Avusturya Nakliye

Başkenti Viyana olan Orta Avrupa ülkesi Avusturya’ya nakliye hizmetlerimizi ağırlıklı olarak İstanbul Bölgesinden gerçekleştiriyoruz. İki ülke arasında ticari alanda gelişmeler gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Türkiye ile Avusturya arasında yer alan firmamız sektöre olan tecrübesi ile Avusturya lojistik firmaları arasında öne çıkmaktadır. Güçlü altyapımız ve uzman kadromuz ile Türkiye-Avusturya arasındaki ithalat ve ihracat alanında nakliye ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Geniş hizmet ağı ile yükleri ulaştırılması gereken yerlere güvenle taşınmasını sağlamaktayız.

Türkiye Avusturya Taşımacılık Hizmetleri

Avusturya-Türkiye ticari ilişleri oldukça önemli bir konumda... Bu ticari ilişkilerin bir hayli hareketli olması nakliye hizmetlerini de beraberinde getirmekte. Avusturya nakliye şirketleri arasında yer alarak bu ihtiyacı giderecek donanıma ve tecrübeye sahibiz. İki ülke arasındaki yükleri geniş araç filomuz ile taşıyarak alıcısına teslim ediyoruz. Taşımacılıkta farklı birçok hizmet seçeneği bulunmaktadır. Nakliye hizmetlerimizdeki çeşitlilik ile güvenli ve hızlı bir süreç geçirerek yüklerin teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Sınırlarımızın her noktasında bulunan şehirlerimizden taleplerinize istinaden yükleme yapmaktayız. Başlıca, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Mersin, Adıyaman, Dilovası, Konya, Kayseri, Karaman, Bursa, Gaziantep, Niğde, Kocaeli, Sakarya, Gebze, Adapazarı, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Osmaniye, Hatay, Şanlıurfa, Manisa, Balıkesir, Muğla, Eskişehir, Kütahya, Bolu, Kahramanmaraş, Uşak, Aydın, YalovaKastamonu, Samsun, Trabzon, Çorum, Rize, Çanakkale, Isparta gibi ve daha fazla da artabilmektedir.

Avusturya Nakliye Fiyatları

Avusturya nakliyat fiyatlarında sabit bir fiyat olmayıp bazı faktörlere bağlı olarak bu fiyatlar belirlenmektedir. Doğru fiyatları belirleyerek ve kaliteli hizmet anlayışına bağlı kalarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avusturya tır nakliye fiyatları hesaplanırken bazı faktörler etkili olabilmektedir. Bu faktörlerden kısaca bahsedecek olursak şunlardır:

 • Yüküm miktarı ve özellikleri
 • Mesafe
 • Taşıma yöntemi
 • Gümrük işlemleri
 • Sigorta

Bu faktörler ile Türkiye-Avusturya Taşımacılık hizmetlerinde fiyatlar belirlenebilmektedir. Firma olarak her zaman uygun fiyat anlayışı ile hareket ediyoruz.

İSTANBUL - VİYANA Nakliye Fiyatları 3.100 €
İZMİR - SALZBURG Nakliye Fiyatları 3.200 €
ANKARA - GRAZ Nakliye Fiyatları 3.150 €
GAZİANTEP - LİNZ Nakliye Fiyatları 3.300 €

Yukarıdaki tabloda sizlere Avusturya Lojistik Fiyatları hakkında değişken olabilecek takribi/Yaklaşık fiyatlar sunulmuştur. Bu fiyatlar aslında Yükün cinsi ve ebatlarına göre farklılıklarda göstermektedir. Örneğin, Kocaeli’den Tır’da 1 kapak kadar yer kaplayacak bir malzeme için , İlk müşteri onayı alınmak koşulu ile kalan bölümlere de malzeme atılabilir ve 1 kapaklık bir yük için yaklaşık 600 euro ile 800 euro aralığında bir masraf çıkabilmektedir.

