İspanya Nakliye

İspanya, Batı Akdeniz’de stratejik açıdan en önemli ülkelerden biridir. Lojistik olarak önemli bir konuma sahip olan İspanya ile transit ve denizyolu taşımacılığı yapılabilmektedir. Türkiye ile İspanya arasında yük taşımacılığı faaliyetlerinde bulunmaktayız. İstanbul İspanya nakliye şirketleri arasında kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz ile öne çıkmaktayız. Güçlü altyapımız, çözüm odaklı yaklaşımlarımız, alanında uzman kadromuz ile Türkiye-İspanya arasında ithalat ve ihracat alanında nakliye hizmetleri sağlıyoruz.

Türkiye’den İspanya’ya Nakliye Hizmetleri

Türkiye ile İspanya ülkesine çalışan nakliye firmaları arasında taşımacılık operasyonlarını yürütmekteyiz. İki ülkenin ticari alandaki gelişmelerle beraber nakliye şirketleri yoğun bir şekilde çalışmalar gerçekleştirmektedir. Nakliye hizmetlerinde uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve beceriye sahiptir. Türkiye-İspanya arasında İspanya Çalışan Lojstik Firmaları da siz değerli müşterilerimizin her ihtiyaçlarını karşılayacak nakliye hizmetlerini imkanlarında bulundurmaktadır. Bu hizmetler şunlardır:

 • Karayolu nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Komple nakliye
 • Havayolu nakliye

İspanya Nakliye Firmaları

Uluslararası nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız İspanya çalışan firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye İspanya Nakliye Fiyatları açısından iki ülke arasında gerçekleşen ticari ilişkiler ile nakliye alanında da gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Müşterilerimizin yüklerini en uygun araçlarımız ile en doğru güzergahlar üzerinden taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Profesyonel bir nakliye firması arayışında olan her müşterimizin memnun kalacakları kalitede hizmetler sunuyoruz.

İspanya Türkiye Nakliye

İspanya-Türkiye arasındaki ticari ilişkiler nakliye hizmetlerindeki gelişmelere de etkilemektedir. İki ülke arasındaki ithalat-ihracat alanındaki gelişmeler ile beraber nakliye hizmetlerinde yoğunluk artmaya devam ediyor. Müşteriler yüklerini alıcısına ulaştırmak için nakliye hizmetlerimizden güvenle yararlanmaktadır. İspanya çalışan nakliyeciler olarak tüm olanakları müşterilerimize sağlıyor, uzman kadromuz ile sistematik çalışmalar yürüterek zamanında teslimatları sağlıyoruz. İki ülke arasında nakliye hizmetlerimizi planlıyor, uygun rotalar üzerinden en hızlı teslimatları gerçekleştiriyoruz.

İspanya Karayolu Nakliye

İspanya karayolu nakliye hizmetlerimizde uzun zamandır taşımacılık faaliyetlerini yürütmekteyiz. İspanya taşıma yapan firmalar arasında yer alarak müşterilerimizin yüklerini en uygun araçlarımız ile taşıyarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. İki ülke arasında düzenli olarak özel araçlarımız ile karayolu üzerinden nakliye operasyonlarını yürüterek yükleri alıcısına ulaştırmaktayız. Tam donanımlı araçlarımız sayesinde her yüklere özel hizmetler sunuyoruz. Usta şoförlerimiz sayesinde yüklerinizi güvenle en hızlı şekilde teslimatlarını yapmak için çalışmalara devam ediyoruz.

İspanya Tır Nakliye

İspanya tır taşımacılık hizmetlerimizi farklı tipteki araçlarımız ile yükleri taşıyoruz. Geniş araç filomuz sayesinde yüklerinizi en uygun araçlarımız ile istenilen yerlere taşıyor ve alıcısına teslim ediyoruz. Sevkiyat öncesi ve sonrasında araçlarımızın düzenli olarak bakımlarını yapıyor, yüklerinizi araçlarımıza yerleştiriyor ve tır şoförlerimiz ile güvenle taşınmasını gerçekleştiriyoruz. İspanya tır fiyatları arasında en uygun fiyatları müşterilerimize sunarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Türkiye İspanya İthalat ve İhracat İşbirliği

Türkiye-İspanya arasında ithalat ve ihracat alanındaki ilişkiler canlılığını korumaya devam etmekte. İki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesi ile ticaret hacmi 16 milyar dolar seviyelerinde seyretmektedir. Ülkemizden İspanya’ya yıllık olarak 9 milyar dolar seviyesinde ihracat gerçekleşmektedir. İspanya’dan ülkemize 7 milyar dolar seviyesinde ithalat gerçekleşmektedir. Türkiye daha çok otomobil, tekstil, petrol yağları gibi malları İspanya’ya ihraç etmektedir. İspanya’dan ise daha çok işlenmemiş çinko, otomobil, helikopter gibi mallar Türkiye’ye ithal edilmektedir.  İspanya TürkiyeNakliye Firmaları için İki Ülke arasında yapılan Ticari anlaşmalar da önemli bir paya sahiptir.  

