Belçika Nakliye

Belçika Türkiye nakliyat hizmetlerinde senelerin birikim ve tecrübesine sahip olan Avrasya Türk Nakliye firmamız ile taşımacılıkta aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını bulabilirsiniz. İstanbul Bölgesinde bulunan Depolarımızdan taşımacılık konusunda tecrübeli olan ekibimiz ile yüklerinizi güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaya devam ediyoruz.

Türkiye’den Belçika’ya Nakliye Hizmetleri

Belçika ilişkilerimizin yoğun olduğu Avrupa ülkeleri arasında yer almaktadır. İzmir Belçika nakliyat hizmetlerinde güvenli, hızlı, sorunsuz ve ekonomik taşımacılık hizmeti sunmaktayız. CMR Sigortası ile verdiğimiz lojistik hizmeti ile mallarınızı yükleme yerinden teslim yerine kadar sorunsuz bir şekilde şekilde taşınmaktadır

Belçika Nakliye Fiyatları

Firmamız İstanbul Brüksel nakliye konusunda hem müşteri kitlesini hem de kendini geliştirmeyi başaran bir firmadır. Her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmaları gerçekleştirirken de her zaman olabilecek en uygun Belçika tır fiyatları belirlenmeye çalışılır. Fiyatları belirlerken dikkat ettiğimiz etkenler şu şekildedir:

 • Yükün teslim alındıktan sonra teslim edileceği yere kadar olan mesafesi,
 • Taşınacak olan yükün boyutları,
 • Taşıma işlemleri esnasında kullanılan araçlar,
 • Taşıma esnasında kullanılan yolun güzergahı.
İSTANBUL BRÜKSEL 3.800 €
İZMİR GENT 3.850 €
ANKARA ANVERS 4.000 €
ADANA  BRUGGE 4.100 €

Sizlere yukarıda sunduğumuz Türkiye Belçika Navlun fiyatları Yaklaşık/ve Takribi olarak sunulmuştur. Tablo değişkenlik gösterecektir. Bu tablo harici olarak Belçika Taşıma Ürünlerinin detayları da fiyatlama da önemlidir. Örneğin  Antalya’dan 40 m3 malzeme yüklemesi yapan bir aracımız komple araç navlunu yerine takribi olarak 2200 – 2400 eur civarında bir masraf ile gerçekleşecektir.

Belçika Nakliye Firmaları

Belçika tır firmaları arasında yer alan firmamız yükleme yerinde yükleme gününde hazır olarak bulunan genç araç filomuz ile Belçika’ya sevk edilecek olan yükler gerekli şekilde araçlara yüklenerek yola çıkar. Bu işlemlerimiz esnasında uzman personellerimiz tarafından yüklerin sayımı yapılarak hatasız ve eksiksiz bir şekilde tüm yükler yola çıkmaktadır.

Belçika Karayolu Nakliye

Avrasya Türk Nakliye firması olarak Belçika’ya karayolu üzerinden nakliye hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve hizmet desteği adına bilgilendirme servislerimiz ile yükünüzün nerede olduğunu kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile yüklerinizin başına bir iş gelmeden garanti kapsamında taşıma işlemini gerçekleştirerek paketleme konusundaki hassasiyetimizle birlikte sizlere hizmet sunmaktayız.

Belçika Parsiyel Nakliye

Belçika parsiyel nakliye hizmetleri kendi başına uzmanlık gerektiren alanlardan biridir. Firmamız deneyimleri ile taşımacılık alanında müşterilerini mutlu etmektedir. Sunmuş olduğumuz çözümler ve sonuç odaklı çalışmalarımız ile müşterilerimizin taşımacılık konusunda aradıkları hizmetleri en iyi şekilde sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Yol bilgileri, şoförlerin eğitimi, araçların düzenli bakımları gibi tüm konularda gerekli eğitimi almış olan ve eğitim almaya devam eden ekibimiz taşımacılık konusunda doğru adres olmayı başarıyor.

