Bulgaristan Nakliye

Modern çağımızda oldukça önemli bir teknik hizmet metodu olarak karşımıza çıkan profesyonel nakliye hizmetleri, dünyanın pek çok farklı noktalarında da oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Pek çok çeşitli ülkelerde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça etkin bir şekilde hayata geçirilmekte olan temel kurye hizmetleri, komşu ülkeler için de oldukça efektif bir şekilde sağlanmaktadır. Türkiye Bulgaristan yükleri de bu alanda ülkemiz ile sınır komşumuz Bulgaristan ülkesi arasında oldukça etkin bir şekilde taşınmaktadır. Gün içerisinde İstanbul Bulgaristan nakliyat hizmeti sunmakta olan pek çok çeşitli profesyonel kurum ve kuruluşlar da mevcuttur.

Türkiye’den Bulgaristan’a Nakliye Hizmetleri

Günümüzde ülkemiz olan Türkiye’den Bulgaristan ülkesine Bulgaristan’da satılık tırlar ile profesyonel nakliyat hizmetleri sunmakta olan pek çok farklı firmalar mevcuttur. Avrasya Türk Nakliye markamız da İzmir Bulgaristan nakliyat hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmelerin başında kendisine yer bulmaktadır. Bulgaristan tır firmaları aracılığı ile Kapıkule Sınır Kapısı üzerinden sağlanmakta olan bu tip hizmetler, ülkemiz için temel ihracat ve ithalat hizmetleri için de oldukça etkin bir konumda kendisine yer bulmaktadır. Avrasya Türk Nakliye işletmemiz de Edirne Bulgaristan nakliyat işlemleri kapsamında en çok tercih edilen firmalar içerisinde yer almaktadır.

Bulgaristan Nakliye Fiyatları

Bursa Bulgaristan nakliyat gibi pek çok çeşitli şehir merkezleri üzerinden sağlanmakta olan Türkiye Bulgaristan Taşımacılık hizmetleri, ülkemiz ile komşumuz Bulgaristan arasında yer alan Kapıkule Sınır Kapısı aracılığı ile sağlanmaktadır. UND Bulgaristan üyesi olan alanında uzman firmalarca hayata geçirilmekte olan bu tip çalışmalar, söz konusu ülkelerin temel ihracat ve ithalat faaliyetleri için de oldukça etkin bir şekilde rol oynamaktadır.

İstanbul, Ankara Veya İzmir gib Türkiye’nin Farklı Şehirlerinden yükleme yapılacağında taşınacak olan emtiaların ölçüleri, özellikleri ve derecelerine göre navlun fiyatları da değişebilecektir. Örneğin Kayseri’den Beyaz Eşya yükleyecek olan araç şayet komple bir aracı doldurmayacak kadar yük aldı ise , kalan bölüm için müşteri ile anlaşmaya bağlı başka bir müşteri malzemesini atabilir ve her müşteri araçta kendi malzemesinin kapladığı alan kadar ödeme yapar. 

Türkiye Bulgaristan Nakliyat Fiyatları ile ilgili Güncel ve Ortalama Nakliye Ücretleri Takribi olarak aşağıdaki gibi diyebiliriz.

İSTANBUL - SOFYA 1.000 Euro
ANKARA - VARNA 1.200 Euro
İZMİR SOFİA 1.250 Euro
ADANA VARNA 1.450 Euro

 

Türkiye Bulgaristan Nakliye Firmaları

Ülkemiz Türkiye ile Bulgaristan arasındaki temel lojistik hizmetleri kapsamında etkin bir rol oynamakta olan Bulgaristan nakliyecileri, Kapıkule Sınır Kapısı üzerinden de söz konusu nakliye hizmetlerini hayata geçirmektedir. Edirne ilimiz üzerinden gerçekleştirilmekte olan bu tip hizmetler, temel ithalat ve ihracat işlemleri açısından da oldukça önemli bir konumda kendisine yer bulmaktadır.

