İngiltere Nakliye

Uluslararası taşımacılıkta önde gelen firmalar arasında yer alan nakliye Şirketimiz, Türkiye’den İngiltere’ye nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. 20 yılı aşkın süredir müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler veriyor, İstanbul İngiltere arasında taşıma yapan ve uluslararası taşımacılıkta öncü firmalar arasındaki yerimizi koruyoruz. Ülkemiz ile İngiltere arasında en kaliteli nakliye hizmetlerini sizler için gerçekleştiriyoruz. Sağlam altyapıya ve son teknolojik donanımlara sahip olan firmamız, uzman kadrosu ile özverili çalışmalar sergilemektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye Nakliye Hizmetleri ve Güzergahı

İngiltere’ye nakliye yapan firmalar arasında yer alarak hizmetlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Birçok seçenek ile taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılayacak altyapıya ve donanıma sahibiz. Çeşitli nakliye hizmetlerimizden bahsedecek olursak kısaca şunlardır:

 • Karayolu nakliye
 • Denizyolu nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye

Türkiye’den İngiltere’ye karayolu güzergahı farklı rotalar tercih edilebilmektedir. Genel olarak iki ülke arasında,

 • Türkiye-Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-Avusturya-Almanya-Fransa-İngiltere
 • Türkiye-Bulgaristan-Romanya-Macaristan-Avusturya-Almanya-Fransa-İngiltere
 • Türkiye-İtalya-Avusturya-Almanya-Luksemburg-Belçika-Fransa-İngiltere.

İngiltere Nakliye Fiyatları

Ülkemiz ile İngiltere arasındaki nakliye hizmetlerimizi her zaman en üst sıralarda yer alarak varlığımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda tüm nakliye hizmetlerimizi düşük maliyetler ile en hızlı şekilde yapmaya devam ediyoruz. İngiltere Lojistik fiyatları standart bir aralık değeri olmaması ile beraber, müşterilerin yararlanacakları hizmetlerin fiyatları ise çeşitlilik gösterebilmektedir. Örneğin İngiltere karayolu fiyatları için genel olarak gönderilen ürünün boyutu, hacmi, ağırlığı, tercih edilen nakliye hizmetleri gibi etkenlerin fiyatların belirlenmesinde etkili olduğunu söylemek mümkündür.

Türkiye’den ağırlıklı olarak; İstanbul, İzmir, Gebze, Bursa, Konya, Kayseri, Ankara, Eskişehir gibi şehirlerden çıkış yapılmak sureti ile tüm illerimizden çıkış mümkündür. Nakliye Navlun Fiyatı Hesaplamaları taşınacak olan malzemelerin araçlarımızdaki kapladığı alan veya m3 e göre de farklılık göstereceğinden ölçü ve detaylarda önemlidir. Örneğin Güncel olarak Ankara Londra Nakliyesi için Komple araç fiyatı yaklaşık veya ortalama 5600 eur seviyelerinde iken yarım tır olduğunda ve ilk yükleme yapılan müşterinin onayı dahilin de araçta kalan diğer boş bölüm içinde başka bir müşterimizin yükünü almamız durumunda bu nakliye ücretleri 3500 eur ile 4000 Euro arasında olabilecektir.

Şuan için yaklaşık komple araç fiyatlarından birkaç örnek vermek gerekir ise ; Ortalama fiyat tablo aşağıdaki gibidir.

İSTANBUL LONDRA

5500 EUR

ANKARA BİRMİNGHAM

5750 EUR

İZMİR MANCHESTER

5700 EUR

ADANA LEEDS

5850 EUR

 

Türkiye İngiltere Nakliye Firmaları

İngiltere nakliyat şirketleri arasında yaptığımız hizmetlerimiz ile dikkat çeken firmalar arasında yer almaya devam ediyoruz. Ülkemizden İngiltere’ye oldukça fazla ihracat sevkiyatının olması ile bizler birçok müşterimizin ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma ve altyapıya sahibiz. Firmamız müşterilerinin memnuniyetini kazanarak nakliye hizmetlerinde başarılı sonuçlar elde etmek için gayretle çalışmaktadır.

İngiltere Karayolu Nakliye ve Teslim Süresi

Türkiye ile İngiltere nakliyeciler arasında en yoğun şekilde karayolu taşımacılığı yöntemini kullanmaktadır. Taşınan malzemenin özelliğine de bağlı olarak bu yöntem tercih edilebilmektedir. Geniş araç filomuz ile güvenilir bir şekilde yüklerinizi İngiltere’ye ulaştırarak teslim ediyoruz. Teslim süresi 7-8 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir.

