Fransa Nakliye

Uluslararası lojistik alından öne çıkan firmamız Fransa nakliyat hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Müşteri odaklı çalışmalarımız ile Türkiye-Fransa arasındaki nakliye ihtiyaçlarını karşılıyoruz. iki ülke arasındaki ticari ilişkilerin gün geçtikçe artması ile beraber nakliye hizmetlerine olan ihtiyaç ve talepte artmaya devam etmekte. Bizler firma olarak bu ihtiyaçları karşılayacak sağlam bir altyapıya ve profesyonel bir ekibe sahibiz. İstanbul ve Mersin Bölgelerinde bulunan ofislerimiz ile Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile nakliye operasyonlarını sorunsuz bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

Türkiye’den Fransa’ya Nakliye Hizmetleri

Avrupa ülkelerinde sanayi ve satın alma konusunda güçlü ülkelerden biri olan Fransa’ya ülkemizden nakliye operasyonları gerçekleştiriyoruz. İki ülke arasında ticari ilişkiler devamlı olarak güçlenmekte. Bu ticaretin bir parçası olan taşımacılıkta pek çok firma hizmetler gerçekleştirmektedir. Firmamız geniş hizmet seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmekte. Fransa Türkiye nakliye Firmaları hizmetlerimiz ise şunlardır:

 • Karayolu nakliye 
 • Parsiyel nakliye
 • Ağır nakliye
 • Denizyolu Nakliye
 • Havayolu Nakliye

Bu sektördeki geçirdiğimiz çok uzun yıllar sayesinde birçok tecrübe ve bilgi birikimini hizmetimize yansıtmaktayız. Bazı önemli şehirlerimizden daha yoğun talepler aldığımızdan o bölgelerde daha aktif bir hizmet yürütmekteyiz. Bu şehirlerden bazıları şöyle ; İstanbul, Manisa, Konya, Mersin, İzmir, Kayseri, Bolu, Kahramanmaraş, Antalya, Osmaniye, Bursa, Nevşehir, Denizli, Dilovası, İskenderun, Balıkesir, Tekirdağ, Edirne, Adapazarı, Yalova, Muğla, Isparta, Afyon, Uşak, Antakya, Malatya, Gaziantep, Samsun, Kilis, Adıyaman, Yozgat, Ordu, Karaman, Uşak, İzmit, Düzce, Gebze, Adana, Hatay, Aksaray, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Çorlu, Çanakkale, Trabzon, Karabük, Bartın, Artvin, Aydın, Çorum, Çankırı, Kastamonu, Şanlıurfa gibi sıralayabiliriz.

Fransa Karayolu Nakliye

Fransa lojistik firmaları transit geçişlerin bulunduğu ülkemizde karayolunu sıklıkla tercih etmektedir. İki ülke arasında güvenli ve hızlı taşımacılık için karayolu üzerinden yükler alıcısına ulaştırılmaktadır. Taşınması gerçekleşecek olan yüklerin özelliklerine ve gideceği konumlara bağlı olarak rotalar oluşturulmaktadır. Tecrübeli ve deneyimli şoförlerimiz ile güvenli bir şekilde yüklerin taşınması gerçekleştirilmektedir. Nakliye sürecini yakından takip ediyor, her bir aşamada müşterilerimizi düzenli olarak bilgilendiriyoruz.

Fransa Nakliye Fiyatları

Nakliye hizmetlerinde fiyatlar sıklıkla sorulan sorulardandır. Türkiye-Fransa arasında nakliye fiyatları oldukça değişkenlik gösterebilmekte. Bunun nede ise bazı unsurların fiyatlar üzerinde belirleyici etkisinin olmasıdır. Fransa çalışan nakliye firmaları arasında yer alan firmamız tüm bu unsurlar ile en uygun hizmetleri gerçekleştirmek için gayretle çalışmakta. Nakliye fiyatlarında etki eden unsurlar şunlardır:

 • Yükün cinsi 
 • Yükün ağırlığı
 • Çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
 • Nakliye türü.
İSTANBUL PARİS 4.500 €
İZMİR LYON 4.300 €
ANKARA MARSİLYA 4.000 €
GAZİANTEP STRAZBURG 4.900 €

Değerli müşterilerimiz için yukarıdaki tabloda değişebilir ve takribi olarak Türkiye Fransa Lojistik Navlun fiyatları sunulmuştur. Fiyatlar Ürünlerin kaplayacağı alana ağırlığına ve özelliğine göre de değişebilecektir.

