İran Nakliye

Türkiye İran yol güzergahları üzerinde uzun senelerdir taşımacılık anlamında başarılı çalışmalara imza atan firmamız hizmet ağını daha fazla genişleterek çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Ve Mersin Ofislerimiz den bu konuda destek alabilirsiniz. Gelişen teknolojiyle uyumlu şekilde geliştirilmiş tır ve kamyonlar ile taşımacılık hizmetini sunmaktadır. İran nakliyat firmaları arasında en üst sıralarda yer alan Avrasya Türk Nakliye firmamız sizlere pek çok nakliye hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’den İran’a Nakliye Hizmetleri ve Güzergahı

İran Türkiye nakliye güzergahı boyunca ürünleri en iyi şekilde koruyarak müşterilerine sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı kendine hedef olarak gören firmamız araç takip sistemi ile bizzat araçların nerede olduğunu bilerek en güvenli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

İran Nakliye Fiyatları

İran Lojistik hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler Bazargan nakliye fiyat araştırması yapmaktadır. Fiyatlar gönderilerin teslim edileceği yere, tercih edilen nakliye hizmetine ve güzergaha göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten ötürü net bir bilgi alabilmek için Avrasya Türkiye Nakliye firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İran Taşıma Ücretleri, farklılık göstereceği için, Her bölgeden ve her bölgeye navlun fiyatları aynı değildir. Araç içerisine yüklenen malzemelerin kaplayacağı alan fiyat tekliflerini etkiler. Örneğin Balıkesir’den Yüklenen yarım Tır’lık malzeme kapladığı alana göre belirleniyor ve yaklaşık 750 usd civarı olabilmektedir. Ama bunda kalan boş bölüm için İlk yüklenen müşteri onayı ve teyidi alınmalı notunu da belirtmekte fayda vardır. 

Türkiye’den İran’a Tır Nakliye Fiyatları ile ilgili Ortalama İhracat Yüklemeler ile ilgili Navlun Ücretleri aşağıdaki tabloda sunulmuştur ;

Fiyat uygunluğu bakımından yabancı plaka ile de yükleme yapılabilmektedir.

İSTANBUL - TAHRAN arası ortalama nakliye fiyatı 1350 Usd
ANKARA - TEBRİZ arası ortalama nakliye fiyatı 1100 Usd
İZMİR - TAHRAN arası ortalama nakliye fiyatı 1450 Usd
ESKİŞEHİR - TEBRİZ arası ortalama nakliye fiyatı 1300 Usd

 

İran Taşımacılık Türleri

İranla çalışan nakliye firmaları arasında yer alan Avrasya Türk Nakliye firmamız sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sunabilmek için pek çok nakliye türü sunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

 • Ağır nakliye hizmeti
 • Proje taşımacılığı hizmeti
 • Frigo nakliye hizmeti
 • Parsiyel nakliye hizmeti
 • Konteyner taşımacılığı hizmeti.

Türkiye’nin İran’a Taşımacılık Bağlantıları ve İmkanları

Nakliyede güvenin adresi olan Avrasya Türk Nakliye firmamız Türkiye’nin önemli dış ticaret ortaklarından biri olan İran için Mersin İran nakliyat hizmeti sunarak ön plana çıkmaktadır. Kritik bir konumda bulunan İran ülkemize de sınırı olan sayılı ülkelerden biridir. Bu sebepten ötürü Türkiye İran ilişkileri oldukça iyidir.

Türkiye İran Lojistik Süreleri

Konya İran nakliyat süreleri firmanın meslekteki deneyimi, nakliye için kullandığı araçlar, yolun durumu, hava şartları, sınır kapılarındaki yoğunluk ve gümrük durumu gibi durumlara göre değişkenlik göstermektedir.

İran Parsiyel Nakliye Avantajları

İran parsiyel taşımacılık hizmetleri pek çok avantajı beraberinde getirdiği için müşteriler tarafından sık sık tercih edilmektedir. Tabi bu avantajlardan yararlanabilmek için tercih edilen İran nakliyat şirketleri çok önemlidir. Firmamız alanında uzman ekibi ve donanımlı araçları ile profesyonel hizmet sunarak sizleri her zaman mutlu etmeyi başarmaktadır.