İngiltere’ye Tır Nakliye Hakkında

Uluslararası nakliye hizmetlerimizde başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz. Türkiye ile İngiltere arasında tır nakliye ihtiyaçlarını karşılayacak donanımlara sahibiz. Tecrübelerimi ve deneyimlerimiz ile çalışmalarımızı titizlikle yürütüyor, araçlarımızın gerekli tüm bakımlarını düzenli olarak yapıyor ve İngiltere’ye çalışan tır firmaları arasında ilk sıralarda yerimizi alıyoruz. Nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren şirketlerde bulunması gereken tüm belgelere sahip olarak güvenle yararlanabileceğiniz hizmetler gerçekleştiriyoruz. Yükleriniz hakkında dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Aynı zamanda İngiltere Türkiye Nakliye içinde oluşturduğumuz altyapı sayesinde İthalat taleplerinizde firmamızda en iyi şekilde karşılık bulmaktadır. Karayolu Nakliye Firmaları için bir ada ülkesine taşıma hizmeti sunabilmekde büyük bir ayrıcalıktır.

Avrasya Türk bünyemizde bulunan araçlarımız ile hemen hemen her şehirden yükleme yapabilmekteyiz. Bunlardan kısaca bilgi vermek gerekir ise ; İstanbul, İzmir, Adana, Konya, Ankara, Bolu, Mersin, Karaman, Antalya, Sivas,Dilovası, İskenderun, Mersin,  Eskişehir, Yozgat, Düzce, Yalova, Sakarya, Edirne, Tekirdağ, Çorlu, Çanakkale, Hatay, Osmaniye, Malatya, Gaziantep, Şanlıurfa, Trabzon, Karabük, Manisa, Isparta, Uşak, Burdur, Balıkesir, Kocaeli, Gebze, Kayseri, Konya, Karaman, Bilecik, Muğla, Trabzon, Artvin, Sinop, Karabük, Aksaray, Çorum, Çankırı, Bursa, Diyarbakır, Niğde, Antakya, Antalya, Adapazarı gibi değerlendirilmektedir.

İngiltere Denizyolu Taşımacılığı

İki ülke arasında taşımacılık yöntemlerinden biriside denizyolu nakliye yöntemidir. İngiltere denizyolu taşımacılığını gerçekleştiren firmamız yükleriniz güvenle alıcısına ulaştırmaktadır. Denizyolu taşımacılığında konteyner nakliye kullanılabilmektedir. Türkiye İngiltere konteyner nakliye hizmetleri yani denizyolu nakliye, karayoluna oranla daha uygun fiyatlı olabilir ancak zaman konusunda uzun sürelerde teslimatların gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Bu bakımda İngiltere’ye taşınacak olan malzemelerin ne zaman teslim olması gerektiği konusuna bağlı olabilmektedir. Türkiye’den İngiltere’ye gemiyle gitmek 12-15 gün arasında teslimatlar gerçekleşebilmektedir.

İngiltere Parsiyel Taşımacılık

Türkiye-İngiltere arasında pek çok sektör ithalat ve ihracat faaliyetlerinde bulunabilmektedir. Bu iki ülke arasında ticari ilişkilerde nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. İngiltere parsiyel nakliyat hizmetleri de bunlardan birisidir. Parsiyel nakliye hizmeti ile parça yükleriniz araçlar ile Türkiye’den İngiltere’ye taşınmaktadır. En ekonomik nakliye hizmetlerinden olan parsiyel nakliye ile tüm aracın kiralamadan sadece yüklerini kadar ödemeler yapıyorsunuz. Araçları tam doldurmayacak yükleriniz için parsiyel nakliye hizmetleri sizler için hem uygun olacak hem de ekonomik olacaktır.

İngiltere Frigo Nakliye

Nakliye hizmetlerimizi alanından uzman kadromuz ile kalite standartlarında sunuyoruz. Türkiye-İngiltere arasında frigo nakliye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Soğuk zincir taşımacılığı olarak bilinen frigo nakliye, bozulabilecek ve ısı kontrolu gerektirecek yüklerin taşınması için frigofirik araçlar ile profesyonel bir şekilde taşınması yapılmaktadır. İngiltere frigo parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile taşınabilecek bazı ürünler şunlardır:

 • Beyaz/Kırmızı et
 • Dondurulmuş gıdalar
 • Çikolata
 • Süt ve süt ürünleri
 • Tıbbi malzemeler
 • Yumurta
 • Meyve ve sebze
 • Deniz ürünleri.

