Belarus Nakliye

Türkiye dünyanın her bir noktasındaki diyalogları günden güne gelişmekte ve büyümekte. Ticari ilişkilerde süren gelişmeler ile hem ihracat hem de ithalat alanında büyümeler istikrarlı bir şekilde sürmekte. İstanbul Bölgesinde yer alan Üretici tüm firmaları için son dönemdeki büyümeler, Türkiye-Belarus arasındaki ticari alanda da gelişmektedir. Belarus nakliyat hizmetlerimiz ile yüklerinizi iki ülke arasında taşıyarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Sağlam altyapımız ve güçlü kadromuz ile sistematik çalışmalar gerçekleştirerek hızlı ve güvenilir hizmetlerimizi müşterilerimize sağlıyoruz.

Türkiye’den Belarus’a Nakliye Hizmetleri

Türkiye-Belarus arasında gelişen ticari ilişkiler ile nakliye hizmetlerinde de gelişmeler yaşanmaktadır. Tüm yüklerine uygun nakliye hizmetlerimiz ile güvenli bir şekilde istenilen lokasyonlara taşıyarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Belarus çalışan nakliye firmaları arasında geniş hizmet ağımız ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor, çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile sorunsuz teslimatlar yapabiliyoruz. Türkiye-Belarus nakliyat hizmetlerimiz ise şunlardır:

 • Karayolu Nakliye
 • Ağır Nakliye
 • Parsiyel Nakliye
 • Frigo Nakliye

Belarus Karayolu Nakliye

Profesyonel uluslararası taşımacılıkta gösterdiğimiz hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yüklerini istenilen yerlere taşımaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz ile Belarus lojistik sektöründe hız kesmeden müşterilerimizin nakliye süreçlerini yürütmekteyiz. Nakliye hizmetlerinde çoğunlukla tercih edilen karayolu taşımacılığı ile yükleri araçlarımızla taşımaktayız. Son teknolojik donanımlara sahip olan araçlarımız ve usta şoförlerimizle yüklerinizi sorunsuz bir şekilde istenilen noktalara taşıyoruz. Bulunduğumuz sektörde Belarus tır nakliye hizmetlerimizde başarılı sonuçlar elde ederek öncü firmalar arasında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Belarus (Beyaz Rusya) Nakliye Fiyatları

Beyaz Rusya Türkiye nakliye hizmetlerinde fiyatlar birçok müşteri tarafından merak edilen konulardan birisidir. İki ülke arasında nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren birçok firma gibi bizlerde standart bir fiyat belirlememiz mümkün değil. Nakliye hizmetlerinde fiyatları belirleyen başlıca unsurlar bulunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak şunlardır:

 • Yükün cinsi 
 • Yükün ağırlığı
 • Taşıma türü
 • Nereden yükleneceği
 • Neye boşaltılacağı 
 • Ödeme türü ve vadesi

Tüm bunlar ile beraber bazı sabit giderlerde bulunmaktadır. Gümrük, evrak, belge gibi giderler nakliye fiyatlarının belirlenmesinde rol üstlenmektedir. Firmamız bütün bu unsurlar ile beraber en uygun fiyatlar üzerinden hizmetlerinizi gerçekleştirmektedir.

İSTANBUL MİNSK 4700 $
İZMİR MİNSK 4800 $
ANKARA MOGİLYOV 5000 $
GAZİANTEP  MİNSK 5200 $

Yukarıdaki tabloda sizlere sunduğumuz değişebilir bir Belarus Nakliyat Fiyatları tablosudur. Takribi ve Yaklaşık olarak hazırlanan bu tablodan bağımsız olarak bir de, bir müşterinin aracımıza yükleyeceği m3 ve ağırlığıa göre fiyatlandırma da mümkündür. Örneğin, Sakarya’dan Tırda 30 m3  yer kaplayacak bir malzeme için müşteriler yaklaşık olarak 2000-2200 usd civarında bir masraf ile karşılaşabilir.

