Azerbaycan Nakliye

Dünyanın birçok ülkesine çeşitli nakliye hizmetleri sunan Avrasya Türk Nakliye Azerbaycan nakliye şirketleri arasında da sıklıkla tercih edilen kaliteli bir firmadır. Teknolojinin gelişmesiyle orantılı bir şekilde artan ihtiyaçlara yönelik malzemelerin nakliyesinde firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İstanbul özelinde ağırlıklı olarak ve depolarımızında yoğunluk gösterdiği tüm bölgelerden hizmet sunmaktayız.

Türkiye’den Azerbaycan’a Nakliye Hizmetleri

Avrasya Türk Nakliye olarak birçok ülkeye olduğu gibi Azerbaycan’a da çeşitli nakliye hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye’nin birçok şehrinden nakliye hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmiş olan firmamız Ankara Azerbaycan nakliyat hizmetleriyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Yapmış olduğumuz nakliye işlemlerinde fiyatları belirleyen belli başlı etkenler bulunmaktadır. Buna göre Türkiye Azerbaycan nakliyat fiyatları konusunda fiyat seçeneklerimiz çoğunlukla değişiklik göstermektedir. Fiyat seçeneklerine etki eden unsurlar genellikle şu şekildedir:

 • Nakliyesi yapılacak ürünlerin ağırlığı
 • Nakliyesi yapılacak ürünlerin boyutları
 • Nakliyesi yapılacak ürünlerin nereden yüklenip, nereye teslime dileceği konusundaki mesafe uzaklığı
 • Karayolu, havayolu gibi hangi nakliye türünün tercih edildiği

Fiyatlandırma aşamasında Taşınacak olan emtiaların/Ürünlerin Özelliği ve ağırlığı durumuna göre de farklılık gösterecektir. Örneğin Adana’da Hafif tonaj bir mobilya ürünü yaklaşık olarak 2850 usd ye taşınabileceği gibi Standart max tonaj bir malzeme takribi olarak 3000 usd civarında taşınabilmektedir.

Başka bir örnek ile de açıklamak gerekir ise, Ürünlerin araçta kaplayacağı alana göre de fiyatlandırma değişecektir. Bu nedenle parsiyel hesaplamalar ile komple araç detayları hesaplandığında orantı denk gelemeyebilir.

Türkiye’den Azerbaycan’a Nakliye Ücretleri Güncel ve Ortalama olarak şu şekildedir diyebiliriz.

İSTANBUL  AZERBAYCAN - BAKÜ 2800 USD
İZMİR AZERBAYCAN – BAKÜ 2950 USD
ADANA AZERBAYCAN - BAKÜ 3000 USD
GAZİANTEP AZERBAYCAN - BAKÜ 2950 USD

Avrasya Türk Nakliye olarak firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize özel sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimiz ekonomik bir düzeyde memnun kalacağınız bir profesyonellik ile hizmetinize sunulmaktadır.

Azerbaycan Ambar

Azerbaycan’ın farklı birçok şehrine nakliye işlemleri gerçekleştiren firmamız tarafından yola çıkıp Azerbaycan’a ulaşan yükler Azerbaycan da bulunan ambar noktalarında toplanarak burada teslim edileceği şehre göre yeniden araçlara yüklenmektedir. Ambalajlanıp listelenen eşyalar kaliteli ve güvenli bir şekilde Azerbaycan’ın farklı birçok noktasına sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Azerbaycan Karayolu Nakliye ve Süresi

Firmamız olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz farklı nakliye seçeneklerimizin başında karayolu nakliye gelmektedir. Bu nakliye türü genellikle karayolları birbirine yakın olan ülkeler arası nakliyat işlemlerinde tercih edilmektedir. Azerbaycan Karayolu  tır nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen nakliye seçeneklerimiz karayolu nakliyedir. Şuan İstanbul Çıkış olarak baz alındığında Nakliye süresi Karayolu ile takribi 3-4 gün sürmektedir. Bu Süree Sınır kapısı yoğunluk istisnası da dahil değildir.

Firmamız tarafından taşınacak olan malzemelerin ağırlık, boyut ve türüne göre Azerbaycan Tır Karayolu Nakliye fiyatları açısından da değişiklik göstermektedir.

