Irak Nakliye

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber birçok sektörde olduğu gibi nakliye alanında da çeşitli gelişmeler ve yenilikler mevcuttur. Teknolojik gelişmelerin ulaşım üzerindeki olumlu etkileri sayesinde firmamız olarak Irak şehirleri arasında sorunsuz ve güvenli bir şekilde birçok malzemelerin İstanbul nakliyat işlemlerini kalitemizden ödün vermeden tamamlamış bulunmaktayız.

Türkiye’den Irak’a Nakliye Hizmetleri

Avrasya Türk Nakliye olarak 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolculuğumuzda yıllar içinde birçok ülkeye çeşitli nakliyat hizmetleri gerçekleştirmiş olan firmamız, yıllar içinde kendi alanında yine birçok firmaya da örnek olmuştur. Sosyal medya platformlarımızda da Irak Tır Şoförü arayan Firmalar arasındaki yerimiz de önemli bir paya sahiptir.

Belirlemiş olduğumuz plan ve programımızın dışına çıkmadan alanında tecrübeli ve profesyonel şoför kadromuz ile beraber yüklerinizin nakliyatını güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Avrasya Türk Nakliye olarak firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimiz için dünyanın birçok yerine olduğu gibi ayrıca Irak nakliyat için de hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu konuda firmamız müşterilerine daima profesyonel bir kalitede iş hizmeti sunmaktadır.

Irak Nakliye Fiyatları

Nakliye işlemlerinde fiyatları belirleyen bazı etkenler bulunmaktadır. Hizmet bedeli ve ortaya çıkacak olan masraflara bağlı olarak fiyat seçenekleri farklılık göstermektedir. Irak Türkiye nakliye sektöründe firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyatlarımızı genellikle en makul şekilde hazırlamakta ve müşterilerimizi de düşünerek bütçe dostu seçenekler sunmaktayız. Bu bağlamda piyasa genelinde müşterilerimiz için en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet vermeyi amaçlamakta ve çalışmalarımızı bu anlamda geliştirmekteyiz.

Aşağıdaki tabloda yer alan Türkiye Irak Lojistik Ücretleri Ortalama olarak verilmiştir. Sağlıklı bir fiyat teklifi için lütfen Yük detayları ile bizimle iletişime geçiniz.

 

İSTANBUL ERBİL 2000 $
ANKARA ZAKHO 1400 $
İZMİR BAĞDAT 2600 $
İSTANBUL BAĞDAT 2450 $

Genel anlamda Fiyat belirleme işlemleri ilgili Irak Adresine götürülecek araçta kaç kapak veya ne kadar bir yer kapladığına bakılarak da belirlenmektedir. Kısaca bir örnekleme ile açıklanacak olur ise; Bursa dan Erbil’e Mobilya Yüklemesi yapacak bir araç hacimsel olarak şayet bir tır dorsesini dolduracak ise Tonajına bağlı olmak koşulu ile 1800 usd ile 1950 usd aralığında olacaktır. Fakat Daha ağır bir yükleme yapacak ise 2000 usd veya üzeri bir rakam ile taşınabilecektir.

Irak parsiyel taşımacılık sektöründe fiyat belirleme aşamasında:

 • Yüklerin teslim edileceği yere olan uzaklık mesafesi
 • Nakliyesi yapılacak olan ürünlerin türü
 • Nakliyesi yapılacak olan ürünlerin ağırlığı
 • Nakliyesi yapılacak olan ürünlerin boyutları
 • Hangi nakliye türünün tercih edildiği

Gibi birçok unsur fiyat belirleme konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir.

Irak Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliyecilikte alıcıları farklı, güzergahları aynı olan birçok ürünler:

 • Tır
 • Kamyonet
 • Konteyner
 • Uçak
 • Vagon

Gibi aynı taşıma araçları içinde birlikte taşınmaktadır. Irak parsiyel nakliye firmaları arasında Avrasya Türk Nakliye olarak yıllardır kalitemizden ödün vermeden sorunsuz nakliyatlar gerçekleştirmekteyiz.

Irak Parsiyel Taşımacılığın Avantajları ve Kullanımı

Firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz Irak parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz genellikle farklı birçok gönderim için tercih edilmektedir. Önceden belirlemiş olduğumuz günler içinde hizmetinize sunmuş olduğumuz parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi de daima kalitemizden ödün vermeden yürütmekteyiz.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde ürünleriniz hiçbir şekilde zarar görmeyecek kalitede, sağlamlığından ve korunduğundan emin olduğumuz şekilde paketlenmektedir. Almış olduğumuz önlemler neticesinde ürünlerinizin herhangi bir hasar görmesi durumu söz konusu değildir.

Birbiriyle uyumlu aynı güzergah üzerinde taşınmak üzere araçlara yüklenen ürünlerin taşımacılığı pratik bir şekilde gerçekleştirilirken fiyat seçenekleri de oldukça makul ve ekonomiktir.