Belarus (Beyaz Rusya) Nakliye Firmaları

Beyaz Rusya nakliye firmaları arasında hizmetlerimiz ile öne çıkmaya devam ediyoruz. Tüm nakliye prosedürlerine tam olarak uyan ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek taşıma seçeneklerimiz ile iki ülke arasında nakliye hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Geniş hizmet ağımız, tecrübeli ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimize en iyi hizmetleri sunarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Tüm yüklere uygun kalite araç filomuz ile güvenle taşımaları yapıyoruz. Tüm operasyonlar ile 7/24 canlı destek sağlıyor, müşterilerimizi yükleri hakkında her bir aşamada bilgilendiriyoruz. Müşteri odaklı çalışmaları ile Belarus nakliyecileri arasında ilk sıralarda yer almaya devam ediyoruz.

Avrasya Nakliye Şirketi için Tümşehirlerimize hizmet çok önemlidir. Bu kapsam da İstanbul başta olmak üzere, Kayseri, Gebze, Kocaeli, Adapazarı, Adana, İzmir, Nevşehir, Gaziantep, Hatay, Mersin, Dilovası, Niğde, Manisa, Denizli, Bursa, Şanlıurfa, Diyarbakır,  Adıyaman, Van, Trabzon, Samsun, Bolu, Kastamonu, Kütahya, Eskişehir, Karaman, Afyon, Isparta, Çanakkale, Malatya, Balıkesir, Bilecik, İzmit, Yalova, Kırıkkale, Edirne, Tekirdağ, Çorlu, Aksaray gibi tümşehir ve adreslere terslimat sağlamaktayız. 

Türkiye Belarus İthalat ve İhracat Faaliyetleri

Türkiye Belarus dış ticaret ilişkileri gün geçtikte gelişmekte ve büyümektedir. İki ülke arasında en kaliteli taşımacılık hizmetlerini sunarak ticari ilişkilerde aktif bir rol üstlenmekteyiz. Belarus’un Türkiye’ye petrokimya ürünleri, metal ürünler, tekstil sanayi ürünleri gibi belli sektörlerde ihracat öne çıkmaktadır. İki ülke arasında telekomünikasyon, bilgisayar, turizm alanlarında karşılıklı olarak yoğun bir şekilde ticari ilişkiler gelişmeye devam etmekte. Türkiye-Belarus arasındaki dış ticari ilişkilerin artması ve yatırımın hacimlerinin yükselmesi ile beraber iki ülke arasında ekonomik faaliyetler sürmekte. Türkiye ile Belarus Hükümetler Arası Karma Ekonomik Komisyonu tarafından ilişkiler devam etmekte ve ekonomik, ticari, yatırım alanlarında her iki ülkenin de iş birlikleri sürmektedir. Tüm bunlar ile beraber firmamız nakliye operasyonlarını gerçekleştirerek aktif rol üstlenmektedir.

Belarus Ağır Nakliye

Belarus ülkesine çalışan nakliye firmaları arasında yer alan firmamız ağır tonajlara sahip yükleri istenilen noktalara taşımaktadır. Nakliye hizmetleri konusunda tecrübeli ve alanında uzman ekibi ile profesyonel çalışmalar yürüterek güvenle yükleri taşımaktayız. Normal tırlar ile taşınması mümkün olmayan yükleri özel ekipmanlarımız sayesinde güvenli bir şekilde taşıyor ve alıcısına teslim ediyoruz. Ağır ithalat ya da ihracat yükleri her türlü nakliye çözümleri ve lojistik hizmetleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Belarus Parsiyel Taşımacılık

Müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine bağlı olarak nakliye hizmetleri farklılık gösterebilmekte. Çözüm odaklı lojistik yöntemlerinden biri olan parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Belarus parsiyel nakliye Fiyatları ile bir ya da birden fazla alıcının yüklerini birleştirerek tek bir araç ile taşınmasıdır. Aynı güzergaha giden diğer müşterilerin yükleri ile beraber sizlerin de yüklerini araçlarımıza yerleştirerek taşıyoruz. Bu sayede bir aracı komple dolduramayacak olan yükleriniz için daha ekonomik nakliye hizmetlerinden yararlanılmış olunur.

Belarus (Beyaz Rusya) Frigo Nakliye Hizmetleri

Frigo nakliye hizmetleri ile eksi derecelerde olması gereken çabuk bozulabilecek ürünlerin taşınması sağlanmaktadır. Soğuk taşıma faaliyeti olan frigo nakliye araçları özel soğutucu kısımları sayesinde ürünleri koruyarak bozulmasını önler. Böylece gidilecek olan yerlere ulaşana kadar korunması sağlanır. Belarus frigo nakliye hizmetlerimiz ile çabuk bozulabilecek yüklerin taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Çözüm odaklı yaklaşımlarımız sayesinde araçların tamamını dolduramayacak kadar az olan yükleriniz için Belarus frigo parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile uygun fiyatlarla taşınmasını yapıyoruz.

