İsviçre Nakliye

İsviçre Dünya ile entegre bir ticaret yapısına sahiptir. Coğrafi olarak Avrupa’nın merkezinde yer alması, her zaman gözde bir ülke olmasını sağlar. İsviçre’nin hayat standartları yüksektir. Dünyanın en zengin ülkeleri arasındadır. İstanbul özelinde Türkiye ile arasında çok eskilere dayanan bir dostluk bağı vardır. Günümüzde de serbest ticaret anlaşması, iki ülke arasındaki ticaret hacminin gittikçe artmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca yüzölçümünün küçük olması, pek çok ürünü dışarıdan temin etmesine sebep olur. O sebeple İsviçre Nakliyat hizmetleri de gelişmiştir.

Türkiye’den İsviçre’ye Nakliye Hizmetleri

İsviçre taşıma firmaları arasında hizmet veren firmamız, vizyonu ve misyonuyla yıllardır edindiği tecrübeyle ön sıralarda yer alır. Profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajlarını yaşar. Güvenilir ve zamanında yaptığı teslimatlarla müşterilerinin takdirini kazanır.

Sorunsuz bir nakliye deneyimi sunuyoruz. Müşterilerimizin gerek ihtiyaçlarına gerekse taleplerine göre özel çözümler planlayarak en iyi taşımacılık hizmetini gerçekleştiriyoruz.

İsviçre Nakliye Firmaları

İsviçre nakliyat şirketleri lojistik hizmet sunar. İsviçre’nin merkezi konumu ve yoğun ticari faaliyetleri nedeniyle nakliyat şirketleri, uluslararası ve yerel müşterilere yönelik geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Biz de nakliye firmaları arasında hizmet verirken uluslararası standartların üzerinde bir hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Ekiplerimiz müşterilerimizin ihtiyacına göre dağıtımdan diğer bütün lojistik operasyonlara her şeyi en uygun şekilde organize ediyor.

İsviçre Türkiye Nakliye

Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla İsviçre çalışan nakliyeciler arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Taşınacak olan yükün mahiyeti ne olursa olsun türe ve miktara göre biz de farklı taşıma türleri ile hizmet veriyoruz:

 • Karayolu nakliye
 • Parsiyel taşımacılık
 • Frigo nakliye
 • Denizyolu nakliye

Tüm nakliye hizmetlerimizde gösterdiğimiz özeni devam ettiriyoruz. Müşterilerimizi önemsiyor, en iyi ve en avantajlı hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

İsviçre Karayolu Nakliye

İsviçre kara nakliye diğer taşıma türlerine göre daha fazla kullandığımız bir yoldur. Türkiye’nin, Avrupa’ya komşu olması ve iyi gelişmiş karayolu ağına sahip olması, İsviçre’ye kara yoluyla taşıma hizmetlerini kolaylaştırır. Farklı türdeki yükleri taşıma kapasitesine sahip donanımlı araçlarımızla en güvenilir şekilde yol alıyoruz. Şoförlerimiz alanında deneyimli kişilerden oluşuyor. Bu nedenle Avrasya Lojistik olarak Standartların üzerinde bir hizmet anlayışı için İsviçre karayolu Nakliye Firmaları arasında hep zirveyi hedefliyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda da hem gerekli yatırımlar hemde atılımlar dönem dönem yapılmaktadır.

Avrasya Türk Olarak sınır tanımayan bir anlayış ile serüvenimize devam etmekteyiz. Türkiye sınırlarında ulaşmadığımız nokta yok diyebiliriz, Örneğin ; İstanbul, Adana, Ankara, Kayseri, İzmir, Mersin, Niğde, Antalya, Malatya, Edirne, Balıkesir, Kırşehir, İskenderun, Dilovası, Çorum, Samsun, Kastamonu, Eskişehir, Manisa, Isparta, Aydın, Yalova, Gebze, Adıyaman, Ağrı, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Trabzon, Karabük, Aksaray, Adapazarı, Hatay, Osmaniye, Karaman, Konya, Kütahya, Çorlu, Kocaeli, Düzce, Ordu, Artvin, Sinop, Antakya, Şanlıurfa, İzmit, Sivas, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Bolu, Kahramanmaraş, Çanakkale, Nevşehir, Muğla ve Sakarya gibi 81 ilimizden sizlere ithalat ve ihracat imkanlırını sunmaktayız.

