İtalya Nakliye

İtalya, resmi adıyla İtalyan Cumhuriyeti Avrupa’da bulunan, üç tarafı denizlerle çeviri bir ülkedir. Bu sebeple ulaşım avantajları daha fazladır. Havadan, karadan ve denizden ulaşım sağlamaktadır. Türkiye ile olan yakın konumu itibariyle zaman içerisinde İtalya Lojistik çalışmaları hız kazanarak artmıştır.

Türkiye’den İtalya’ya Nakliye Hizmetleri

İtalya ve Türkiye arasında aktif bir şekilde devam eden ticari faaliyetler iki ülkenin ekonomik olarak kalkınmasına olumlu yönde katkı sağlamaktadır. Gelişen teknoloji ve artan imkânlar ticari sürecin hızlanmasına sebep olmuştur. Bu nedenle İtalya Türkiye arası Nakliye firmaları gün geçtikçe çoğalmaktadır

İtalya Nakliye Fiyatları

İki ülke arasında yapılacak sevkiyatlar için ücretler taşınacak kargoların türlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeptenötürü İtalya Türkiye Nakliye Fiyatları ile ilgili bilinmesi gereken özellikler ; 

  • Taşınacak ürünün boyutu 
  • Taşınacak ürünün ağırlığı
  • Nakliye türü
  • Kargonun teslimat adresine varış süresi 
  • Seçilen araçlar gibi, pek çok faktör bir araya gelerek fiyatlandırmanın oluşmasını sağlamaktır.

İSTANBUL VERONA

3.400 €

İZMİR CENOVA

3.250 €

ANKARA ROMA

3.300 €

GAZİANTEP NAPOLİ

3.600 €

Bu tabloda yer alan Türkiye’den İtalya’ya Nakliye Navlun Fiyatları ile ilgili olarak değişebilir/takribi fiyatlar olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu fiyatlara ek bir bilgi de , yükleme yapacak araçların alacağı yük miktarı kadar bir teklifde hazırlanmaktadır. Örneğin, Samsun’dan yükleme yapacak bir araç aracın bir kapaklık miktarını doldurur ise geri kalan yer için de yük alması durumunda ortalama olarak bir kapak için 800-1100 eur arası bir bedel ödeyebilmektedir.

Sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biri olan, Türkiye İtalya Konteyner Taşımacılığı hizmetlerinde ise taşınan konteyner büyüklüğü ve miktarı fiyatların belirlenmesine önemli bir rol oynamaktadır.

İtalya Türkiye Nakliye

Avrupa kıtasında yer alan İtalya, geniş bir ticaret ağına sahiptir. En sık ticari ilişkileri yürütüldüğü ülkelerden biri olan İtalya, pek çok ulaşım türüne sahip olduğu için avantajlı konumadır. Firmamız deniz yolu, kara yolu ve hava yolu gibi seçenekleri geliştirerek İtalya Nakliyecileri arasında fark yaratmayı başarmıştır.

İtalya Irak Nakliye

İtalyan Firmaları İstanbul şehrinde aktif olarak ticaret yapmaktadır. Bu sebeple yalnızca İtalya Türkiye arasında değil, İran ve İtalya arasında da hareketli bir kargo süreci bulunmaktadır. Her iki ülke arasında bağlantı noktasında bulunan Türkiye’de, kaliteli hizmet sürdürmekte olan firmamız, taşımacılık hizmetleri için yoğun talep görmektedir. 

Denizyolu Liner Ve Tramp Nakliye Hizmetleri

İtalya Taşıma Yapan Firmalar açısından da çok öenmli olan Tramp nakliye yöntemi:

  • Petrol
  • Kömür
  • Kereste
  • Yer altı madenleri, gibi ürünlerin denizyolu ile taşınırken geminin büyük bir bölümünü kaplayan malzemelerin, tek seferde sevkiyatının tamamlanması şeklinde ilerleyen bir yöntemdir.