Azerbaycan Karayolu Nakliye Güzergahı

Firmamız tarafından belirlenen Azerbaycan güzergahların da genellikle karayolu nakliye tercih edilmektedir. Gaziantep Azerbaycan nakliyat başta olmak üzere Türkiye’nin birçok şehrinden Azerbaycan’a çeşitli nakliyatlar gerçekleştirilmektedir. Azerbaycan’a ulaşmak üzere yola çıkan nakliyatlar için yolculuk sırasında genellikle Gürcistan karayolu kullanılmaktadır. Türkiye Azerbaycan Lojistik hattında şirketimiz, Yükleme Yaptığı Şehir çıkışı ilgili gümrük müdürlüğü belirlediği güzergah kullanılmak şartı ile Sarp Sınır Kapısı ağırlıklı kullandığı kapıdan geçiş yaparak Gürcü Üzerinden Azeriye giriş yapmaktadır.

Avrasya Türk Lojistik olarak Tümşehirlerimizden ve Şehirlerimize hem yurtiçi Nakliye Hemde Yurtdışı Nakliye Hizmetleri sunmaktayız ; Ama Başlıcaları, İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Adana, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Sakarya, Gebze, Kayseri, Niğde, Karaman, Muğla, Manisa, Balıkesir, Eskişehir, Osmaniye, Gaziantep, Çorum, Çankırı, Trabzon, Samsun, Adapazarı, Bolu, İzmit, Şanlıurfa, Mersin, Denizli, Dilovası, Adıyaman Uşak, Afyon, Denizli, Aksaray, Kastamonu, Antalya, Kütahya ve diğer illerimizdir.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Firmamız tarafından hizmete sunulan parsiyel nakliye hizmetinde alıcıları farklı, güzergahları aynı olan birçok ürün, aynı taşıma araçları içinde birlikte taşınmaktadır. Azerbaycan parsiyel taşımacılık sektöründe Avrasya Türk Nakliye olarak yıllardır kalitemizden ödün vermeden sorunsuz parsiyel nakliyat hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Azerbaycan Parsiyel Taşımacılık ile Nakliye Masraflarından Tasarruf Edin

Müşterilerimizin birçoğu tarafından tercih edilen parsiyel nakliye hizmetimizde daima kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. Ürünleriniz herhangi bir hasar almayacak şekilde paketlenerek araçlara yüklenmektedir. Araçlara yüklenen ve aynı güzergah üzerinde farklı kişilere teslim edilecek olan paketlerin birbirleriyle uyumluluğu ve beraber taşınmasında herhangi bir sorun teşkil edip etmeyecekleri önceden incelenir. Almış olduğumuz önlemler sayesinde hiçbir paket hasar görmeden güvenli ve sağlam bir şekilde alıcılara ulaştırılır. Azerbaycan Nakliye İlanları ile ilgili Sosyal Medyamızda ve özel platformlarda önemli bilgilendirme ve paylaşımlar da yapılmaktadır.

Azerbaycan’a çalışan tır firmaları arasında müşterilerimize sunmuş olduğumuz parsiyel nakliye hizmetlerimiz esnasında daima ekonomik fiyat seçenekleri tercih edilmektedir.

Türkiye’nin birçok şehrinden olduğu gibi Ankara Azerbaycan nakliyat firmaları arasında da Avrasya Türk Nakliye sıklıkla tercih edilen kaliteli bir firmadır.

Azerbaycan nakliyecileri arasında çeşitli nakliye hizmetleri bulunan firmamız parsiyel nakliye hizmetlerini de en kaliteli şekilde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Parsiyel nakliyede güzergahları aynı ancak alıcıları farklı olan ürünler kaliteli bir şekilde paketlenir. Boyut, hacim ve türlerine göre ayrılan paketler yolculuk esnasında herhangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde araçlara yüklenir. Sonrasında da teslim edilmek üzere planlanan güzergah üzerinde araçlar yola çıkar ve sorunsuz bir şekilde parsiyel nakliye hizmeti tamamlanır.

Azerbaycan Frigo Nakliye

Birçok nakliye hizmeti bulunan firmamızın Azerbaycan frigo parsiyel nakliye hizmeti de ayrıca mevcuttur. Bu hizmetimiz soğutucular ile sıcaklığı belli bir düzeyde tutulması gereken malzemeler için tercih edilmektedir. 18 ile 26 derece arasında sıcaklığı ayarlanabilir soğutuculara sahip özel araçlarımız ile vermiş olduğumuz bu hizmetimiz esnasına malzemeler bozulmaz ve sorunsuz bir şekilde teslimatları gerçekleştirilir.