Irak Parsiyel Nakliye Fiyatları

Avrasya Türk Nakliye olarak firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz Irak parsiyel yükleme hizmetimizin maliyetleri daha düşük olması sebebiyle birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Parsiyel hizmetimiz diğer nakliye hizmetimize nispeten daha az ürünü bulunan müşterilerimiz için avantajlar sağlamaktadır. Aynı güzergah üzerinde farklı kişilere teslim edilmek üzere araçlara toplanan ürünlerin, bu toplanma aşamasında birbirleriyle olan benzerlikleri ve birlikte taşınmaları durumunda herhangi bir sorun teşkil etmemeleri konusunda titiz ve dikkatli bir çalışma yürütülmektedir. Irak Tır Nakliye Fiyatları konsuunda bu sektörde siz değerli müşterilerimizde kesesini düşünerek en uygun tekliflerimizi sizlere sunmaktayız.

İzmir Irak Nakliyat Firmaları

Firmamız olarak nakliye hizmetimizi Türkiye’nin birçok şehrinden Irak’ın birçok şehrine güvenli ve kaliteli şekilde ulaştırmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için İzmir şehrimizden de Irak’a ulaştırılmak üzere çeşitli nakliye hizmetlerimiz mevcuttur. Irak Nakliyeciler Sitesi Facebook hesaplarımızdan da bizleri daha yakından da takip edebilirsiniz. Avrasya Türk olarak, Türkiyeden birçok şehirimizden malzeme alımlarınızı yapmaktayız. Örneğin ; İstanbul, İzmir, Adana, Konya, Mersin, Malatya, Bursa, Osmaniye, Karaman, Sivas, Edirne, Tekirdağ, Çorlu, Yalova, Gebze, Adapazarı, Diyarbakır, Şanlıurfa, İskenderun, Dilovası Adıyaman, Hatay,  Antalya, Bilecik, Manisa, Burdur,  Trabzon, Sinop, Artvin, Isparta, Eskişehir, Kütahya, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Antalya, Antakya, Rize, Düzce, Kocaeli, Şanlıurfa, Gaziantep, Denizli, Hopa, Kocaeli diyebiliriz.

İskenderun Irak Nakliyat

Türkiye’nin birçok şehrinde nakliyat hizmetlerini kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştiren firmamız ayrıca İskenderun üzerinden de Irak için birçok nakliyatlar gerçekleştirmiştir. Firmamız hangi şehir üzerinden olursa olsun vermiş olduğu hizmetler esnasında kalitesinden ve profesyonelliğinden asla ödün vermemektedir.

Irak Erbil Nakliye

Yapılması planlanan nakliye sevkiyat programlarımız esnasında daima belirlenen güzergâh ve saatlere harfiyen uyulmaktadır. Firmamız olarak Erbil Nakliye hizmetimiz dışında ayrıca Irak’ın başkenti olan Bağdat Nakliye hizmetimiz de mevcuttur. Avrasya Türk Nakliye olarak Irak’ın birçok şehrine nakliyatlarımız güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Irak Nakliye Firmaları

Türkiye de birçok nakliye firmaları mevcuttur. Ancak nakliye konusunda işini güvenli ve profesyonel bir şekilde yapan bir firma tercih etmek, nakliyatı gerçekleşecek olan malzemelerinizin zarar görmemesi açısından oldukça önemlidir. Firmamız olarak Irak Nakliye Şirketleri arasında yıllardır kalitemizden ve profesyonel iş hizmetlerimizden ödün vermeden müşteri memnuniyetimizi koruyarak çalışmalarımızı güvenilir bir şekilde yürütmekteyiz.

Irak’a Tır Kaç Günde Gider?

Nakliyatlar için planlanan süre genellikle 3 gün olarak belirlenmektedir. Fakat hava koşulları, yol güzergahı üzerinde gelişen anlık durumlar ve ülkenin son dakika durumu da göz önünde bulundurularak bu süre değişiklik gösterebilir.

Irak Komple Yük Taşımacılığı Avantajları

Firmamız tarafından hizmetinize sunulan komple yük taşımacılığın birçok avantajı mevcuttur. Nakliye Irak Erbil hattında da çok önemli proje işlere imza atmaktayız.

 • Ekonomiktir.
 • Depolarda bekleme olmadan yükleme yapıldığı an araç yola çıkıtğı için en hızlı taşımacılık şeklidir.
 • Komple taşımada yükler aktarma yapmadan doğdurdan varış noktasına ulaşır.
 • Her türlü dökme ve ambalajlı ürünleri taşımaya elverişlidir.

 Türkiye- Irak Ağır Nakliye

Standartların üzerinde büyük ve ağır malzemelerin nakliyatları için tercih edilen ağır nakliyat hizmetimiz kısa süreler içinde emniyetli bir teslimat hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Irak ağır nakliyede yol izin belgeleri ve işlemleri tamamlandıktan sonra araçlar varış noktalarına ulaşmak üzere yola çıkmaya hazır olur.