Belçika Parsiyel Taşıma Avantajları

Belçika ülkesine çalışan nakliye firmaları arasında yer alan firmamız parsiyel nakliye hizmetleriyle pek çok avantaj sunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

 • Hızlı hizmet
 • Alanında uzman ekip
 • Profesyonel çözümler
 • Müşteri odaklı yaklaşım
 • Ekonomik fiyatlar
 • Geniş hizmet yelpazesi
 • Genç araç filosu
 • Kesintisiz müşteri desteği

Türkiye Belçika Denizyolu Nakliye

Belçika lojistik firmaları denizyolu nakliye hizmeti sunarak ön plana çıkmayı başarmaktadır. Ancak kaliteli bir hizmet alabilmek için tercih edilen nakliye firması önem taşımaktadır. Alanında yeterli deneyime sahip olmayan ve profesyonel ekibi olmayan bir firma ile anlaşılması durumunda pek çok olumsuz durum ortaya çıkabilmektedir. Avrasya Türk Nakliye firması olarak bu sorununuzu da çözüyoruz. Donanımlı ekibimiz ile denizyolu üzerinden profesyonel bir şekilde lojistik hizmeti sağlıyoruz.

Belçika Türkiye Nakliyat Faaliyetleri

CMR sigortası güvencesi ile sunduğumuz güvenilir Belçika ambar hizmetleri doğrultusunda yüklerinizi belirlenen zaman dilimi içerisinde varış noktasına ulaştırıyoruz. Yüklerinizi taşıdığımız Belçika güzergahı şu şekildedir:

 • Almanya,
 • Birleşik Krallık,
 • Fransa,
 • İtalya,
 • Avusturya,
 • Polonya,
 • İspanya,
 • İsveç,
 • Çek cumhuriyeti,
 • Romanya

Belçika Taşımacılık Sürecinde Transit Süreleri

Avrasya Türk Nakliye firmamız transit süreleri ile de Belçika çalışan nakliye firmaları arasında ön plana çıkmayı başarmaktadır. Türkiye’deki çıkış noktalarında gerekli işlemler tamamlanır. Daha sonra gümrük alanına buradan gerekli izinler alındıktan sonra Avrupa karayolunu kullanan firmamız, belirtilen süre içerisinde ulaşım noktasına ulaşmaktadır. Fakat transit süreleri doğa olaylarına, hava durumuna ve yol durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Belçika Komple ve Proje Taşımacılık

Avrasya Türk Nakliye hizmet alanında referans belirleyici ve en başarılı Belçika taşımacılık firmaları arasından biri olmaya devam ediyor. Nakliye alanının en önemli kategorisi olan komple taşımacılık alanında da müşterilerini mutlu etmeyi başaran firmamız proje taşımacılık faaliyetleri ile de adından sık sık söz ettirmektedir. Türkiye Şehirleri ile ilgili tamamından hizmet alma imkanı sunuyoruz. Başlıcaları, İstanbul, Konya, Manisa, Adana, Muğla, Karaman, Antalya, Nevşehir, Aksaray, Mersin, Hatay, Zonguldak, Samsun, Gebze, Trabzon, Bolu, Adapazarı, Edirne, Tekirdağ, Çorlu, Şanlıurfa, Gaziantep, Adıyaman, Osmaniye, Kayseri, Malatya, Mardin, Balıkesir, Manisa, Muğla, Yalova, Kocaeli, Sakarya,Dilovası,  Afyon, Eskişehir, Çanakkale, Sivas, Bilecik, Bursa, Kahramanmaraş, Isparta, Denizli, Kütahya, Düzce gibi tamamına İthalat ve İhracat işlemi için hizmet  alabilirsiniz.

Belçika Frigo Taşımacılık

İstanbul Belçika lojistik alanında aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız ile yüklerinizin sorunsuz bir şekilde ulaşması gereken noktaya hem güvenilir hem de kısa süre içerisinde ulaşmasını bizimle sağlayabilirsiniz.