Türkiye’den Fransa’ya En Uygun Nakliye Rotaları

Türkiye Fransa Taşıma yapan nakliyeciler en uygun Lojistik rotalarını belirleyerek yüklerin taşınmasını sağlıyoruz. Firmamız rota seçimlerinde müşterisi ile beraber belirleyerek seçimi yapmaktadır. Fransa nakliyeciler olarak uygun rotalardan güvenli ve hızlı bir şekilde istenilen yerlere yükleri taşımaktayız. Bu rotalardan en uygun ve en çok tercih edilenler şunlardır:

 • Kapıkule-Bulgaristan-Romanya-Macaristan-Avusturya-Almanya-Fransa
 • Hamzabeyli-Bulgaristan-Romanya-Macaristan-Avusturya-Almanya-Fransa
 • İpsala-Makedonya-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-Avusturya-Almanya-Fransa

Türkiye’nin her bir şehrinde Fransa’ya yüklerinizi gönderebilirsiniz. Firma olarak Fransa İstanbul nakliyat alanında yoğunluklu bir şekilde hizmetler gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca iki ülkenin başkenti olan Ankara Paris nakliyat hizmetleri yapılmaktadır. Türkiye’den Fransa’ya yapılan nakliye operasyonları için bir diğer illerimiz ise şunlardır:

 • Bursa Fransa nakliyat
 • İstanbul Paris(Fransa) nakliye
 • Kayseri Fransa nakliyat

Fransa Nakliye Firmaları

Fransa ülkesine çalışan nakliye firmaları güncel nakliye prosedürlerine hâkim olmalıdır. İki ülke arasında gerçekleşecek olan ithalat ve ihracat faaliyetlerinde sorunsuz bir nakliye süreci için profesyoneller ile çalışmanız önemlidir. Firmamız bu süreçleri en iyi şekilde yürütüyor, tüm prosedürlere hâkim, gerekli olan tüm izin ve belgelere sahip bir şekilde nakliye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Fransa Karayolu Taşımacılığı faaliyetlerimiz Geniş araç filomuz sayesinde yüklerinizi en uygun araçlar ile taşıyarak alıcısına teslim ediyoruz. Müşterilerimizi nakliye süreçleri hakkında düzenli olarak bilgilendiriyor, çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Türkiye Fransa İthalat ve İhracat Faaliyetleri

Avrupa ülkeleri arasında ekonomisi, teknolojisi, refah seviyesi ile son derece gelişmiş ülkelerden olan Fransa ile Türkiye ithalat-ihracat alanında ticari faaliyetlerde bulunmaktadır. İki ülke arasındaki bu köklü ilişkiler devam ediyor, ekonomik alanda kesintisiz bir ilişki yürütülmektedir. Günümüzde farklı sektörlerde olan pek çok şirket iki ülke arasında ekonomik faaliyetler gerçekleştirmektedir. Fransa Kara Nakliye Firmaları listesinde yer aldığımız doğrudur. Bu nedenle Karayolu ile ilgili tümgerekli atılımlar ve yatırımlar bu düzen ile organize edilmektedir.

Türkiye Fransa dış ticaret ilişkilerindeki gelişmelerin beraberinde taşımacılık alanında birçok firma faaliyet göstermektedir. İki ülke arasındaki bu ticari ilişkilerde nakliye hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sergileyerek başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyoruz. Fransa Nakliye Şirketleri içinbu bölgeye yapılan veya yapılacak olan tüm çalışmalar ile ilgili gerekli AR-GE araştırması yapılmalıdır. Bu o bölgenin yol ve karayolları kanunlarını da içermelidir.

Fransa Parsiyel Taşımacılık Avantajları ve Kullanımı

Nakliye hizmetlerinde pek çok avantaj bulunmaktadır. Bunlardan biriside parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel taşımacılık, aynı güzergaha giden farklı yüklerin tek bir araç ile taşınmasıdır. Fransa parsiyel taşıma hizmetlerimiz ile pek çok avantajları müşterilerimize sağlıyoruz. Küçük gönderileriniz için tek bir aracı kiralamadan sadece yükleriniz kadar ödeme yapıyorsunuz. Bu durumda ekonomik bir nakliye hizmetinden faydalanmış oluyorsunuz. Ayrıca Fransa Lojistik Hizmetleri açısından Avrasya Nakliye avantajları ile birçok müşterimize memnun kalacakları hizmetler gerçekleştirdik.

Fransa Parsiyel Nakliye organşzasyonu sağlam altyapımız, alanlarında uzman kadromuz, son model geniş araç filomuz, çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Her müşterimizle ayrı ayrı ilgilenerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler veriyor, yükleri için en uygun hizmetleri seçiyor ve uygun güzergahlar üzerinden taşımasını gerçekleştiriyoruz.