Avusturya Nakliye Firmaları

Avusturya ülkesine çalışan nakliye firmaları arasında uzun zamandır bilgi ve birikimlerimiz ile çalışmalar yürütmekteyiz. Firmamız geniş araç filosu ve geniş hizmet ağı ile her müşterisinin ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahiptir. Araçlarımızın gerekli tüm bakımlarını sevkiyat öncesi ve sonrası düzenli olarak yapıyoruz. Alanlarında uzman personelleri kaliteli bir süreç yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Avusturya çalışan nakliye firmaları arasın yer alan firmamız her müşteri ile özenle ilgileniyor. Yükleriniz hakkındaki bütün süreci kontrol ediyor, hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti yaşatmak için devamlı olarak çalışıyoruz.

Avusturya Karayolu Nakliye

Türkiye ile Avusturya arasında karayolu taşımacılığı oldukça fazla tercih edilen seçeneklerden biridir. Karayolu üzerinden son model araçlarımız ile müşterilerimizin yüklerini taşımaktayız. Denizyolu taşımacılığından sonra en uygun nakliye hizmetlerinden birisidir. Firma olarak Avusturya’nın çeşitli bölgelerine nakliye operasyonları yapıyoruz. Bu operasyonları Avusturya Adana Nakliyat alanında uzman olan firmamız başarılı ve hızlı teslimatlar yaparak nakliye süreçlerini planlı bir şekilde yürütüyoruz. Müşterilerimize kaliteli taşımacılık deneyimi yaşatmaya devam ediyoruz.

Avusturya Parsiyel Nakliye

Avusturya parsiyel Taşımacılık hakkında aynı güzergaha giden birden fazla müşterinin yüklerini ya da ürünlerini aynı araçlar ile taşınması gerçekleştirilir. Tüm aracı kiralamak yerine yalnızca yükleriniz kadar ödeme yapıyorsunuz. Parsiyel nakliye hizmetlerinin süresi ise tırların yüklenmesi, güzergah planlaması ve diğer müşterilerin yüklerini beklemesine göre değişebilmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerimizi tecrübe ve deneyimler ile hizmetlerimizi kalite standartlarında gerçekleştiriyoruz. Küçük yükleriniz için ideal taşımacılık yöntemi olan parsiyel nakliye ile ekonomik teslimatlar yapabilirsiniz.

Avusturya Frigo Nakliye

Frigo nakliye, soğuk zincir taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Bozulabilecek olan ürünler için frigo nakliye hizmetleri tercih edilmektedir. Özel donanımlara sahip soğutuculu araçlarımız ile güvenli bir şekilde yüklerinizi istediğiniz yerlere taşıyoruz. Avusturya frigo parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile az olan yüklerinizi taşıyarak ekonomik hizmetler sunuyoruz. Avusturya frigo nakliye hizmetlerinde pek çok müşterimizin memnuniyetlerini kazanarak başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Avusturya Tır Kaç Günde Gider?

İthalat ve ihracat yapan Avusturya-Türkiye arasında nakliye operasyonları gün geçtikçe artmaktadır. Firma olarak bu ihtiyaçları son model araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Avusturya tır nakliye Firmaları kendi bünyesinde ülkenin hangi iline gidileceğine ve hangi ilden nakliye yapılacağına bağlı olarak değişebilmektedir. Sınır kapılarındaki yoğunlukta göz önünde bulundurulursa ortalama 6-8 gün arasında nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.

Avusturya Taşımacılık Güzergahları

Türkiye’den Avusturya’ya karayolu ile nakliye işlemlerinde kullanılan birçok güzergah vardır. Bu güzergahlardan en fazla kullanılanlar şunlardır:

 • Türkiye-Bulgaristan-Sırbistan-Macaristan-Avusturya
 • Türkiye-Yunanistan-Kuzey Makedonya-Sırbistan-Macaristan-Avusturya
 • Türkiye-Romanya-Macaristan-Slovakya-Avusturya

Bu güzergahlar üzerinden Avusturya lojistik hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Güzergahları tercih ederken müşterilerimizin yüklerine ve onların taleplerine göre belirlenmektedir. Nakliye hizmetlerimizi gerçekleştirirken yoğunluklu olarak sevkiyatların yapıldığı iller şunlardır:

 • İstanbul Avusturya nakliyat
 • Avusturya Adana nakliyat
 • Avusturya İzmir nakliyat

Bunların başında özelliklede İstanbul Viyana nakliyat operasyonları yer almaktadır. İki ülke arasında nakliye hizmetlerimizde esnek bir yaklaşım ile özel çözümler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarda bulunuyoruz.