Türkiye Belçika Nakliye

Ülkemizde sınırlı sayıda Belçika tır şoförü belirleyen firmalar bulunması gelen ihtiyaçların karşılanması konusunda sık sık yaşanan problemlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Avrasya Türk Nakliye firmamız Belçika Lojistik hizmetleri konusunda da gerekli oranda faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye Belçika Nakliye Fiyatları açısından bu sektörde en uygun hizmet tekliflerini sizlere sunan ender firmalardan olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Belçika Lojistik Hakkında Sık Sorulan Sorular

Güvenli taşımacılık konusunda bir marka haline gelen firmamız Avrupa ülkelerinin pek çoğunda çalışmalarını sürdürmektedir. Belçika Taşımacılık Firmaları hizmetlerimiz ile yüklerinin sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmesini sağlıyoruz. İşlemlerimiz sırasında bir problem meydana gelmemesi için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Sürücülerimiz de düzenli bir şekilde yüklerinizi kontrol ederek sorun çıkmasını engellemektedir.

Belçika nakliyat hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan sorular varsa irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşıma faaliyetlerimiz ile ilgili sizleri sürekli bilgilendirerek endişe etmenizi engelliyoruz. Anlık konum hizmetlerimiz sayesinde yüklerinizin durumunu, aracımızın nerede olduğunu, yükünüzün teslim edilip edilmediğini, yükünüzün ne zaman alıcısına teslim edileceğini ve daha pek çok sorunun yanıtını en kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Belçika Lojistik İş iLanları için özel ve şirket sosyal medya platformlarımızda yayınladığımız reklamve bilgilendirmelerimizi de takip edebilirsiniz.

Belçika Kargo Şirketleri

Firmamız standart kuru yük taşımacılığının yanı sıra frigo nakliye, parsiyel nakliye, komple taşımacılık, proje taşımacılığı gibi hizmetler sunmakta olan firmamız Belçika’ya ihracat hizmetleri sunan pek çok üretici ve dış ticaret firmasının tercih ettiği nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Belçika Frigo Parsiyel Nakliye

Türkiye’den Belçika’nın tüm illerine ihracat kapsamında yer alan yüklerin taşınması işlemlerini gümrükleme hizmetleri dahil gerçekleştirebilme yeteneğine sahip olan firmamız aynı zamanda Belçika’dan Asya ve Orta Doğu ülkelerine üçüncü ülke kapsamında bulunan yük çeşitlerinin Türkiye üzerinden direkt ya da aktarmalı olacak şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Sahip olduğu yük taşıma yetki belgesi bünyesinde yer alan araçlarının yanında tedarik ağı bünyesinde bulunan Türk ve yabancı plakalı her türlü yük için Türkiye Belçika konteyner taşımacılığı hizmeti sunan firmamız, düzenli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Belçika Taşımacılık Türleri

Avrasya Türk Nakliye firması olarak müşterilerimize pek çok nakliye seçeneği sunmaya çalışıyoruz. Bu hizmetlerimizden bazıları şu şekildedir:

 • Belçika parsiyel nakliye hizmeti 
 • Belçika frigo nakliye hizmeti 
 • Belçika komple yük taşımacılığı hizmeti 
 • Belçika proje taşımacılığı hizmeti
 • Belçika karayolu nakliye hizmeti
 • Belçika denizyolu nakliye hizmeti gibi daha pek cok lojistik hizmetini bir arada sunuyoruz.

Hizmetlerimizin her birini ivedilikle gerçekleştirerek adımızdan sık sık söz ettirmeyi başarıyoruz. Dünyada ortaya çıkan gelişmeleri daima en yakından takip ederek en modern ve en yenilikçi hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Hizmetlerimizi her müşterimizin bütçesine uygun olacak şekilde sunarak da mutlu ediyoruz. Belçika Taşıma türlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilir ya da iş yerimizi daima ziyaret edebilirsiniz. Belçika Türk Lojistik Firmaları arasında uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile tümhizmet türlerini güvenli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.