Rekabetçi Bulgaristan Lojistik Fiyatlarıyla Ekonomik Çözümler

Özellikle Bulgaristan nakliyat hizmetleri hususunda oldukça ekonomik çözümleri ile tercih edilmekte olan Avrasya Türk Nakliye firmamız, profesyonel lojistik hizmetleri alanında da sektöründe en popüler firmalar içerisinde yer almaktadır. Direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile öne çıkmakta olan söz konusu işletmemiz, oldukça geniş içerikli bir hizmet portföyüne de sahiptir.

Bulgaristan Karayolu Nakliye ve Nakliye Süreleri

Genel olarak bakıldığı zaman; 1 günlük bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilmekte olan Bulgaristan karayolu nakliye hizmetleri, çeşitli durumlar sonucu sürecin uzaması ile 2 güne kadar da çıkabilmektedir. Karayolu nakliye işlemleri sürecinde; karayolunun durumu ve çeşitli evrak süreçleri de oldukça büyük bir öneme sahiptir. Avrasya Taşımacılık olarak Türkiyede bir çok ilimizden taşımacılık yapmaktayız. Adresten Adrese uygulamamız nokta hizmet anlayışı ile devam etmektedir. Örneğin, İstanbul, Mersin, İzmir, Konya, Malatya, Sivas, Edirne, Balıkesir, Manisa, Adana, Sakarya, Bursa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye, Samsun, Ankara, Tekirdağ, Çorlu, Aksaray, Karaman, Kayseri, Niğde, Antalya, Kahramanmaraş, Nevşehir, Yalova, Bolu, Gebze, Adapazarı, Kocaeli, Kastamonu, İzmit, Kütahya, Eskişehir, Afyon, Uşak, Mardin, Düzce, Çanakkale, Denizli, Rize, Ordu, Bilecik, Dilovası, Aydın, Yozgat ve daha bir çok şehirden adresten adrese olarak destek sağlamaktayız.

Bulgaristan Havayolu Nakliye

Günümüzde Bulgaristan için en çok tercih edilen nakliye metotlarından bir tanesi de havayoludur. Söz Bulgaristan nakliyat şirketleri de profesyonel havayolu nakliye çalışmaları hususunda oldukça etkin bir şekilde rol oynamaktadır.

Bulgaristan Frigo Nakliye

Bulgaristan frigo parsiyel nakliye hizmetleri, özellikle soğuk hava taşımacılığı gerektiren ürünler için oldukça etkin bir şekilde tercih edilmektedir. Soğuk zincir taşımacılığı ile -26 santigrat derece ila +18 santigrat derece arasında ayarlanabilir soğutucular kullanılarak söz konusu ürünlerin nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Profesyonel seviyede Bulgaristan parsiyel yük hizmetleri, alıcıları farklı olan ürünlerin aynı taşıma aracı ile taşınmasına olanak tanımaktadır. Yetkin lojistik hizmetleri alanında çalışmalarına devam etmekte olan profesyonel Bulgaristan firmaları da özellikle parsiyel lojistik işleri kapsamında oldukça başarılı düzeyde hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

Bulgaristan’a Nakliye Maliyetlerini Etkileyen Faktörler

Bulgaristan için profesyonel seviyede nakliye hizmetlerini etkilemekte olan faktörler aşağıda sıralandığı gibidir. Dış hatlar için nakliye hizmetleri hususunda;

 • Gönderilecek nakliye ürününün hacmi ve ağırlığı,
 • Gönderi yapılacak ülkenin gönderim yapılacağı ülkeye uzaklığı ve,
 • Gönderinin gideceği ülkenin içerisinde bulunduğu istisnai durumlar maliyeti direkt olarak etkilemektedir.

Hızlı Hizmet ve Profesyonel Çözüm Yolları

Bulgaristan kargo Laleli gibi pek çok çeşitli hizmet modülleri kapsamında oldukça hızlı hizmet ve çözüm yolları ile karşımıza çıkan markamız, oldukça seçkin içerikli bir hizmet portföyüne de sahiptir. Firmamız, sektör bünyesinde de en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmektedir.

