Gürcistan Nakliye

Gürcistan Lojistik firmaları arasında sunduğu hizmet ile her zaman memnuniyet ve takdir kazanan işletmeler arasında yer almanın mutluluğunu yaşamaktayız. Türkiye’den ve genel anlamda  İstanbul bölgesinden Gürcistan’a sunduğumuz nakliye hizmetleri güvenli, hızlı, uygun fiyatlı ve profesyonel olarak sunulmakta ve bu sayede tüm müşterilerimizin bizler hakkında övgü ile bahsetmelerini sağlamaktayız.

Bursa Gürcistan nakliyat alanında da hizmet veren işletmemiz her zaman sunduğu hizmetleri en kaliteli ve en profesyonel şekilde sunmakta ve bu sayede müşterilerinin yakın çevrelerine işletmemizi sunmasını sağlamaktayız.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

Türkiye Gürcistan Taşımacılık alanında siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu ana hizmet veren işletme olarak sunduğumuz nakliye hizmeti karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin maddi zorluk yaşamadan gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak Gürcistan plakalı tır araçlarımız ile hizmet sunmakta ve bu sayede gümrükte en ufak bir problem yaşamamakta ve zaman kaybına sebebiyet vermemekteyiz.

 

İSTANBUL TİFLİS 2500 $
İZMİR BATUM 2000 $
ANKARA RUSTAVİ 2300 $
GAZİANTEP KUTAİSİ 2100 $

Avrasya olarak sizlere Türkiye Gürcistan Lojistik Navlun fiyatları hakkında değişebilir/takribi fiyatlardan örnekler sunduk. Bu fiyatlar haricinde hesaplama yaparken birde ürünlerin araçta kaplayacağı alan üzerinden bir hesaplama ile teklif hazırlanmaktadır. Örneğin; İzmir Gürcistan nakliye yapacak araç şayet yarım tır kadar bir malzeme yükledi ise, navlun fiyatı yaklaşık 1200-1450 usd civarında olabilecektir. 

 


Batum tır fiyatları genellik uygun fiyatlar ile bizlere sunulduğu için bünyemizde pek çok sayıda tır araçlarımız bulunmakta ve bu sayede sizlerin nakliye hizmeti alacağınız zaman en ufak bir zaman kaybı yaşamamanız sağlanmaktadır.

yaşamamanız sağlanmaktadır.

Türkiye Gürcistan nakliye fiyatları alanında araştırma yapıldığı zaman işletmemizin en uygun fiyatları sunan işletmeler arasında yer aldığını görebilirsiniz. Bu fiyatları ortaya çıkarmakta ki en büyük amacımız müşterilerimizin maddi zorluk çekmemesi ve gönüllerince hizmet alabilmeleridir.

Gürcistan Karayolu Nakliye

Gürcistan’da çalışan nakliye firmaları arasında yer alan işletmemiz siz müşterilerimize karayolu nakliye alanında da hizmet sunmaktadır. Bu alanda sunduğumuz hizmet her zaman en çok tercih edilen nakliye yöntemleri arasında yer almaktadır. Kullandığımız tırların kaliteli yapıda olması, şoför elemanlarımızın ileri derece şoför yeteneklerine sahip olması sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Şoför elemanlarımız tarafından kullanılan tırlarımızın tüm periyodik bakımları zamanında yapılmaktadır. Yapılan bu bakımlar sayesinde nakliye aşamasında yaşanacak tır arızalanmalarının önüne geçmekteyiz. Tırlarımızın bünyesinde her zaman yedek lastiklerimiz bulunmakta ve lastik patlaması gibi durumlarda değişimleri sağlanarak hizmete devam edilmektedir.

Ayrıca kullandığımız tır araçlarımızın güvenli bir yapıda bulunması da sunulan hizmetin sorunsuz ve hasarsız olmasını sağlamaktadır. Ayrıca araçlarımız da genellikle iki adet şoför elemanımız bulunmakta ve uyku problemi olmadan dönüşümlü olarak tırları kullanmaları ve zaman kaybına yol açmamaları sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz karayolu nakliye hizmeti esnasında bizlere emanet ettiğiniz tüm eşyalarınızı sigorta altına almakta ve oluşabilecek her türlü sorun işletmemiz tarafından ücretsiz şekilde karşılanmaktadır.

Gürcistan’a Nakliye Maliyetlerini Etkileyen Faktörler

Nakliye sektöründe Gürcistan ülkesine verilen hizmetlerin maliyetlerini etkileyen birçok etken bulunmaktadır. En önemli faktör nakliye hizmetinin hangi tür nakliye ile verileceğidir. Havayolu nakliye, karayolu nakliye, tiren yolu nakliye ve deniz yolu nakliye olmak üzere pek çok nakliye türü bulunmaktadır.

Havayolu nakliye türü seçildiği zaman maliyet artacak yalnız hizmet alma süreniz ve güvenilirliğiniz en üst basamaklara çıkacaktır. Karayolu nakliye hizmetini aldığınız zaman ise maliyetler aşağı çekilecek ama aldığınız hizmetin hızı düşecektir.

Gürcistan Nakliye Firmaları

Gürcistan nakliye yapan şirketler arasında yer alan işletmemiz siz müşterilerine uzun yıllardan bu yana sunduğu nakliye hizmeti sayesinde en çok tercih edilen ve parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktadır.

Türkiye Gürcistan Parsiyel Nakliye Hizmetleri

İstanbul Gürcistan Parsiyel nakliye firmaları arasında yer alan işletmemiz sunduğu Parsiyel nakliye hizmeti sayesinde aynı güzergâh üzerinde bulunan müşterilerine aynı anda hizmet vermekte bu sayede çok daha uygun fiyatlar ile hızlı hizmet verilmesini sağlamaktadır. Bu hizmeti sunma aşamasında bünyemizde yer alan profesyonel elemanlarımız ve yüksek modelli tırlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Yoğun taşıma ve talepler Tiflis Parsiyel ile ilgili bizlere ulaşmaktadır. Bunun yanısıra Batum Parsiyel de belirli oranlarda bizlerden talep edilmektedir.