Türkiye Irak ilişkileri ağır nakliyat taşımacılığı ile oldukça gelişmiştir. Firmamız olarak kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyatlar ile müşterilerimizi daima memnun etmeye devam etmekteyiz.

Irak Ağır Nakliye

Irak çalışan nakliye firmaları arasında firmamız olarak yıllardır müşterilerimize hizmet vermekte olup, bu alanda kaliteli ve özverili çalışmalar yürütmekteyiz.

Irak’ta Konteyner Taşımacılığının Önemi ve Yararları

Firmamız tarafından hizmetinize sunulan konteyner taşımacılığı da diğer hizmetlerimiz gibi ekonomiktir. Ayrıca sağlam bir yapıya sahip olan konteynerlerimiz sayesinde malzemelerinizin hasar riski en aza indirilir. Hava geçirmez yapıları nakliyesi gerçekleşen yüklerin bozulmasına da engel olur. Bu hizmetimiz daha çok deniz yolu taşımacılığında tercih edilir.

Irak Lojistik Firmaları

Irak lojistik firması olarak müşterilerimize sunduğumuz lojistik hizmetlerimizde müşterilerimizin firmamızdan ne istediğini iyi bir şekilde kavramakta ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Teslimatların süreleri ve herhangi bir sorun yaşanmaması adına Irak lojistik şirketleri İstanbul da ve mersin Bölgesinde yoğunluk ile yer almaktadır. Avrasya Olarak hizmetimizin her aşamasında titizlikle çalışmaktayız.

Irak Karayolu Nakliye

Firmamız olarak farklı nakliye seçeneklerimizin başında karayolu nakliye gelmektedir. Karayolu nakliye genellikle karayolu birbirine yakın olan ülkeler için geçerli olup genellikle tır tipi araçlarımız ile hizmet vermektedir. Bunun dışında vagonlara yüklenen malzemelerin tren yoluyla da nakliyatları gerçekleştirilmektedir.

Irak Havayolu Taşımacılığı

Ekonomik getirisi diğer nakliye türlerine göre daha büyük olan havayolu nakliyatı en hızlı nakliyat seçeneklerinden birisidir. Nakliyat aracı olarak büyük kargo uçakları kullanılmaktadır.

Irak Denizyolu Yük Taşımacılığı

Genellikle büyük tonajlardaki malların nakliyatında tercih edilen denizyolu nakliyatı özellikle uluslararası nakliyatlarda tercih edilmektedir. Ekonomik avantajlarının yanı sıra diğer nakliyat türlerinden daha uzun zaman alması tek dezavantajıdır.

Türkiye’nin Irak’a Taşımacılık Bağlantıları ve İmkanları

Nakliye esnasında soğutucu ile sıcaklığı belirli bir düzeyde sabit kalması gereken malzemeler için 18-26 dereceleri arasında sıcaklığı ayarlanabilir soğutucuları bulunan araçlarımız ile Irak frigo parsiyel nakliye hizmetimiz de ayrıca mevcuttur.

Kontrollü ve disiplinli bir şekilde bütün bir sürecin takipçisi olan firmamız Türkiye’nin birçok şehrinden Irak’ın birçok bölgesine nakliyatlar gerçekleştirmektedir. Özellikle Bursa Irak nakliyat konusunda sıklıkla tercih edilmektedir.

Firmamız Mersin Irak nakliyat konusunda da yıllardır Irak’ın birçok şehrine başarılı nakliyatlar gerçekleştirmiştir.

Aynı şekilde firmamız Konya Irak nakliyat hizmetini de yıllardır olduğu gibi devam ettirmektedir. Türkiye’nin birçok şehrinden nakliyatlar gerçekleştiren firmamız İç Anadolu Bölgesi’nden de yoğun nakliyatlar gerçekleştirmektedir.

Kayseri Irak nakliyat de İç Anadolu Bölgesi’nden yoğunlukla nakliye yapılan şehirler arasında yer almaktadır.

Irak Taşımacılık & Güzergah ve Transit Süreler

Irak nakliyecileri arasında kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını bu doğrultuda ilerleten firmamız nakliyede Türkiye-Irak karayolu güzergahını tercih etmektedir. Firmamız tarafından transit süresi 3 gün olarak belirlenmiştir.

İran kargo firmaları

Firmamız Irak kargo şirketleri arasında vermiş olduğu kaliteli hizmetlerinin dışında İran’da da kaliteli bir iş hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için Irak kargo gönderme hizmetlerimizi daima memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştirmekte ve kargo aşamasında paketlerinizin hiçbir hasar almaması adına paketleme işlemlerimizi daima kaliteli ve sağlam bir şekilde yapmaktayız.

Firmamız tarafından belirlenmiş olan Irak kargo ücretleri daima ekonomik ve bütçe dostudur.

Irak kargo fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.