Azerbaycan Frigo Nakliye Ürünleri Nelerdir?

Azerbaycan şehirleri arasında vermiş olduğumuz frigo nakliye hizmetimiz için sıcaklığı soğutucular ile belirli bir düzeyde tutulmak zorunda olan ürünlerin çoğu frigo nakliye için uygundur. Firmamız tarafından frigo nakliye ile taşımacılığı yapılan ürünler genellikle şu şekildedir:

 • Süt
 • Tereyağı
 • Dondurma
 • Deniz ürünleri
 • Dondurulmuş hazır gıdalar
 • Dondurulmuş meyve ve sebzeler

 

Azerbaycan Frigo Nakliye avantajları Nelerdir?

Azerbaycan’a çalışan tır firmaları arasında firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin birçok avantajı bulunmaktadır. Firmamızı tercih eden ve frigo nakliye hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için birçok avantajlarımız mevcuttur.

Frigo nakliye ile sıcaklığı belli bir seviyede korunması gereken ürünlerin fazla sıcağa maruz kalmasıyla beraber bozulması, erimesi ve formunu yitirmesi gibi olumsuz durumlar ortadan kaldırılmaktadır. Böylece soğutucuları bulunan özel araçlar ile nakliyesi gerçekleştirilen ürünlerin fazla sıcağa maruz kalması da önlenmiş olur.

Azerbaycan Havayolu Taşımacılık

Azerbaycan nakliyat uçağı ve Azerbaycan Kargo Uçağı kullanılarak gerçekleştirilen nakliye hizmetlerimiz Avrasya Türk Nakliye tarafından hizmetinize sunulan en hızlı ve en güvenli nakliye türülerindendir. Bölgeye yapılan Nakliyatlar esnasında büyük kargo uçakları kullanılmaktadır.

Azerbaycan Nakliye Firmaları

Uzun yıllardır vermiş olduğumuz nakliyat hizmetlerimiz ile yıllar içinde tır şirketleri arasında içinde bulunduğumuz sektörde sarsılmaz bir kaliteye sahip olmuş durumdayız.

Firmamızı tercih eden müşterilerimize daima memnun kalacakları kalitede iş hizmetleri sunmakta ve Azerbaycan yük ilanları veren müşterilerimize hızlı dönüşler yapmaktayız.

Azerbaycan’ın birçok şehrine olduğu gibi başkentine vermiş olduğumuz hizmetlerimiz için sunmuş olduğumuz İstanbul Bakü en yoğun taşıma seçeneklerimiz de daima ekonomiktir.

Türkiye’den Azerbaycan’a Nakliye Güzergahı Nasıldır?

Türkiye’nin birçok şehrinden Azerbaycan’a çeşitli nakliyatlar gerçekleştiren firmamız özellikle Mersin Azerbaycan nakliyat Şirketleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir.

Alanında tecrübeli çalışanlarımız ile kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı müşterilerimizin memnun kalacağı doğrultuda geliştiren firmamız güzergah olarak Türkiye-Azerbaycan karayolu güzergahını tercih etmektedir. Bu hızlı bir teslimat için Güzergah en kısa olacak şekilde tercih görmektedir.

Türkiye’den Azerbaycan’a firmamız tarafından belirlenen transit süresi genellikle 3 – 4  gündür.

Azerbaycan Lojistik Çözümlerimiz Nelerdir?

Azerbaycan’a giden kargo firmaları arasında kalitemizden ödün vermemek ve müşterilerimizin firmamıza olan güvenlerini sarsmamak adına bütün nakliye sürecini büyük bir disiplin ve titizlik içinde yürütmekteyiz. Nakliye çözümlerimiz her zaman müşteri odaklı olarak organize edilmektedir. Birinci ilkemiz Müşteri memnuniyeti olacağından kanunlara ve yasalara uygun her türlü talepleri değerlendirmeye almaktayız.