Bu yöntemde çoğunlukla gemiler dolduktan sonra hareket edilerek, teslimat süreci başlatılır. Sizlerde  İtalya Nakliyat süreçlerimizden ve avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizlerde Tümşartları zorlamak sureti ile tüm şehirlerden yükleme yapmaktayız. Mesela ; İstanbul, Kayseri, Niğde, Aksaray, Antalya, Mersin, Gaziantep, Edirne, Adana, Samsun, Tekirdağ, Sivas, Gebze, Niğde, Malatya, Hatay, Burdur, Manisa, Bursa, Eskişehir, Diyarbakır, Samsun, Çorum, Ankara, Antakya, Osmaniye, Yalova, Çorlu, Karaman, Çankırı, Karabük,Dilovası, İskenderun,  Konya, Sinop, Elazığ, Erzurum, Kahramanmaraş, Trabzon, Kars, Batman, Adapazarı, Sakarya, İzmit, Düzce, Sinop, Kütahya, Şanlıurfa, Kocaeli, Bolu, Adıyaman, Aydın, Çanakkale, Erzincan, Kastamonu, Bingöl ve Balıkesir gibi şehirlerdir. 

İtalya Karayolu Nakliye ve Güzergâhları

Karayolu üzerinde yapılan taşımacılık diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. Olumsuz hava koşullarından daha az etkilenen kara yolu ile ulaşım, varış süresi olarak belirlenen adrese en kısa sürede ulaşması ile diğer yöntemlerden avantajlıdır. 

Taşınacak ürünlerin boyutları ve miktarına göre araç tipleri belirlenmektedir. Çoğunlukla fazla yüklerde tır tercih edilmektedir. İtalya Tır Fiyatları ulaşım süresi ve malzemelerin ağırlığına göre hesaplanmaktadır. 

Varış güzergâhlarının doğru bir şekilde belirlenmesi taşınan malzemelerin güvenliği açısından oldukça önemlidir. İtalya Lojistik Firmaları olarak, İtalya’ya varış yolu üzerinde herhangi bir tehlike veya olumsuzluk bulunmadığını da araştırmaktayız. Belirlediğimiz yol güzergâhları ile araçlarımızın konforlu bir şeklide belirlenen adreslere ulaşmasını sağlıyoruz.

İtalya Taşımacılık Varış Süresi

İtalya Lojistik alanında gelişmiş hizmetlerimiz ile varış süreleri oldukça kısalmaktadır. Seçilen nakliye türü varış sürelerinin değişmesinde önemli bir yere sahiptir

İtalya Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık, aynı yönde gidecek olan sevkiyata sahip ürünlerin tek bir araç üzerinde taşınmasıyla oluşmaktadır. İtalya Parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde, bizlere başvuran müşterilerimiz için sevkiyat seçenekleri oluşturmaktayız. İtalya Frigo parsiyel taşıma yöntemi ürün sahipleri için de oldukça avantajlı olmaktadır. 

İtalya, İthalat Taşıma

Türkiye tarafından İtalya ile gerçekleştirilen yoğun bir ithalat süreci bulunmaktadır. Bu ticari faaliyetler sebebiyle İtalya, ithalatın en çok yapıldığı 5. ülke olarak bilinmektedir. İtalya’ya çalışan nakliye firmaları, ithalat sürecinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Çoğunlukla plastik eşyalar, makinalar ve parçaları, petrol yağları gibi çeşitli ürünleri temin ettiğimiz İtalya’dan, güvenli taşıma hizmetlerimiz ile pek çok ithal ürün getirmekteyiz. 

İtalya Parsiyel Taşıma fiyatları

Parsiyel taşıma yapılması için deniz yolu, hava yolu ve kara yolu gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler sebebiyle, İtalya Parsiyel taşımacılık ücretleri değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda teslimatı yapılacak ürünlerin boyutu ve ağırlığı fiyatlandırma aşamasında hesaplanarak ücret belirlenmektedir. Tüm fiyat seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Irak Nakliye Hizmetleri

Yalnızca Türkiye ile diğer ülkeler arasında değil, İtalya Irak Nakliye çalışmalarında da müşteri memnuiyeti odaklı çalışmalarımız ile sayısız kargo sürecini yürütmekteyiz. İki ülke arasında yapılan nakliye çalışmaları, kesişim noktası üzerinde bulunan Türkiye’den geçmektedir. Bu durum ülkemizde yürütülen nakliye hizmetlerinin gelişmesini sağlamaktadır.