Avusturya Komple Tır

Müşterilerimizin yüklerini parça parça değil de bütüncül bir lojistik yöntemi ile komple taşınmasını sağlıyoruz. Avusturya komple tır nakliye çalışmalarımız ile uzun yıllardır taşımacılık yapıyoruz. İki ülke arasında hem uygun maliyetler hem de hızlı lojistik hizmetlerimiz ile başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyoruz. Avusturya tır nakliye firmaları arasında modern ve yenilikçi yaklaşımlarımız ile çözüm olanakları sağlıyoruz. Tırlarımızı alanlarında usta şoförlerimiz sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde taşınma operasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Avusturya Türkiye Nakliye

Türkiye ile Avusturya arasında nakliye hizmeti sağlayan firmamız, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayarak güvenli bir şekilde yüklerin teslimatlarını gerçekleştirmektedir. İki ülke arasında sıcak ilişkiler sayesinde ticari alanda gelişmelere artamaya devam ediyor. Bu ticari ilişkilerin bir parçası olan nakliye hizmetleri, çeşitli seçenekleri ile müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Taşımacılık sektöründe en çok tercih edilen firmaların arasında yer alarak müşterilerimize sorunsuz bir süreç deneyimi kazandırıyoruz.

Avusturya Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avusturya hakkında en çok Türkiye ile arasında kaç kilometre olduğu sıkça sorulan sorulardan biridir. Türkiye-Viyana arasının 1.800 km ve Türkiye-Wels arasının 1.900 km olarak cevap verilir. Bir diğer sorusu ise Türkiye Avusturya konteyner taşımacılığı olup olmadığı. Buna iki ülke arasında konteyner taşımacılığın yapıldığı cevap olarak verilir.

Avusturya Kargo

Avusturya kargo firmaları Türkiye’den gönderileri istenilen yerlere ulaştırmaktadır. Havayolu ya da karayolu ile kargo gönderimleri düzenli olarak yapılmaktadır. Firmamız Avusturya kargo hizmetleri ile müşterilerine ekonomik hizmetler sağlamaktadır. Türkiye Avusturya kargo ücreti için 0,5 kg taşıma rakamları 20 Euro’dan başladığını söylemek mümkündür. Ayrıca Avusturya kargo takip yaparak gönderilerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Avusturya Lojistik Türleri

Uluslararası nakliye hizmetlerinde başarıları ile kendini ispatlayan firmamız müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi ve beceriye sahiptir. Avusturya Taşıma hizmetlerimizi geniş hizmet seçeneği ile müşterilerimize sunuyoruz. İki ülke arasında nakliye türlerimiz şunlardır:

 • Karayolu nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye

Tüm nakliye hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile en hızlı şekilde taşıyarak teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz. Birçok farklı noktadan taşımacılık işlemlerini yaparak avantajlı hizmetler sunuyoruz. Firmamız gerekli tüm donanımlara ve bilgiye sahip olarak müşterilerine kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Avusturya Nakliyat Hizmetlerinde Fiyatlandırma ve Değerlendirme Kriterleri

Avusturya Transport hizmetlerinde her özelliğe sahip yükleri istenilen yerlere taşıyor ve teslimatını yapıyoruz. Nakliye hizmetlerimizi uygun fiyatlandırmalar için titizlikle çalışıyoruz. Avusturya tır şoförü maaşları ve diğer çalışan maaşları, yüklerin türü, cinsi, mesafeler gibi etmenler fiyatlandırmalarda belirleyici bir rol üstlenmektedir. Tüm bunlar ile beraber firmamız uygun fiyat politikasından şaşmayarak müşterilerimizin bütçelerine uygun nakliye hizmetleri sağlamaktadır. Her türlü ihtiyaçlara çözümler sunarak müşterilerimizi memnun edeceğimiz hizmetler sağlıyoruz.