Avrasya Türk Nakliye ile adresten adrese teslimat imkanını da elde edebilirsiniz. Örneğinşimdi sayacağımız şehirlerimizden alım yaptığımız gibi İthalat işlemleriniz olduğunda ilgili şehirlere adrese teslim de yapılmaktadır. Bunlar ; İstanbul, Mersin, Malatya, Niğde, Elazığ, Muğla, Adana, Yalova, Konya, Tekirdağ, Hatay, Osmaniye, Samsun, Kayseri, Ankara, Antakya, Karaman, Bursa, Balıkesir, Edirne, Gebze, Sakarya, İskenderun,Dilovası, Denizli,  İzmir, Çorum, Karabük, Düzce, Aydın, Burdur, Manisa, Kocaeli, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Aksaray, Trabzon, Ağrı, Çorlu, Diyarbakır, Bolu, İzmit, Niğde, Antalya, Eskişehir, Kastamonu, Kütahya, Nevşehir, Çorum, Ordu, Artvin, Adapazarı şehirlerimiz için hem ithalat hem de İhracat talepleriniz için değerli taleplerinizi bekleriz.

İspanya Nakliye Fiyatları

Uluslararası nakliye operasyonlarında adını ön sıralarda tutan firmamız, müşterilerine en iyi hizmetleri gerçekleştirmek için gayretle çalışmaktadır. İspanya nakliyesi yapan firmalar gibi bizlerde taşımacılık hizmetlerimizi sunmaktayız. Tecrübeli ve sağlam kadrosu ile tüm ihtiyaçları karşılayabilecek altyapıya sahibiz. İki ülke arasında nakliye operasyonlarımızda sabit bir fiyat vermek mümkün olmayacaktır. Çünkü nakliye fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan birçok faktör vardır. Bunlar:

 • Yükün ağırlğı
 • Yükün cinsi
 • Çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe 
 • Tercih edilen nakliye türü.

İSTANBUL MADRİD

5.400 €

ANKARA SEVİLLA

5.800 €

İZMİR BARSELONA

5.500 €

ADANA BİLBAO

5.950 €

Türkiye’den İspanya’ya Nakliye Navlun Fiyatları ile ilgili olarak sizlere bu tabloda Yaklaşık/Takribi ve değişebilir bir örnekleme sunmaktayız. Bazı özel durumlarda ise fiyatlamalar araca yüklenen malzeme detaylarına göre farklılıklar da gösterir. Örneğin; Bursa’dan İspanya’ya yarım tır dolusu bir malzeme için şartlar ve imkanlar uygun olması durumunda yaklaşık olarak 2600-2900 eur civarında bir nakliye masrafı çıkabilmektedir.

İspanya Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye operasyonları ile az olan yüklerinizi diğer müşterilere ait olan yükler ile beraber taşınması gerçekleştirilir. Aynı güzergaha giden diğer yükler ile beraber yüklerinizi araçlarımıza yükleyerek taşıyor ve alıcısına teslim ediyoruz. İspanya parsiyel taşıma alanında gösterdiğimiz başarılı hizmetlerimiz ve elde ettiğimiz başarılı sonuçlar ile öncü firmalar arasında yer almaya devam ediyoruz. Bu nakliye hizmetlerimiz sayesinde tam araçlar için ücret ödemek yerine yalnızca yükleriniz kadar ödemeler yapıyorsunuz. Böylece daha ekonomik bir şekilde yüklerini taşınmaktadır.

İspanya Parsiyel Taşımacılık Bölgeleri

İspanya parsiyel nakliye operasyonlarımızı gerçekleştirdiğimiz birçok bölge vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Madrid
 • Barselona
 • Sevilla
 • Granada
 • Valensiya
 • Bilbao
 • Toledo
 • Alicante
 • Cadiz
 • San Sebastian
 • Pamplona

İspanya Taşımacılık Maliyetlerini Etkileyen Faktörler

Nakliye hizmetler bazı unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat belirtmek oldukça güç... Bunun dışında ise bazı sabit fiyatlar vardır. Bunlar:

 • Amortisman
 • Yeşil sigorta
 • Sigorta
 • Araç kask

Gibi faktörler İspanya Lojistik hizmetlerinde maliyetleri etkileyebilmektedir. İspanya Uluslararası Nakliyat ile ilgili Tümtaleplerinizi bizlere ulaştırarak en uygun ve güvenilir hizmetlerimizden de gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Belirli dönemlerde Ülke de yapılan İspanya Lojistik Fuarı için de sosyal platformlarımızda yer alan paylaşımları takip etmek sureti ile sizlerde fuar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İspanya Frigo Taşımacılık

Uluslararası taşımacılığın en önemli kollarından biride frigo taşımacılıktır. Frigo taşımacılık, soğuk gıda zincirlerini ya da eksi derecelerde olması gereken yüklerin taşınmasında kullanılmaktadır. Özel soğutucuları olan araçlarda yükler muhafaza ediliyor ve teslim edilene kadar sabit derece kalması sağlanıyor. Firmamız özel soğutuculu araçları ile İspanya frigo Nakliye hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca araçları tamamen dolduramayacak kadar az olan yükleriniz için İspanya frigo parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile aynı güzergaha giden diğer yüklerle beraber taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

