Karayolu Taşımacılık

 

Karayolu Nakliye Hizmetlerini Nasıl alabilirim ?

Avrasya Türk Nakliye olarak, Karayolu Nakliye Firmaları arasındaki yerimizi ve bu sektördeki yaklaşık çeyrek asırlık tecrübesi ile Sizlere hem Dünya Geneli hem de Türkiye Sınırları içerisinde Karayolu Nakliyat veya sizlerin de diğer ifade şekli ile Karayolu Lojistik Hizmetlerini sunmaktayız. Sizlerde tüm taleplerinizi İstanbul Depolarımız ve Şubemiz yanı sıra İzmir-Hollanda Ve Mersin bölgelerindeki lojistik ağlarımız ile Kara Taşımacılığı talepleriniz için İletişim numaralarımız arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı üzere, Karayolu ile sevk edilmeye uygun olan malzemeler, siz değerli müşterilerimizin bizlere ulaşmak sureti ile ileteceği ve gerekli olan şu bilgiler sayesinde sorunsuz ve güvenli bir teslimat imkanı sunuyoruz;

  • Taşınacak olan emtiaların Ambalajlandıktan Sonraki en-boy-yükseklik ve Ağırlık Bilgisi,
  • Nakliye Bedeli konusunda Anlaşma Sağlanması,
  • Şayet Adresten Alım talep olacak ise Alım adres detayları,
  • Malzemenin Uygunluğuna göre araç organize edilmesi ve nakil süreci,
  • Varış Noktasına kadar uygun güzergah belirlenmesi
  • Teslim edilme zamanı

Bu bilgiler ışığında sizlere ister yurtiçi isterseniz Yurtdışı Karayolu Nakliye imkanı sunuyoruz. Tüm Taşımacılık hizmetlerimizi sigortalı ve güvenli bir şekilde firmamızda gerçekleştirebilirsiniz. Mersin Merkezli olan Firmamız Türkiye’nin her ilinden yükleme yapabilmektedir. Özellikle İstanbul ve Mersin Limanları kullanılmak sureti ile yoğun bir Karayolu Taşımacılık faaliyetleri ve hizmetleri yürütmekteyiz. Karayolu Taşımacılığı Nedir ? Sorusu uzun yıllardır bilinen aksine aslında kısacası, Dünya Genelinde Karayolu ile ulaşım sağlanabilinen her noktaya yapılabilecek bir taşıma şeklidir, diyebiliriz.

Karayolu Yurtiçi Parsiyel Taşımacılığı Hizmeti Almak İstiyorum ;

Yurtiçi Parsiyel Nakliye talepleri aslında en yoğun gelen taleplerin başında gelmektedir. Sizlerde şayet bu şekilde Karayolu Taşımacılığı Mevzuat yönetmeliğine uygun bir talebiniz olur ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Talep detaylarınız doğrultusunda ; Türkiye’nin Hangi şehirden olursa olsun Taşınacak malzeme detaylarınıza göre en uygun araç ile adresten alım yapabilmekteyiz. Yük Türkiye Yurtiçi Parsiyel olarak taşınacağı için Ambalajlamanın sağlam yapılması çok önemlidir. Akabinde Nakliye tekliflerimizi ilettikten sonra tarafınızdan olumlu bulunur ise, yükleme ve teslimat sürecini başlatıyoruz.

Belirtmiş olduğunuz Adrese Araç yönlendirme ile başladığımız bu hizmet, Gönderici firmanın sorumluluğunda aracımıza yüklenir. Uygun bir ürün yerleştirmesinden sonra hızlı ve güvenli bir teslimat için güzergah belirlenmek sureti ile Teslimat şehrine varış yapılır. Daha sonra Teslimat noktasına araç girmeye müsait ise getiren araç veya uygun bir araca aktarıldıktan sonra Alıcı şahıs veya firma ilgili malzemeyi araçtan kendi ekip veya ekipmanları yardımı ile teslim almaktadır.

Karayolu Taşımacılığı Avantaj ve Dezavantajları hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirsiniz ?

Önemli birkaç açıklama ile bu konuda da sizlere bilgi vermek isteriz. Uluslar arası Karayolu Taşımacılığı Dezavantajları ;
1 – Kısa Mesafede Olacak Taşıma uygun bir fiyat olur iken, mesafe uzadıkça Nakliye Maliyeti artabilmektedir.
2- Karayolu Taşıma Araçlarında Araçların Taşıma kapasitesi diğer Taşıma Türlerine nazaran daha düşük bir kapasiteyi almaktadır.
3- Taşınması istenen bazı özel yüklerin Karayolu Taşımaya izin verilmemesi olası bir durumdur.
4-  Karayolu Nakliye Hizmetlerinde Navlun fiyatları daha dinamik bir şekilde değişebilmektedir (Masraf Artışlarına Bağlı)

Uluslar arası Karayolu Taşımacılığı Avantajları;
Yine Kısaca Önemli olan Avantajlardan birkaç tanesini sizler ile paylaşmak isteriz ;
1-  En Önemli Olanı Karayolu Lojistik Hizmeti Kıtalar arası bile Teslimat süresi bakımında daha hızlıdır (Hava yolu Nakliye Türünden sonra)
2-  Karayolu Nakliyecilik Hizmeti Siz değerli Müşteriline Kapıdan Kapıya Teslimat İmkanı sunmaktadır ki bu önemli bir kriterdir.
3- Diğer Tüm Taşıma Türlerinde ki önemi , her şekilde karayolu olarak o hizmeti tamamlayacak olan türdür.
4- Diğer Taşıma Türlerine göre en uygun rotayı oluşturabileceğiniz Bir Kolaylığı da vardır.