İsviçre Tır Nakliye

Karayolu nakliye sıklıkla kullanılan bir nakliye türü olduğu için genellikle tırlar ile taşımacılık gerçekleşir. Bu noktada da firmalar, İsviçre tır fiyatları ile ilgilenir. Firmalar, nakliye fiyatlarını hesaplarken bazı kritik noktalara dikkat eder:

 • Yük hangi şehirden alınıp hangi şehre teslim edilecek? Mesela Kayseri İsviçre nakliyat ile İstanbul aynı mesafeye sahip olmadığı için şehirlerarası fiyat farkı olması doğaldır.
 • Yükün cinsi ne?
 • Yükün kapladığı alan ne?

Türkiye İsviçre İthalat ve İhracat

Türkiye’den İsviçre’ye gönderdiğimiz ürünler olduğu gibi İsviçre’den de ülkemize gelen ürünler vardır. İsviçre lojistik firmaları hem ithalat hem de ihracat yaparak hizmet verir. İsviçre Türkiye’de bulunan yatırımcı ülkeler arasında 8’inci sırayı alır ve pek çok alanda yatırım yapar. Bu da nakliye hizmetlerinin o yönde ilerlemesini sağlar. İş İlanları sayfamızda da bulabileceğiniz İhraç ürünleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Metal ve metal ürünleri 
 • Altın ve değerli metaller 
 • Makine ve aletler
 • Kara ulaşım aracları
 • Tekstil ürünleri
 • Sebze ve meyze 

İsviçre Nakliye Yapan Firmalar için destek verilen İthal ürünler arasında da şunları sıralayabiliriz:

 • Altın ve değerli metaller 
 • Tıbbi alet
 • İlaç
 • Kimya ürünleri
 • Elektronik cihazlar
 • Makine 
 • Saat.

İsviçre Nakliye Fiyatları

İsviçre kargo firmaları ve fiyat hesaplaması hem nakliye yapan firmalar hem de müşteriler için kritik önem arz eder. Biz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda da müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle ilgili en uygun nakliye hizmetini sağlamaya gayret ediyoruz. Her müşterimize özel olarak oluşturduğumuz nakliye organizasyonunun bedeli de kullanılan unsurlara göre değişiklik gösteriyor.

İSTANBUL ZÜRİH

4.850 €

ANKARA CENEVRE

5.100 €

İZMİR BASEL

5.000 €

KAYSERİ LOZAN

5.250 €

Sunmuş olduğumuz bu Türkiye’den İsviçre’ye Nakliye Navlun Fiyatları tablosu değişebilir/Yaklaşık ve Takribi oluşan navlunlardır. Bu Navlunlar Taşınacak olan malzemelerin araç içerisindeki kaplayacağı alana ve ağırlığına göre de değişebilir.

Türkiye’nin İsviçre’ye Taşımacılık Bağlantıları Ve İmkanları

Türkiye İsviçre Nakliye Firmaları arasındaki ticaret ve işbirliği ilişkileri nakliye hizmetlerine katkı sağlar. Bu katkı sayesinde, Türkiye’den İsviçre’ye ve diğer Avrupa ülkelerine taşımacılık süreçleri verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir ve lojistik ihtiyaçlar karşılanabilir. İsviçre ülkesine çalışan nakliye firmaları en uygun rotayı seçer ve kullanır. Sınır kapılarında görülen yoğunluk, yüklerin teslim edileceği mesafe ve şehir gümrük işlemlerinde etkilidir. Firmamız da tecrübeli ekibiyle en iyi lojistik çözümleri sunar.

İsviçre Parsiyel Nakliye

Avrasya Türk Şirkerimiz İsviçre parsiyel taşıma yapan firmalar için avantajlı olanıdır diyebiliriz. İhtiyaç olan malzeme kadar yükleme yapılır ve firmalar yükleme yaptığı malzeme kadar ödeme yapar. Aynı araçta pek çok farklı işletmenin malzemesi aynı rotaya doğru yola çıkar. Dolayısıyla bu durum hem nakliyeyi kolaylaştırır hem de firmalar için maliyeti düşürür. İsviçre Türkiye Eşya Taşıma denildiğinde en fazla akılda yer edinen Avrasya, Kişisel veya İhracat malzemelerinizin tamamı konusunda destek vermektedir.

İsviçre Parsiyel Taşımacılık Bölgeleri

İsviçre nakliyecileri parsiyel taşımacılığı kullanır ve pek çok şirket bu avantajlı nakliye türünden istifade eder. Özellikle Türkiye’nin büyük şehirleri İstanbul, İzmir, Ankara Bern (İsviçre) nakliye gibi illerden İsviçre’ye parsiyel taşımacılık yoğun şekilde yapılır. Türkiye’nin diğer bölgeleri de parsiyel taşımacılık için kullanılabilir ve çeşitli rotalarla İsviçre’ye parsiyel taşıma yapılmaktadır.