İspanya Komple Nakliye

Türkiye ile İspanya arasında komple yük taşımacılığı sıklıkla yapılmaktadır. Komple taşımacılık ile yüklerinizi tek bir araca yükleyerek istenilen yerlere ulaştırılması sağlanmaktadır. Bu nakliye hizmeti ile tek bir firmanın ürünleri aynı araç ile doğrudan istenilen noktalara taşıyarak teslimatı gerçekleştirilir. İspanya nakliyeciler arasında yer alarak yüklerinizi en uygun araçlarımız ile istediğiniz noktalara güvenli bir şekilde taşıyor ve teslimatlarını yapıyoruz.

İspanya Lojistik Güzergahı ve Teslim Süresi

İspanya nakliyat hizmetlerinde belli başlı güzergahlar kullanılmaktadır. Nakliye sektöründe İspanya’ya yük taşımak için Kapıkule ya da Hamzabeyli sınır kapıları kullanılmaktadır. Karayolu güzergahı, Türkiye-Bulgariztan-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-İtalya-Fransa-İspanya olarak kullanılmaktadır. Transit taşımacılıkta teslim süresi ise 10-15 gün arasında değişiklik göstermektedir. Türkiye’den birçok şehirden nakliye hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Bursa İspanya nakliyat 
 • İstanbul Madrid nakliye
 • İzmir İspanya nakliyat
 • Ankara Barselona (İspanya) nakliye 
 • Kayseri İspanya nakliyat
 • Gebze Madrid (İspanya) nakliye

İspanya Konteyner Taşımacılık

Türkiye’den İspanya konteyner taşımacılığı nakliye hizmetlerinde önemli bir yere sahiptir. Konteyner taşımacılığı diğer nakliye hizmetleriyle de uyumlu bir süreç gerçekleştirilir. İspanya gemiyolu (Denizyolu) taşımacılık ile konteynerler deniz üzerinden taşınarak alıcısına ulaştırılmaktadır. Konteyner taşımacılığın ile birçok avantajları sizlere sunmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Tek seferde yüklemenin yapılır.
 • Yeniden açılmadan taşımacılık gerçekleşir.
 • Elleçleme işlemleri en aza indirgenir.
 • Yükler hasar görmeden alıcısına ulaştırlır.
 • Zamandan tasarruf sağlanır.
 • Yükleme ve boşaltma işlemleri hızlı ve kolay gerçekleşir.
 • Dayanıklı bir malzemeye sahip olması ile dış etkenlere karşı yükleri korur.
 • Hava geçirmez özelliği sayesinde gıda ürünleri güvenle taşınır.

Avrasya Lojistik İle sizlerde uygun ve güvenilir Taşımacılık avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yada dilerseniz İspanya Lojistik Şirketleri için de yetkili personellerimizden detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İspanya Lojistik İçin Neden Avrasya Nakliye Tercih Edilmeli?

İspanya lojistik firmaları birçok taşımacılık hizmetlerini sunarak faaliyetlerde bulunmaktadır. Bizlerde firma olarak uzman kadromuz ve geniş hizmet ağımız ile her ihtiyacınızı karşılayacak hizmetlerimizi bulunmaktadır. Lojistik sektörüne olan hakimiyetimiz ve tecrübelerimiz ile en kaliteli süreci müşterilerimize yaşatarak sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmekteyiz. İki ülke arasında nakliye hizmetlerimi daha iyi bir şekilde gerçekleştirmek için gayretle çalışıyoruz.

İspanya Taşımacılık Türleri

Taşımacılıkta kullanılan çok fazla nakliye türleri vardır. Müşteriler karayolu, havayolu, denizyolu üzerinden en uygun nakliye hizmetlerini tercih ederek yüklerin taşınması gerçekleştirilir. Nakliye hizmetlerinde en sık kullanılan yöntem karayoludur. Türkiye ile İspanya arasındaki karayolu bağlantısı sayesinde yükler kolaylıkla alıcısına ulaştırılır. Karayolu nakliye hizmetlerinde tırlar ile taşıma sağlanır. Tır taşımacılığında ise komple nakliye, parsiyel nakliye ve frigo nakliye olarak farklı nakliye türleri üzerinden operasyonlar gerçekleştirilmektedir. İspanya Kara Nakliye hizmeti e aslında bakıldığı  zaman İspanya Denizyolu Nakliye işlemi içerisinde yapılıyor diyebiliriz. Çünkü;  Araçlarımız RORO Gemiler ile Ülkeye ulaşabilmektedir.

İspanya Havayolu Taşımacılığı

Türkiye’den İspanya’ya havayolu üzerinden taşımacılık işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. İki ülke arasında pek çok ürün gönderimi havayolu üzerinden yapılabilmektedir. İspanya kargo firmaları arasında yer alan firmamız mücevherat, kıymetli eşyalar, tekstil, gıda gibi birçok ürünleri havayolu üzerinden alıcısına ulaştırmaktadır.