Bölgey gidecek olan araçlara yüklenmek üzere ambarlarımızda veya depolarımda, duruma göre direk müşteri Fabrikalarında bekleyen ürünleri herhangi bir hasar almamaları ve yolculuk esnasında hiçbir sorun oluşturmaması adına sağlam ve kaliteli bir şekilde paketlenmiş olmasına da dikkat etmekteyiz.

Azerbaycan Lojistik İşlemleri Nasıl Yürütülür?

Firmamız tarafından müşterilerimize sunulan Azerbaycan lojistik hizmetlerimizde müşterilerimizin firmamızdan ne istediğini, beklentilerinin neler olduğunu doğru ve düzgün bir şekilde kavramakta ve çalışmalarımızı daima bu yönde ilerletmekteyiz. Teslimat süreleri de dahil olmak üzere nakliyatın hiçbir aşamasında sorun yaşanmaması adına çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz.

Operasyon sorumlusu arkadaşlarımız Yükleme adresinden Teslimat noktasına kadar olan tüm süreçleri yakinen takip etmekte ve hızlı güvenli bir teslimat süreci için elinden geleni yapmaktadır. Azerbaycan Çalışan Lojistik Firmaları listesinin zirvesinde yer alan  Avrasya çok uzun yıllardır kazandığı tecrübe ve bilgi birikimlerini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktadır.

Azerbaycan Nakliyat Türleri Nelerdir?

 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Ağır yük nakliyesi

Azerbaycan Taşımacılık Hizmetini Nasıl Alabilirim?

İnternet adresimizde bulunan iletişim numaramızdan ya da mail adresimizden kolaylıkla firmamıza ulaşabilir ve Azerbaycan Lojistik firmaları arasında vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Bizler 7/24 çalısma esasına dayalı bir hizmet için çalışmaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz ilgili operasyon temsilcilerimizden taşınacak olan malzeme ve detayları ileterek gerekli bilgi ve avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Azerbaycan Taşıma Süresi Ne Kadar?

Azerbaycan çalışan nakliye firmaları arasında firmamız transit sürecini 3-4 gün olarak belirlemiştir. Bu süre olumsuz hava koşulları ve nakliye yapılacak ülkenin iç durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Azerbaycan Lojistik Hizmetlerinde Yepyeni Bir Anlayış

Firmamız olarak alanında tecrübeli Azerbaycan tır şoförü çalışanlarımız ile daima kaliteli hizmetler vermekteyiz. Güzergahta bizlere ve sizlere en iyi desteği vermek adına çalışan değerli kaptanlarımız her konuda gerekli bilgi ve donanıma da sahiplerdir.

Kaliteli ve müşteri memnuniyeti hedefi ile çıktığımız bu yolculuğumuzda her geçen gün kendi bilgi ve tecrübelerimizi de yanilemeye çalışmakta ve bu konuda da gerekli AR-GE çalışmalarını yapmaktayız. Dönem dönemyapılan Azerbaycan Lojistik Fuarı etkinliğinde de yoğun talepler almaktayız fuar malzemeleriniz için.

Azerbaycan’dan Türkiye’ye kargo göndermek isteyen müşterilerimiz için de Türkiye’ye nakliyatlar gerçekleştirmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetine gereken önemi ve özeni gösteren kaliteli bir firmadır. Bu sebeple çalışmalarımızı daima memnun kalacağınız kalitede sürdürmekteyiz.

Azerbaycan Kargo Gönderme

Türkiye’nin birçok şehrinden olduğu gibi Ankara Azerbaycan kargo gönderme hizmetlerimiz daima kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca Türkiye’den Azerbaycan’a kargo göndermek isteyen müşterilerimiz için kaliteli kargo taşıma hizmetlerimiz de mevcuttur.

Azerbaycan kargo şirketleri arasında daima kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütmekteyiz.

Bununla beraber Azerbaycan’a kargo gönderme ücreti konusunda da daima müşterilerimizi düşünerek fiyat seçeneklerimizi en makul seviyede belirlemekteyiz.

Azerbaycan’a en ucuz kargo gönderme seçenekleri sunan firmamız kargo ücretlerini genellikle kargonun boyutu, ağırlığını göz önünde bulundurarak belirlemektedir.

Ankara Azerbaycan Kargo gönderme hizmetimiz dışında Türkiye’nin birçok şehrinden de kaliteli ve güvenilir bir şekilde kargolarımızı göndermeye devam etmekteyiz.