Ankara Gürcistan Parsiyel Yük

İşletme olarak Ankara ile Gürcistan arasında Parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Aynı güzergâh üzerinde bulunan müşterilerimize aynı araç ile hizmet vermekte ve bu sayede müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara ve hızlı bir şekilde hizmet almalarını sağlamaktayız. Teslimatın yapılacağı bölgeye yakınlık sıralarına göre tırlara eşyalar yüklenmekte ve aynı şekilde taşınmaları yapılmaktadır. Gürcistan Nakliyat organizasyonu ile ilgili daha fazla detay ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğumuz Parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde müşterilerimizin birbirlerini beklemelerine gerek kalmadan aynı anda hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca tek bir araç ile hizmet sunulacağı için ister istemez maliyetler ve ücretler de aşağı  yönde azalma gösterecektir.

Gürcistan Frigo Taşımacılık

Gürcistan frigo Parsiyel nakliye alanlarında da hizmet veren işletme olarak Parsiyel nakliye hizmetini sunma aşamasında bünyemizde soğutma ve ısıtma makineleri kullanmakta ve hassas yapıya sahip olan eşyalarınızın yapılarının bozulmadan yeni adreslerine teslim edilmesini sağlamaktayız.

Gürcistan Ağır Nakliye

Gürcistan firmaları arasında hizmet veren bir işletme olarak sizlere ağır yükleriniz ile ilgili de nakliye hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde kullandığımız vinçlerimizin yardımı ile ağır yüklerinizi taşıma araçlarımıza yüklemekte ve yeni adreslerine teslimini yapmaktayız. Kullandığımız taşıma araçlarının

güçlü motor yapılarına sahip olmasından dolayı da nakliye aşamasında en ufak bir problem yaşamamaktayız.

Gürcistan Havayolu Kargo

Gürcistan ülkesine çalışan nakliye firmaları arasında yer almak suretiyle siz müşterilerimize havayolu kargo alanın da hizmet sunmaktayız. Havayolu kargo hizmeti fiyat olarak biraz pahalı olsa da en güvenilir yöntemler arasında yer almaktadır. Güvenilir olmasının yanı sıra sunulan hizmetin çok hızlı şekilde sunulması sağlanmakta ve müşterilerimizin hizmet ihtiyaçları en kısa süreler içerisinde karşılanmaktadır.

Gürcistan Komple Taşımacılık

Konya Gürcistan nakliyat alanında siz değerli müşterilerimize komple taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Havayolu, tiren yolu, karayolu ve denizyolu olmak üzere her alanda sizlere hizmet sunmakta ve tüm ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlamaktayız. Sunduğumuz bu hizmetler her zaman en kaliteli ve profesyonel şekilde sunulmaktadır.

Gürcistan Kargo

Gürcistan kargo Aksaray alanında da hizmet sunan işletmemiz sunduğu hizmeti her zaman en hızlı şekilde sunmakta ve müşterilerinin zamandan tasarruf sağlayacağı şekilde hizmet almasına olanak sağlamaktadır. Gürcistan kargo şirketleri arasında her zaman parmak ile gösterilen bir işletme olarak sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi adına düzenli ve detaylı çalışmalar yapmaktayız.

Gürcistan Taşımacılık Türleri

Nakliye türleri içerisinde yer alan Gürcistan Lojistik alanında da hizmet veren işletmemiz sunduğu nakliye türleri nedeniyle her zaman en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır. Sunduğumuz nakliye türlerinin aynı profesyonellik ve tecrübeli ile sunulması devamlılığı getirmekte ve bu devamlılık sayesinde müşterilerimizin memnuniyetleri ve övgüleri kazanılmaktadır.

Gürcistan lojistik firmaları nakliye hizmetini en kaliteli şekilde sunan bir işletme olarak her zaman en büyük amacımız siz müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalmasıdır. Bu amaç doğrultusunda sunduğumuz hizmet bünyesinde her zaman çok fazla özellik bulundurmakta ve bu özelliklerin düzenli şekilde geliştirilmesini sağlamaktayız. Avrasya Türk Taşımacılık olarak taşıma yaptığımız bazı şehirler ; İstanbul, Ankara, Konya, Kayseri, Edirne, Yalova, Gebze, Samsun, Tekirdağ, Karaman, Kahramanmaraş, Muğla, İzmir, Balıkesir, Çorlu, Adapazarı, Sakarya, Mersin, Dilovası, İskenderun, Hatay, Antalya, Osmaniye, Aksaray, Çorum, Çankırı, Nevşehir, Sivas, Eskişehir, Kütahya, Isparta, Bilecik, Adıyaman, Malatya, Şanlıurfa, Elazığ, Gaziantep, Burdur, Manisa, Antakya, Sinop, Kastamonu, Uşak, Aydın, Sinop, Karabük, Denizli, Düzce, Kocaeli gibi illerimizdir.

Gürcistan Lojistik Güzergâhı ve Transit Süresi

Gürcistan Taşıma güzergâhları konusunda bir çığır açan işletme olarak her zaman en güvenilir ve en kısa olan güzergâhları belirlemekteyiz. Bu güzergâhların belirlenmesi aşamasında teknolojiden çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bünyemizde kullandığımız güncel navigasyon sistemleri sayesinde yeni adreslerinize giden güvenli ve hızlı güzergâhların belirlenmesini sağlamakta ve sizlere o güzergâhlar üzerinden hizmet sunmaktayız.