Hollanda Nakliye

Günümüzde oldukça popüler bir teknik hizmet yöntemi olarak karşımıza çıkmakta olan profesyonel nakliyat hizmetleri, dünyanın pek çok farklı bölgelerinde de oldukça etkin bir şekilde tercih edilmektedir. Pek çok çeşitli lokasyonlarda olduğu gibi ülkemiz Türkiye’de de oldukça etkin şekilde hayata geçirilmekte olan genel kurye işleri, çeşitli Avrupa ülkeleri için de oldukça etkili bir şekilde sağlanmaktadır. İstanbul Hollanda Çalışan Nakliye Firmaları ile ortak yürüttüğümüz hizmetlerimizden çok memnun kalacağınız dan emin olabilirsiniz.

Türkiye Hollanda Nakliye Fiyatları 

Fiyatlandırma konusu da Ülkemiz ile Hollanda ülkesi arasındaki lojistik hizmetlerinde çok kritik bir öneme sahiptir. Gün içerisinde bu alanda çeşitli hizmetleri ile öne çıkmakta olan pek çok farklı profesyonel Hollanda nakliye firmaları da mevcuttur. 

Aşağıdaki tabloda ortalama/Takribi ve değişebilir Navlun Fiyatları sizlere sunulmuştur. Navlun Ücretleri Taşınacak olan malzeme Özelliği ve ölçülerine göre de belirlenir. Örneğin, Aydın’dan Yükleme yapan bir araca şayet bir Tır’ın 3/2 si kadar yük atıldı ise ve 3/2 yükleme yapan müşteri kendi malzemesinin yanına boş kalan yere başka üründe yüklenebilir izni verirse 3/2 sini yükleyen müşteriden yükleme yaptığı alan kadar nakliye fiyatı talep edilir. Bu da yaklaşık 2800 – 3000 eur civarında olacaktır.

İSTANBUL AMSTERDAM

3.400 €

ANKARA ROTTERDAM

3.250 €

İZMİR UTRECHT

3.300 €

ADANA EINDHOVEN

3.400 €

Her Firma Fiyatlandırma hususunu farklı yapabilmektedir. Masraflar her ne kadar standart gibi bilinse de Yol Güzergahlarında ve yük özelinde oluşabilecek/Değişebilecek masraflarda vardır.

Türkiye’den Hollanda’ya Nakliye Hizmetleri

Ülkemiz olan Türkiye’den Hollanda ülkesine Hollanda Türkiye lojistik ile profesyonel nakliyat hizmetleri sunmakta olan pek çok çeşitli firmalar da mevcuttur. Avrasya Türk Nakliye markamız da Mersin Hollanda nakliyat Firmaları içindeki şirketimiz kendi alanında en çok tercih edilen firmaların başında kendisine yer bulmaktadır. Hollanda tır firmaları aracılığı ile çeşitli karayolu bağlantıları üzerinden sağlanmakta olan bu tip hizmetler, ülkemiz için genel ihracat ve ithalat hizmetleri için de oldukça etkin bir konumda yer almaktadır. Avrasya Türk Nakliye markamız da Hollanda lojistik hizmetleri hususunda en çok tercih edilen firmalar içerisinde yer alır.

Hollanda Parsiyel Taşımacılık 

Kayseri Hollanda nakliyat gibi pek çok çeşitli şehir merkezleri üzerinden sağlanmakta olan Hollanda Taşımacılık hizmetleri, ülkemiz ile Avrupa’nın önembiz.li merkezlerinden olan Hollanda arasında da oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Aynı güzergahtaki malların aynı taşıma aracı üzerinde taşınmasına olanak tanıyan parsiyel taşımacılık hizmetleri de bu alanda oldukça etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Özel olarak Amsterdam gibi büyük şehirlerden Rotterdam gibi liman kentlerine kadar pek çok farklı bölge için elzem olan parsiyel taşımacılık işlemleri, global ölçekte de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir.