Bulgaristan Taşımacılık Türleri

Günümüzde ülkemiz olan Türkiye ile Bulgaristan arasındaki nakliye türleri temel olarak 4 başlık altında incelenebilir. Bu nakliyat metodları;

 • Karayolu,
 • Havayolu,
 • Demiryolu ve
 • Denizyoludur.

Bulgaristan Transit Taşıma

Profesyonel transit geçiş taşımacılık işlemlerinde de Bulgaristan Türkiye kargo şirketleri içerisinde özgün marka imajı ile öne çıkmakta olan firmamız, kendi sektöründe geniş tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir. Söz konusu markamız, müşteri bilgilendirme odaklı bir firma internet web sitesine de sahiptir.

Mersin Bulgaristan Nakliyat

Ülkemizin en önemli liman kentlerinden olan Mersin ile Bulgaristan arasındaki temel nakliye hizmetleri arasında oldukça etkin bir konumda rol oynayan Avrasya Türk Nakliye işletmemiz, Bulgaristan lojistik çalışmaları bünyesinde de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. İstanbul Sofia (Sofya) nakliye hizmetlerimiz de bu alanda en çok tercih edilen hizmet modüllerimiz arasında kendisine yer bulmaktadır.

Bulgaristan Nakliye Firmaları

Profesyonel seviyede nakliyat hizmet seçenekleri ile öne çıkmakta olan Avrasya Türk Nakliye işletmemiz;

 • Sofya, Filibe, Varna,
 • Silistre, Burgaz, Lofça,
 • Tırnova, Kırcaali, Gabrova ve Dobriç gibi pek çok çesitli Bulgaristan şehirleri için doğrudan lojistik hizmetleriyle de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir.

Türkiye’den Bulgaristan’a Konteyner Taşımacılığı İmkanları

Konteyner taşımacılık hizmetleri kapsamında da profesyonel seviye Bulgaristan şehirleri için etkin çapta hizmetleri ile öne çıkan işletmemiz, oldukça zengin içerikli bir hizmet yelpazesine de sahiptir. Söz konusu markamız, bu alanda Ro-Ro taşımacılık hizmetlerine de direkt olarak katkıda bulunmaktadır.

Bulgaristan Taşıma Süresi Kaç Gündür?

İstanbul Bulgar parsiyel hizmet seçenekleri anlamında cevabı en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de ‘‘Bulgaristan Lojistik süresi kaç gündür?’’ sorusudur. Nispeten daha hızlı ve rahat bir şekilde sağlanan bu süreç, 1 ila 2 gün arasında karşımıza çıkmaktadır.

Bulgaristan’a Nakliye Yapan Tır Firmaları Hangileridir?

Özellikle Bulgaristan kargo Aksaray gibi çeşitli lokasyonlar başta olmak üzere Bulgaristan’a direkt nakliye hizmetleri ile tanınmakta olan Avrasya Türk Nakliye firmamız, sektör bünyesinde de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Konya Bulgaristan nakliyat işlerinde de efektif marka imajı ile öne çıkmakta olan işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de her şeyin üzerinde tutmaktadır.

Bulgaristan Kargo Ücretleri Hesaplama

Taşınacak olan yükün büyüklüğü ve niteliğine göre büyük ölçüde değişiklik göstermekte olan Bulgaristan lojistik firması kargo ücretleri, taşınan kargonun mesafesine göre de değişiklik göstermektedir. Avrasya Türk Nakliye firmamız da envaiçeşit Bulgaristan’dan Türkiye’ye kargo işlemleri alanında nispeten oldukça makul fiyatlı hizmet seçenekleri ile öne çıkmaktadır. Markamızın Bulgaristan İnşaat malzemeleri fiyatları alanındaki envaiçeşit çalışmalarına;

 • Firma internet web sitemiz,
 • İşletme GSM telefon numaramız veya
 • Kurumsal elektronik posta adresimiz aracalığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.