Fransa Ağır Nakliye

Kimi zaman yükler standart dışında olabiliyor ve normal tırlar ile taşınması mümkün olmaya biliyor. Fransa nakliye yapan firmalar ağır yük taşımacılığı ile bu süreci yürütebilmekte. Firmamız ağır nakliye hizmetlerinde özel ekipmanlar ve araçlar ile bu ağır yüklerin güvenle taşınmasını gerçekleştirmektedir. Normal tırlar ile taşınamayacak kadar ağır olan yükler için özel araçlara, özel ekipmanlara ve profesyonel ekiplere ihtiyaç olur. Avrasya Olarak elimizden geldiğince Fransa Lojistik Fuarı etkinliklerinde de yer almaya gayret göstermekteyiz. Ağır nakliye hizmetlerimiz ile tüm bu özellikleri müşterilerimize sunuyor ve nakliye sürecini en sağlıklı şekilde yürütüyoruz. Ağır nakliye hizmetlerimizle genel olarak şunların taşınması yapılır:

 • Türbin
 • Yat
 • Konteyner şantiye
 • Tekne
 • Silolar
 • Fuar stantları ve ekipmanları
 • Ağır araçlar
 • İnşaat ve iş makinelerı
 • Köprü kirişleri
 • Tekerli vinçler 
 • Jeneratörler

Fransa Frigo Nakliye Hizmetleri

Frigo nakliye, soğuk yük taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Çabuk bozulabilecek yükleriniz için en uygun nakliye hizmet seçeneğidir. Yükleriniz ilk yüklendiği yerden alıcısına kadar özel araçlarda sabit sıcaklıklarda taşınır. Bu sayede bozulmadan alıcısına ulaştırılır. Bu araçlar 18-26 derece arasında ayarlanabilir, yolculuk sürecinde dorsede hava sirkülasyonu olması gerekmektedir. Firma olarak uygun özel araçlarımız ile güvenli bir şekilde yükleri taşıyoruz. Yaş meyve ve sebze, süs bitkileri, dondurulmuş gıdalar, sağlık ürünleri, tıbbi malzemeler gibi soğuk ortamlarda muhafaza edilmesi gereken yüklerin güvenle taşınması yapıyoruz. Ayrıca tüm aracı dolduramayacak kadar az olan yükleriniz için Fransa frigo parsiyel nakliye hizmetlerimizde bulunmaktadır. Böylece aynı güzergaha giden diğer alıcıların yükleri ile beraber taşınması gerçekleştirilir. Bu durumda ise yükleriniz için daha az ödeme yaparsınız.

Fransa Transit Taşıma ve Nakliye Süresi

Türkiye’nin coğrafi konumu sayesinde transit bir ülke olma özelliği taşımaktadır. Fransa ile Türkiye arasında kara sınırları üzerinden nakliye operasyonları gerçekleştirilir. Fransa tır nakliye ile yükleriniz karayolu üzerinden taşınarak alıcısına 6-8 gün arasında teslim edilmektedir. Transit taşıma, bir ülkeden bir başka ülkeye taşıma yapılırken üçüncü bir ülke sınırları üzerinde geçilmesi ve bu ülkede gümrüğe takılmadan yükün geçilmesi olarak tanımlanabilir. Fransa transit taşımacılık faaliyetlerimiz ile yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyor ve teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Transit yük taşımacılığından pek çok taşıma modeli kullanılabilir. Her türlü yükleri güvenli bir şekilde transit taşıma ile istenilen yerlere ulaştırabilirsiniz.

Fransa Hakkında Sık Sorulan Sorular

Fransa hakkında en çok sorulan sorulardan birisi denizyolu taşımacılığının olup olmamasıdır. Fransa’nın Akdeniz ve Manş Denizi’ne olan kıyılarından dolayı denizyolu taşımacılığı yapılabiliyor. Eğer ki taşınacak olan yüklerinizi ekstrem düzeylerde boyuta ve ağırlığa sahipse konteyner taşımacılığından yararlanılabilir. Türkiye Fransa konteyner taşıma hizmetlerimiz ile yüklerinizi güvenle taşıyoruz. Bir diğer soru ise firmamızın kargo gönderimi yapıp yapmadığıdır. Firmamız Fransa kargo şirketleri arasında yer alarak gönderilerinizi istenilen noktalara ulaştırmaktadır. Fransa kargo Aksaray bölgesinden gönderilerinizi alıcısına teslim ediyoruz.

Fransa Taşımacılık Maliyetlerini Etkileyen Faktörler

Fransa Lojistik hizmetlerinde bazı faktörler maliyetleri etkileyebilmektedir. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak şunlardır:

 • Amortisman
 • Yeşil sigorta
 • Sigorta
 • Araç kasko
 • Yakıt giderleri
 • Köprü ve yol masrafları

Bu ve daha fazla maliyetler üzerinden hesaplamalar yaparak uygun fiyatlarda nakliye hizmetlerimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.