Türkiye genelinde hemen hemen tüm Hollanda Parsiyel Nakliye işlemleri ve opreasyon süreci İstanbul bölgesinde yoğunlaşmaktadır. Taşınacak olan malzeme grubu ve özelliğine göre organize edilen araçlarımıza yükleme yapıldıktan sonra sevkiyat için gümrüğe sevk edilmektedir. Hollanda parsiyel yükleme denildiğinde akıla ilke gelen firmalar arasında önemli bir konuma sahibiz. Hollanda Fuar talepleriniz içinde bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Parsiyel Çalışma Bölgelerimiz

Ülkemiz Türkiye ile Hollanda arasındaki temel lojistik hizmetleri kapsamında etkin bir rol oynamakta olan Hollanda nakliye yapan firmalar, parsiyel çalışma hizmetleri hususunda da oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Aynı rota üzerinde yer alan çeşitli ürün ve malların aynı taşıma aracı ile taşınmasına olanak tanıyan parsiyel lojistik hizmetleri, uluslararası ölçekte de oldukça kritik bir öneme sahiptir.

Rekabetçi Hollanda Lojistik Fiyatlarıyla Ekonomik Çözümler

Özellikle Hollanda nakliyat hizmetleri hususunda oldukça ekonomik çözümleri ile tercih edilmekte olan Avrasya Türk Nakliye firmamız, profesyonel lojistik hizmetleri alanında da sektöründe en popüler firmalar içerisinde yer alır. Direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, zengin içerikli bir hizmet portföyüne de sahip olması ile tanınır. İstanbul Hollanda nakliye şirketleri arasında özgün marka imajı ile öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi sektöründe geniş tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir.

Hollanda’dan Türkiye’ye İthalat Hizmetleri Hakkında

Güncel olarak oldukça önemli bir ithalat hizmet modeli olarak öne çıkan Hollanda – Türkiye lojistik ağı, global ölçekte de oldukça kritik bir konumda kendisine yer bulmaktadır. İstanbul Hollanda Lojistik firmaları işlemlerini pek çok çeşitli merkezler üzerinden sağlanmakta olan bu hizmetler de ülkemizin temel ihracat ve ithalat çalışmalarının en önemli parçalarından bir tanesi olarak öne çıkmaktadır.

Hollanda Karayolu Nakliye Teslimat Süresi

Hollanda transit yol süresi olarak; özellikle komple taşımalar için 6 ila 7 gün arasında değişmekte olan söz konusu Hollanda Taşımacılık çalışmaları, çeşitli evrak işlemleri durumlarına göre de büyük ölçüde değişiklik gösterebilmektedir. Parsiyel taşıma hizmetleri süreci de 7 ila 8 gün arası olarak öne çıkmaktadır. Hollanda Karayolu Taşımacılığı diğer taşıma şekillerine göre çok daha fazla talep almaktadır.

Hollanda Parsiyel Nakliye Fiyat Hesaplaması

Hollanda için profesyonel seviye parsiyel nakliye hizmetlerinin fiyatını etkilemekte olan faktörler aşağıda sıralandığı gibidir. Dış hatlar için nakliye hizmetleri kapsamında;

  • Gönderilecek olan nakliye ürününün hacim ve ağırlığı,
  • Gönderi yapılan ülkenin gönderimin yapılacağı ülkeye olan uzaklığı ve
  • Gönderinin gideceği ülkenin içerisinde bulunduğu istisnai durumlar olarak öne çıkmaktadır.

Hollanda Transit Taşıma Yöntemi

Profesyonel seviyede Hollanda lojistik hizmetleri hususunda transit taşıma yöntemlerinin de ekstra bir öneme sahip olduğu bilinen bir gerçektir. Parsiyel, komple veya frigo olmak üzere üç farklı tarzda öne çıkmakta olan transit taşıma yöntemleri, Hollanda nakliyecileri ve bu alanda hizmet sunan markalarca da oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Transit taşıma hizmetleri hususunda oldukça uygun çapta Hollanda tır fiyatları ile öne çıkmakta olan firmamız da bu noktada en çok tercih edilen firmalar arasında kendisine yer bulmaktadır.

Hollanda Frigo Nakliye

Hollanda frigo parsiyel nakliye hizmetleri, özellikle soğuk hava taşımacılığı gerektiren ürünler için oldukça etkili bir şekilde tercih edilmektedir. Soğuk zincir taşımacılığında da -26 santigrat derece ila +18 santigrat derece arasında ayarlanabilir soğutucular kullanılmaktadır ve bu şekilde söz konusu ürünlerin de nakliyat işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Hollanda Taşımacılık Güzergahları

İstanbul Hollanda nakliyat gibi pek çok çeşitli hizmet modülleri kapsamında oldukça nitelikli hizmet ve çözüm yolları ile karşımıza çıkan firmamız, oldukça geniş içerikli bir hizmet skalasına da sahiptir. Firmamız, sektör bünyesinde en çok tercih edilen kurumsal Hollanda taşımacılık markalarının da başında gelir. En önemli müşteri memnuniyet durumu Hızlı bir teslimat olacağından varış noktası için en uygun güzergah belirlenmektedir.