İran Parsiyel Taşıma Noktaları

İran Türkiye parsiyel taşımacılık noktaları müşterilere göre değişmektedir. Müşterinin hangi adresten yüklerinin alınması ve hangi adrese yüklerinin verilmesini istediğine göre planlama yapılmaktadır. Sınırları zorlayan bir çalışmaprensibi ile hareket etmekteyiz. Bu kapsamda Türkiyeden ; İstanbul, Adana, Konya, İzmir, Bursa, Yalova, Eskişehir, Balıkesir, Kütahya, Düzce, Gebze, Sakarya, Mersin, Kayseri, Sivas, Malatya, Hatay, Antalya, Afyon, Burdur, Isparta, Niğde, Ankara, Aksaray, Muğla, Manisa, Antakya, Elazığ, Osmaniye, Adıyaman, Karaman, Antakya, Adapazarı, Tekirdağ, Çorlu, Edirne,İskenderun, Dilovası, Bilecik, Karabük, Trabzon, Sinop, Kastamonu, Kocaeli, Bolu, Aydın, Çankırı, Diyarbakır, Van, Ağrı, Doğubeyazıt, Sero, Gürbulak, Kapıköy, Esendere, Borualan, Kars, Iğdır, Erzincan, Erzurum, Tokat, Rize, Gaziantep, İzmit, olarak değerlendirebilirsiniz.

İran Ağır Nakliyat Araçları Nelerdir?

İran ağır nakliyat hizmetleri için özel ekipman ve araçlar kullanılmaktadır. Kullanılan bu araç ve ekipmanlar ise firmamızda eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. İran şehirleri için sunduğumuz ağır nakliyat hizmetlerimiz beraberinde;

 • Montaj 
 • Demontaj
 • Sigorta
 • Depolama gibi özel hizmetleri içerir.

İran Frigo Nakliye

İran frigo parsiyel nakliye hizmetleri çok titiz bir şekilde yürütülmesi gereken çalışmadır. Bu sebeple frigo nakliye hizmetleri için alanında uzman bir ekiple faaliyetlerin sürdürülmesi gerekir. Aksi halde taşıma işlemleri sırasında bazı problemler ortaya çıkabilir. Yaşanan bu problemler ise maddi ve manevi açıdan kayıp yaşanmasına neden olur.

İran Transit Nakliye Süreleri

İran şehirleri için sunduğumuz nakliye sürelerimizi sizin için oldukça kısaltıyoruz. En fazla bir hafta içinde İran’a teslimat sağlıyoruz. Ticari faaliyetler için oldukça önemli olan zamanında ve sorunsuz eşya taşıma konusunda müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz sayesinde sektördeki farkımızı ortaya çıkarıyoruz.

Tahran Nakliye

Tahran İran’ın başkentidir ve oldukça kalabalık bir şehirdir. Hemen her alanda gelişmiş olan bu ilde Tahran nakliye faaliyetleri çok yaygınlaşmıştır. Bölgenin lojistik takibi konusunda bilgili olan firmamız sektörün popüler taşımacılık seçenekleri ile sizlere garantili nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Bazargan Nakliye

Bazargan nakliye hizmetleriniz için en güvenilir adres olan firmamız Avrasya Türk Nakliye firması olarak her zaman sorunsuz bir şekilde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Müşteri devamlılığı esas olan lojistik alanında oluşturduğu referansları sayesinde her geçen gün daha fazla büyüyen firmamız İran kargo taşımacılığında deneyimli personelleri ile eşsiz hizmetler sunmaktadır. İran’a Çalışan Nakliye Firmaları sıralamasındaki yerimiz gündün güne büyümekte ve buna bağlı olarak da daha fazla yatırımlar yapmaktayız.