İsviçre Frigo Taşımacılık

Frigo taşımacılık, İsviçre’de gıda ve tıbbi ürünlerin taşınmasında ve bu tür hassas yüklerin uluslararası ticaretinde önemli bir rol oynamaktadır. Bizim gibi güvenilir ve deneyimli lojistik şirketleri, özellikle İsviçre frigo parsiyel nakliye hizmetleri ile müşterilere uygun sıcaklıkta, yüklerin hem güvenli hem de zamanında taşınması konusunda destek sağlar.

İsviçre Komple Nakliye

İsviçre çalışan firmalar müşterilerinin yükünün tamamı için bir taşıma aracının veya konteynerin ayrılmasını ve yükün güvenli bir şekilde varış noktasına taşınmasını sağlar. Bu, komple nakliye hizmetinin bir gereğidir. Biz de firma olarak müşterilerimizin ihtiyacına ve yükün özelliğine göre uygun araç temin ediyoruz. Mesela Bursa İsviçre nakliyat yapılacağı zaman en uygun aracın en güvenli şekilde yol almasını sağlıyoruz.

İsviçre Nakliyat Güzergahı ve Teslim Süresi

Türkiye’den İsviçre’ye karayolu nakliyatı, sınır kapıları ve transit geçişler üzerinden gerçekleştirilir. İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara gibi büyük şehirlerden yükler Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Macaristan, Avusturya veya Almanya üzerinden İsviçre’ye taşınabilir. Mesela İstanbul Brüksel nakliyat güzergahında teslim süresi, taşıma aracının hızına, trafik durumuna ve sınır geçişleriyle ilişkili prosedürlere bağlı olarak değişebilir. Genel olarak İsviçre’ye karayolu nakliyatıyla yapılan taşımalar birkaç gün sürebilir.

İsviçre Konteyner Taşımacılığı

Türkiye’den İsviçre’ye konteyner taşımacılığı hem denizyolu hem de karayolu ile gerçekleştirilen bir nakliyatta kullanılır. Yükler uluslararası standartlara uygun konteynerlere yerleştirilerek taşınır. Böylece hem güvenli hem de hızlı bir taşıma süreci gerçekleşmiş olur. Çeşitli yük türleri için ideal bir seçenektir. Firmamız özellikle daha büyük ve hacimli yüklerin taşınmasında bu yöntemi tercih eder. Ayrıca bu taşımacılık türü, kısmî yükler için de esneklik sağlar. Günümüz şartlarını en fazla ne kadar zorlayabilir isek hedefimiz o dur. İsviçre Karayolu Taşımacılığı alanında gerek geniş acente ağımız ve ekipmanlarımız sizlerin tüm istek ve beklentilerini karşılayabilecek durumdayız.

İsviçre Türkiye Arası Taşımacılık

İsviçre taşıma yapan firmalar iki ülke arasındaki ticaretin gelişmesine oldukça büyük bir katkı sağlar. Firmaların sunduğu profesyonel ve etkin hizmetler, Türkiye ile İsviçre arasındaki ticari ilişkilerin güçlenmesine ve ticaret hacminin artmasına yardımcı olur. Biz de bu firmalar arasında sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve ekonomik ve verimli nakliye çözümleri sunarak hizmet vermekteyiz. Şehirler için en uygun nakliye türünü tespit edip hem ürünler hem de müşterilerimiz için geniş bir lojistik ağ sunuyoruz. Mesela Gebze Cenevre (İsviçre) nakliye hem karayolu ile hem de denizyoluyla rota oluşturabilecek şekilde hizmet verebiliyoruz.

İsviçre Lojistik Türleri

İsviçre gemiyolu (denizyolu) taşımacılık diğer yöntemlere göre daha az tercih edilse de hizmet verdiğimiz türlerden biridir. Özellikle İzmir İsviçre nakliyat hizmetini konteyner gemileriyle gerçekleştirebiliyoruz. Büyük hacimli yükler için ekonomik ve daha uygun bir seçenek olabiliyor. Ya da İsviçre kargo Aksaray için bir gönderi söz konusu olduğunda en uygun tür belirlenir ve o türe göre planlama yapılır. Ekiplerimiz bütün lojistik süreçleri takip ederek sorunsuz bir teslimat gerçekleştirir.