Türkiye’den Yükleme ve Gümrük Çıkışına Müteakip olarak Edirne Kapıkule Sınır Kapısından çıkış yapılmaktadır Akabinde Balkanlar Üzerinden Suben Gümrük kapısından Giriş Yapılarak Hollanda’ya varış yapmaktadır.

Hollanda Hakkında Sık Sorulan Sorular

Özellikle Hollanda’ya lojistik hizmetleri hususunda akıllara takılan pek çok çeşitli sorular da mevcuttur. Bu alanda spesifik olarak aklınıza takılan çeşitli sorularınız için gün içerisinde işletme internet sitemizi ziyaret edebilir veya firma GSM telefon numaramız ve kurumsal elektronik posta adresimiz aracılığı ile bizlere anında erişim sağlayabilirsiniz.

Hollanda Kargo

Profesyonel çapta Hollanda lojistik işlemlerinde de kargo şirketleri içerisinde özgün marka imajı ile öne çıkmakta olan markamız, kendi sektöründe engin deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir. Söz konusu markamız, genel müşteri bilgilendirme odaklı bir işletme internet web sitesine de sahip olması ile öne çıkar. Hollanda denizyolu taşımacılığı gibi pek çok farklı modülleri de bünyesinde barındırmakta olan Hollanda kargo işleri, firmamız çatısı altında da oldukça yetkin ve nitelikli şekilde hayata geçirilmektedir.

Türkiye Hollanda Sevkiyat Yapılan Başlıca Şehirler

Türkiye Hollanda konteyner taşımacılığı hizmetleri alanında öne çıkmakta olan pek çok çeşitli şehirler de mevcuttur. Ülkemiz olan Türkiye’den Batı Avrupa’nın önemli merkezlerinden bir tanesi olan Hollanda’nın önemli şehirleri de aşağıda sıralandığı gibidir. Söz konusu bu Hollanda şehirleri için;

  • Amsterdam ,Lahey, Rottherdam, Leeuwarden, Maastricht,
  • Utrecht, Groningen, Deventer, Roermond, Almere, Dordrecht, Gouda,
  • Breda, Arnhem, Zwolle, Leiden, Eindhoven ve Nijmegen gibi pek çok çeşitli örnekler verilebilir.

Aynı Zamanda Türkiye’nin de bir çok şehirlerinden yüklemeler de yapılmaktadır. Bunlardan kısaca örnek verecek olur isek ; İstanbul, Konya, Hatay, Manisa, Burdur, Ankara, Sinop, Adana, Mersin, Nevşehir, Gaziantep, Şanlıurfa, Aydın, Isparta, Muğla, Karaman, Kayseri, Osmaniye, İzmir, Niğde, Aksaray, Samsun, Ordu, Çorum, Karabük, Malatya, Adıyaman, Antalya, Balıkesir, Yalova, Gebze, İskenderun, Dilovası, Tekirdağ, Edirne, Adapazarı, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik, Bursa, Afyon, Bolu, Kocaeli, Antakya, Elazığ, Diyarbakır, Artvin, Giresun, Sinop, Eskişehir, Kütahya, Yozgat, Denizli, Düzce, Sivas, Uşak, Çanakkale diye belirleyebiliriz.

Hollanda Lojistik Türleri

Taşınacak olan yükün büyüklüğü ve niteliğine göre büyük ölçüde değişiklik göstermekte olan Türkiye’den Hollanda’ya tır fiyatları, taşınan kargonun mesafesine göre de büyük ölçüde değişiklik göstermektedir. Avrasya Türk Nakliye markamız da Hollanda Ülkesine çalışan Nakliye firmaları alanında nispeten oldukça cazip fiyatlı hizmet seçenekleri ile öne çıkar. Söz konusu firmamızın bu alandaki envaiçeşit çalışmalarına;

  • Marka Web sitemiz, firma GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya
  • Genel şube merkez ofisimiz aracılığı ile direkt olarak erişim sağlamanız da mümkündür.