Mersin İran Nakliyat

Mersin İran nakliyat hizmetlerini sunan Avrasya Türk Nakliye, en hızlı İran konteyner taşımacılığı garantisini sizlere sunmaktadır. Tecrübeli ekibimizin gümrük noktalarındaki deneyimleri, lojistik alanı için en uygun taşıma seçeneklerimiz, eksiksiz geçerlilik sertifikamız ve kesintisiz hizmet sunan destek ekibimiz sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İran Türkiye Nakliye

Kendinden taviz vermeyen hizmet ve yönetim anlayışı ile sizlere en güvenilir ve kaliteli İran nakliyat hizmeti sunan firmamız, istediğiniz ülke ya da şehre taşımacılık hizmeti sunarak tam adresine ulaştırır. İran lojistik firmaları arasında yer alan firmamız CMR sigortası sayesinde yükünüzü garanti altına alır. Deneyimli ve donanımlı çalışanlar ile beraber hizmet kalitesi bazlı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İran Karayolu Nakliye

İran karayolu nakliye hizmetleri uluslararası bir taşımacılık çeşidi olduğu için alınacak hizmetin bir engele takılmaması için nakliye işlemleri öncesinde gerekli izinleri almak, İran yük borsası hakkında bilgi almak ve belgeleri hazırlamak gereklidir. İranlı lojistik firmaları arasında yer alan bizler uzun yıllara dayanan deneyimlerimizle sizleri mutlu ediyoruz.

İran Nakliye Firmaları İstanbul

Transit taşıma konusunda sizlerin aradığı nakliye hizmetini sunan İran lojistik firması olmaktan gurur duyuyoruz. İçiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı bize teslim edebileceğinizin garantisini sunuyoruz. Taşımacılık konusunda sağlıklı bir hizmet alınabilmesi için alanında uzman İran kargo şirketleri tarafından hizmet alınması gerekir. Alanında uzman olmayan İran çalışan nakliye firmaları eşyaları istenen yere ulaştıramadığı takdirde maddi açıdan sorunlar yaşanabilir.

İran Proje Taşımacılığı

İran nakliyecileri arasında bulunan firmamız proje taşımacılığı işleminden önce gerekli incelemeleri yaparak planlama yapmaktadır. Ürünlerin zarar görmemesi adına alanında uzman çalışanlarımızla beraber dayanıklı ürünlerle eşyalarınızı kaplıyor ve donanımlı araçlarımıza yüklüyoruz.

İran güzergahı boyunca faaliyet gösteren araçlarımızda yer alan takip sistemleri sayesinde müşterilerimiz istedikleri zaman bilgi alabilirler. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden belirleyerek ve bunları hizmetlerimiz bünyesinde bulundurmaya çalışarak işimizi özenle sunuyoruz.

İran Kargo

İran kargo gönderme konusunda profesyonel hizmetleri ile tanınmakta olan firmamız, uluslararası seviyede temel kalite ve hizmet standartlarını işletme bünyesinde sunmaktadır. İstanbul İran nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız:

 • Alanında geniş deneyim sahibi teknik ekip,
 • Birinci sınıf kalitede araç filosu,
 • Yenilikçi ve Global hizmet ağı,
 • Bol kapsamlı ve zengin içerikli bir hizmet ağı,
 • Direkt olarak bilgi odaklı işletme sitesi ile adından sık sık söz ettirmektedir.

İran’da Konteyner Taşımacılığının Önemi ve Yararları

İran konteyner taşımacılığı ve İran kargo ücretleri konusunda yetkin ve nitelikli düzeyde çalışmaları ile ön plana çıkan Avrasya Türk Nakliye firmamız, kendi alanında da en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. İran Taşımacılık hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yanıt vererek İran konteyner nakliye, İran proje taşımacılığı, İran ağır nakliye, İran frigo nakliye ve İran parsiyel nakliye hizmeti gibi daha pek çok hizmet seçeneğimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Aklınıza takılan soruları yanıtlayarak hizmetlerimizden bütçenize uygun fiyatlarla yararlanmanızı sağlıyoruz.