Kazakistan Nakliye

Türkiye ile Kazakistan arasındaki ticari ilişkilerin canlanması ile nakliye hizmetlerine olan ihtiyaçta bu yönde canlılığını korumaya devam etmektedir. İstanbul Kazakistan’a Taşıma Yapan Firmalar arasında faaliyetlerimizi siz müşterilerimizin memnuniyetlerine sunmaya devam ediyoruz. İki ülke arasındaki nakliye hizmetlerimiz ile başarılı sonuçlar alarak öncü firmalar arasında yerimizi özenle koruyoruz.

Türkiye’den Kazakistan’a Nakliye Hizmetleri

Kazakistan’a ihracat yapan firmalar arasında yer alan firmamız, nakliye hizmetlerinde elde ettiği üstün başarıları ile hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’den Kazakistan’a nakliye hizmetlerimizi uzaman kadromuz ile sistematik çalışmalar yürüterek başarı bir süreç geçiriyor ve yükleri alıcısına güvenle ulaştırıyoruz. Türkiye’den Kazakistan’a nakliye hizmetlerimiz şunlardır:

 • Konteyner nakliye
 • Karayolu nakliye
 • Ağır nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye

Kazakistan Nakliye Fiyatları

Türkiye Kazakistan Lojistik firmaları için taşınacak olan malzeme ile ilgili belli başlı unsurlara göre farklılık gösterebilmektedir. Bunlar ise şunlardır:

 • Yükün ağırlığı
 • Yükün hacmi
 • Teslimat noktası
 • Taşıma tarihleri 
 • Güzergahlar
 • Sigorta
 • Ambalajlama.

Bu gibi unsurlar ile fiyatlar belirlenmektedir.  Fiyatlama da Aracın aldığı malzeme ölçü ve detayları da büyük etkendir. Ürünler Parsiyel statüsüne de girebileceğinden bazı özel durumlarda boş kalan bölümler içinde yükleme alabileceği için fiyat Bursa Kazakistan için 1 kapak yükleme yapıldığında  1500-2000 usd bandında olurken 3 kapak malzeme yüklenir ise 3500 ila 4000 usd bandına taşınmaktadır

Türkiye Kazakistan Nakliye Navlun Fiyatları Takribi(Yaklaşık) olarak aşağıdaki tabloda Örnekler ile sunulmuştur ;

İSTANBUL ALMATY

6700 Usd

ANKARA ASTANA

6500 Usd

İZMİR KARAGANDA

6750 Usd

ADANA ATRAU

6500 Usd

Firmamız Kazakistan nakliyat ya da Kazakistan kargo gönderme hizmetlerini en uygun fiyatlamalar üzerinden gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin Kazakistan’a Taşımacılık Bağlantıları ve İmkanları

Türkiye ile Kazakistan’ın günümüzde artan ithalat ve ihracat ticari ilişkileri iki ülke arasında taşımacılık sektöründe gelişmelere yol açmaktadır. Uluslararası nakliye sektöründe elde ettiği başarılı çalışmaları ile öncü firmalar arasında yer alan firmamız, iki ülke arasındaki nakliye hizmetlerini en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir. Kazakistan Çalışan Nakliye Firmaları içinde öncü firma olmak için gayret çalışıyoruz. Geniş araç filomuz ile tüm imkanlarımızı bu taşımacılık operasyonlarımızda kullanıyoruz. Kaliteli ve güvenilir taşımacılık talepleriniz en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyeti kazanmaya devam ediyoruz

Türkiye Kazakistan Nakliyat

Kazakistan Türkiye yük borsası alanında kaliteli taşımacılık hizmetlerimizi sunmaktayız. Profesyonel nakliye hizmetlerimizi güçlü kadromuz ile sürdürmeye devam ediyoruz. Tüm taşımacılık hizmetlerimizde müşterilerimizin yüklerini en uygun araçlar ile en uygun rotalar üzerinden alıcısına ulaştırıyoruz. Güvenilir hizmetler gerçekleştirerek müşterilerimize olası bir mağduriyet yaşatmamak için gerekli tüm güvenlikli önlemleri alıyoruz. Bu bilgiler ışığında Türkiye Şehirleri içinden yoğun taşıma yaptığımız şehirlerden örnekler verebiliriz ; Adana, Mersin, İzmir, İstanbul, Bursa, Konya, Hatay, Gaziantep, Burdur, Ankara, Osmaniye, Antalya, Isparta, Balıkesir, Edirne, Çorlu, Gebze, Yalova, Adapazarı, Düzce, Sakarya, Samsun, Kars, Karabük, Nevşehir, Çankırı, Niğde, Konya, Manisa, Karaman, Aksaray, Malatya, Aydın, Uşak, Kocaeli, Çorlu, Çanakkale, İzmit, Trabzon, Antakya, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Burdur, Erzincan, Elazığ, Artvin, Karabük, Kastamonu, Bolu, Eskişehir, Erzurum, Kütahya, Giresun, Ordu, Uşak ve Sivas başlıca diyebiliriz.