İngiltere Ağır Yük Taşımacılığı

İngiltere ağır yük taşımacılığı hizmetlerimizle normal kamyon ve tırlar ile taşınması mümkün olmayan yüklerin daha güvenilir ve hasarsız bir şekilde teslim edilebilmesi için lowbed araçlarımız ile alıcıya ulaştırıyoruz. İngiltere lojistik firmaları olarak gerekli tüm yasal izinlere, evraklara ve belgelere sahip olarak güvenilir nakliye süreçlerimizi yürütüyoruz. Tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile ağır yük taşımacılığı alanında en iyi çözümleri üreterek kaliteli hizmetlerimizi sizler için gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

İngiltere Taşımacılık Yaptığımız Şehirler

İngiltere nakliyat alanında verdiğimiz üstün kalite hizmetlerimiz ile her müşterimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Gerekli olan tüm evraklara ve izin sahip olan firmamız, uzman kadrosu tüm yükleri güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. Firmamız İngiltere’ye yaptığı nakliye hizmetlerini birçok şehirlere gerçekleştirmektedir. İngiltere şehirleri içerisinde özelliklede Londra’ya sık sık nakliye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul Londra nakliye alanındaki tüm hizmetlerimizi hız kesmeden sürdürmeye devam ediyoruz. Her anlamda avantajlı konumlara sahip olan firmamız sizler ile hazırladığımız uygun planlar çerçevesinde en uygun fiyatlar ile avantajlı hizmetleri sunuyoruz.

İngiltere Lojistik Hakkında Sık Sorulan Sorular-İngiltere Kargo Firmaları

İngiltere kargo gönderimi işlemleri için öncelikle en uygun rotayı belirliyor ve planlı bir şekilde süreci yürütüyoruz. Hedef noktaya en iyi şekilde ulaşım yapılabilmesi için doğru transit yolları veya lojistik yöntemlerin kullanılması için hesaplar yapıyor ve bu sayede en hızlı ve etkili taşımacılık hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. İngiltere kargo fiyatları ise kullanılacak rotalar ve nakliye yöntemlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Karayolu, denizyolu ya da diğer nakliye hizmet seçenekleri üzerinden kargo gönderimlerini gerçekleştirmekteyiz.

Haftalık Parsiyel ve Komple Yüklemelerimiz Hakkında

İngiltere parsiyel taşıma hizmetlerimizi haftanın belli günlerinde araçlarımıza yükleri yükleyerek gerçekleştiriyoruz. Aracı tümüyle dolduramayacak kadar az olan yükleriniz için parsiyel taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aracı komple kiralamak yerini sadece yükleriniz kadar ödeme yaparsınız. Ayrıca eğer yükleriniz aracı komple dolduracak kadarsa aracı tamamen kiralamış olursunuz. İngiltere Çalışan Lojistik firmaları olarak, dönemsel bazda yoğunluk yaşadığımız dönemlerde ekseferler ve ekaraç organizesi ile yükünüzü yerde bırakmıyoruz.

Türkiye’den İngiltere’ye En Uygun Nakliye Rotaları

İngiltere’deki Türk lojistik firmaları arasında yer alan firmamız, en uygun rotalar üzerinden yükleri alıcısına ulaştırmaktadır. Nakliye hizmetlerinde sıklıkla tercih edilen karayolu taşımacılığında iki farklı rota takip edilerek yüklerin taşınması yapılabilmektedir. Bu rotalardan ilki, Türkiye-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-Avusturya-Almanya-Fransa hatları üzerinden İngiltere’ye ulaşılmaktadır. İkincisi ise Türkiye-Bulgaristan-Romanya-Macaristan-Avusturya-Almanya-Fransa hatları üzerinden İngiltere’ye geçilmektedir. Firma olarak tüm planlamaları yapıyor ve en uygun rotalar üzerinden güvenle yüklerinizi alıcısına ulaştırıyoruz.

İngiltere Nakliyat ve Kargo Hizmetleri İçin Lojistik Hesaplamalar

İngiltere Taşıma Yapan Firmalar veya İngiltere kargo şirketleri için öncelikle en uygun rotaların oluşturulması için lojistik hesaplamalar yapılmalıdır. Lojistik hesaplamalar ile İngiltere’deki hedeflenen lokasyonlara en iyi şekilde ulaşımın gerçekleşebilmesi ve bunun için hangi transit yolları veya lojistik yöntemler kullanılması gerektiğini belirleyen bir hesaplamadır. Bu hesaplamalar ile hızlı ve en etkili taşımacılıkta 

hangi destinasyonlar kullanılmalı ise bunlar belirlenir. Bu bağlamda Londra parsiyel nakliye, karayolu ya da denizyolu gibi taşımacılık olanaklarından faydalanılabilmektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye Hangi Yükler Taşınabilir?

Türkiye’den İngiltere’ye çeşitli yüklerin taşınması işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yükleri en uygun araçlarımıza güvenli bir şekilde yükleyerek alıcısına ulaştırmak için yola çıkartıyoruz. Başlıca taşıdığımız yükler için şunları söyleyebiliriz: Bu malzemeleri bazı zamanlarda İngiltere’deki Lojistik Firmaları ile ortak teslimat sürecine alabiliyoruz.

 • Otomotiv
 • Mobilya
 • Kırtasiye
 • Aksesuar
 • Alüminyum
 • Makine parçaları
 • Ambalaj malzemeleri
 • Ayakkabı
 • Orman ürünleri
 • Çanta
 • Çelik
 • Plastik malzemeler
 • Sağlık ürünleri
 • Tekstil.