İtalya Transit Ve İthalat Nakliye

İtalya Türkiye Lojistik anlamda taşıdığımız ve üretilmekte olan pek çok malzeme, ürün, gıda türleri ve daha pek çoğu Türkiye pazarında geniş bir alıcı potansiyeline sahiptir. Uzun yıllar boyu iki ülke arasında gelişen ticari işlemler ithalat yapılan ürünlerin artmasına katkı sağlamıştır.

İki ülke arasında yaşanan kargo çalışmaları, gümrük esnasında devam eden belge süreçlerini hızlandırmaktadır. Uzman kadromuz ile resmi belgeleri sorunsuz bir şekilde tamamlayarak geçiş noktalarından transit geçiş imkânına sahibiz.  

İtalya Denizyolu Nakliye

Trieste limanı İtalya’da bulunan en önemli ticaret limanıdır. Ülkede yürütülen ticari faaliyetlerin büyük bir bölümü burada sürdürülmektedir. İtalya çalışan Nakliye firmaları arasında yer alan şirketimiz, deniz yolu ulaşımında elde ettiği başarılar sayesinde, İtalya Türkiye arasında kargo süreçlerinin aktif bir şekilde devam etmesine katkıda bulunmaktadır. Ülkemizin de etrafının denizler ile çevirili olması ülkeler arasında yürütülen taşımacılık faaliyetlerini kolaylaştırmaktadır. İtalya Türkiye Navlun Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere her an ulaşabilirsiniz.

İtalya’ya Nakliye yapan firmalar

İki ülke arasındaki gelişmiş ticari faaliyetler neticesinde kargo talepleri her geçen gün artmaktadır. İtalya Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları içerisinde yer alan firmamız yıllardır yürüttüğü profesyonel çalışmaları ile öncü konuma yükselmiştir. Türkiye’nin pek çok noktasında sürdürdüğümüz nakliye çalışmaları İtalya İzmir Nakliye seçeneği ile genişlemektedir. Gaziantep İtalya Lojistik bir diğer taşıma noktamızdır.

İtalya Lojistik Bölgeleri ve İtalya şehirleri

İtalya yirmi eyaletten oluşan bir ülkedir. Ayrıca bu eyaletlerin içerisinde toplam yüz dokuz tane şehir bulunmaktadır. Şehirlerin tamamına ulaşım hizmetlerimiz vardır. Bu sebeple İtalya şehirleri içerisinde binlerce noktaya teslimat sağlamaktayız. İtalya Kargo hizmetimiz müşterilerimizin belirttiği adreslere teslimatın yapılmasının ardından son bulmaktadır.

İtalya Hakkında Sık Sorulan Sorular

İtalya nakliyesi yapan firmalar pek çok soru ile karşılaşmaktadır. Müşteriler ürünlerinin güvenli bir şekilde iletilmesini istediği için akıllarında epey soru birikmektedir. İtalya’ya yapılan nakliye türleri, kargo süreci başladıktan sonra sevkiyatların ne kadar sürede ulaşacağı ve elbette ürün sahipleri için oldukça önemli olan fiyatlandırma kısmı hakkında çeşitli sorular sorulmaktadır. Tüm bu sorulara detaylı bir şekilde cevap alabilmek için firmamız ile iletişime geçiniz. Sevkiyatı yapılacak ürünlere, türüne, taşıma yöntemine göre çalışmalarımız detaylı bir süreçten oluşmaktadır. Doğru bilgiye ulaşarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İtalya Türkiye Taşımacılık

Firmamız tarafından İtalya’ya yapılan sevkiyatlarda pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. İtalya Nakliye Şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan firmamızda, deniz yolu ile ulaşım, kara yolu ile ulaşım, hava yolu ile ulaşım gibi pek çok seçenek bulunmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz bu imkânlar sayesinde taşınacak ürünlerin türüne ya da bütçesine göre taşıma yöntemi belirlenmektedir. Tüm taşıma türlerinin kendine özel avantajları bulunmaktadır. Avrasya Türk Nakliyat için, İtalya Çalışan Lojistik firmaları listesinde hep zirvede yer almak çok önemlidir.

Nakliye türlerimizin çeşitliliği ve güvenilirliği sayesinde İtalya Frigo Nakliyat süreçlerinde de hiçbir problem yaşanmamaktadır.