Belarus Parsiyel Nakliyat ve Yol Güzergahı

Firmamız Belarus parsiyel nakliye operasyonlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Nakliye operasyonlarında yol güzergahları konusunda hassasiyet göstermektedir. Bunun nedeni, uluslararası nakliyatta güzergahlar oldukça önemlidir ve bunlar birçok şeyi etkileyebilmekte. Güvenli ve hızlı teslimatlar için en uygun güzergahları seçerek yükleri alıcısına ulaştırıyoruz. Türkiye’den Belarus’a nakliye operasyonlarında en sık kullanılan İstanbul Minsk nakliye güzergahıdır. Firma olarak müşteri ihtiyaçlarına ve isteklerini de göz önüne alarak Belarus İstanbul nakliye operasyonu için bu güzergahı tercih ediyoruz. Hemen hemen birçok şehirde nakliye operasyonlarımızı en uygun güzergahlarda gerçekleştiriyoruz.

Belarus Transit Taşıma ve Nakliye Süresi

Belarus transit nakliye hizmetlerimiz en fazla talep gören uygulamalarımızdan biridir. Çünkü Türkiye coğrafi özelliği bakımından transit geçişler için son derece uygundur. Birçok ülke ile Belarus arasında transit taşımalar uzun yıllardır sürmekte. Transit nakliye işlemlerinde gerekli olan bazı belgeler bulunur. Bu belgeler nakliyede görev alacak olan her araçta ayrı ayrı düzenlenmektedir. CMR yük senedine sahip olunması gereklidir. Uluslararası geçerliliği olan bu belgeye yükü gönderen, yükü alacak, paket sayısı, araç plakası gibi pek çok detay yer almalıdır. Firma olarak tüm bu prosedürlere uygun bir şekilde hareket ederek güvenli hizmetler gerçekleştiriyoruz. Türkiye ile Belarus arasındaki nakliye süresi ise hava ve yol muhalefetine bağlı olarak ortalama 4-5 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Belarus (Beyaz Rusya) Türkiye Nakliye Bölgeleri

Belarus ülkesine çalışan nakliye firmaları arasında yer alan firmamız Türkiye’nin hemen hemen her şehrinden nakliye operasyonlarını gerçekleştirebilmektedir. Ülkemizden Belarus’a nakliye operasyonlarımızın yoğun olarak gerçekleştiği bölgelerimiz şunlardır:

 • İstanbul Minsk nakliye
 • İzmir Minsk nakliye
 • Bursa Belarus nakliyat

Ayrıca başkentimiz Ankara Beyaz Rusya nakliyat operasyonlarını da müşterilerimiz için gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Belarus Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Belarus Lojistik hizmetlerimiz hakkında birçok müşterimizin soruları olabiliyor. Özelliklede nakliye fiyatları hakkında. Belarus Türkiye nakliye operasyonlarımızda fiyatlar yüklerin cinsine, ağırlığı, mesafelere gibi pek çok unsura bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden belirli bir fiyat vermek pek mümkün değildir. Bir diğer sıkça sorulan sorulardan biride Belarus Taşımacılık hizmetlerinden nasıl yararlanılacağı üzerinedir. Firmamızın nakliye hizmetlerinden yararlanmak ve bilgi almak için telefon numarasından ya da mail adresi üzerinden ulaşabilir, 7/24 destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Belarus Kargo Şirketleri

Firmamız Türkiye’den Belarus’a ürünleri güvenle taşıyarak kalite standartlarında hizmetler gerçekleştirmektedir. Belarus kargo şirketleri müşterilerin gönderilerini istenilen yerlere ulaştırmaktadır. Firma olarak Belarus kargo Aksaray hizmetlerimiz ile gönderinizi güvenli bir şekilde istediğiniz yerlere taşıyor, alıcısına teslim ederek kaliteli hizmetler gerçekleştiriyoruz. Daha ekonomik kargo gönderimleri ile bütçe dostu hizmetlerimiz sayesinde güvenle ürünlerinizi alıcısına ulaştırabilirsiniz.