Kazakistan Tır Nakliye Fiyatları

Kazakistan Taşımacılık hizmetlerinde en çok kullanılan yöntemlerden birisi karayolu taşımacılıktır. Karayolu taşımacılıkta tır nakliye hizmetleri kullanılmaktadır. Avrasya Türk olarak bazı gelen talepler doğrultusunda taleplere yardımcı olabilmek adına bölgedeki Kazakistan satılık tır ile ilgili de elimizden geldiğince yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz. Firmamız Kazakistan tır nakliye fiyatları konusunda giderleri minimuma indirerek kaliteli hizmetler gerçekleştirmektedir. Yüklerinizi güvenilir ve uygun bütçeler ile Kazakistan’a taşıyarak alıcısına teslim ediyoruz.

Kazakistan Lojistik Güzergahı ve Süresi

Asya ülkelerine çalışan tır firması olarak nakliye hizmetlerimizi farklı güzergahlar üzerinden yapıyoruz. Firmamız müşterilerin yüklerinin özelliklerine ve taleplerine uygun bir rota üzerinden taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İki ülke arasındaki nakile süresi tercih edilen güzergahlara da bağlı olarak ortalama 9-11 gün arasında değişiklik göstermektedir. Bu rotalar ise şunlardır:

 • İstanbul-Ankara-Kars-Gürcistan-Azerbaycan-Türkmenistan-Kazakistan
 • İstanbul-Ankara-Kars-Nahcivan-İran-Türkmenistan-Kazakistan
 • İstanbul-Ankara-Kars-Gürcistan-Azerbaycan-Hazar denizi üzerinden Kazakistan
 • İstanbul-Ankara-Kars-Nahcivan-İran-Hazar denizi üzerinden Kazakistan

Kazakistan Nakliye Firmaları

Türkiye Kazakistan lojistik firmaları arasında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Güçlü alt yapımız ve uzman kadromuz ile en kaliteli nakliye hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm hizmet seçeneklerimizde müşterilerimize hem güvenilir hem de kaliteli taşımacılık deneyimi yaşatıyoruz. Köklü bir firma olarak Türkiye-Kazakistan nakliye alanında özverili çalışmalar sergileyerek başarılarımızı artırmaya devam ediyoruz.

Kazakistan Konteyner Nakliye

Konteyner nakliye hizmetleri ile tek seferde büyük yüklerin taşınması yapılabilmektedir. Ayrıca sağla yapıları ile hasarsız ya da en az hasarla nakliye sürecini tamamlar. Kazakistan nakliyeciler arasında yer alan firmamız, konteyner hizmetlerini ile çok daha yüksek güvenlikli bir taşıma süreci sağlayarak deneyimlemenize yardımcı oluyor. Diğer taşımacılık hizmetlerine oranla daha uygun maliyetler üzerinden yükleri alıcısına ulaştırıyoruz.

Karayolu Kazakistan Nakliye Hizmetleri

Taşımacılık yöntemlerinden en çok tercih edilen karayolu ile Kazakistan nakliye şirketleri içerisinde kaliteli hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Karayolu nakliye hizmetlerimizde ulaşımlar ortalama 10-15 gün arasında değişebilmektedir. Ankara Kazakistan kargo hakkında daha detaylı bilgiler almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerimizi kalite standartlarında gerçekleştiriyor, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Kazakistan Ağır Nakliye

Kazakistan kargo firmaları arasında başarılarımız ile üst sıralarda yer almaya devam ediyoruz. Nakliye hizmetlerimizden biri olan ağır nakliye hizmetleri daha çok ağır sanayi yükleri taşınır. Kullanılan komple taşımalık ve özel donanımlı araçlarımız ile güvenli bir şekilde istenilen noktalara ulaştırıyoruz. Bu alanda tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz ile kaliteli bir süreç geçirerek müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanıyoruz.

Kazakistan Parsiyel Nakliye

Kazakistan parsiyel nakliye yapan firmalar, yükü az olan müşterilerin bir aracı komple kiralamak yerine yalnızca yükü kadar ücret ödeyerek alıcısına ulaştırdığı bir nakliye hizmetidir. Aynı araçta farklı birçok müşterinin aynı güzergaha giden yükleri ile beraber nakliye sürecini geçirdiği bir hizmettir. Kazakistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz ile hem güvenilir hem de uygun fiyatlı taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bu bölgede en yoğun teslimat hizmetini Taşkent parsiyel olarak geröekleştirmekteyiz.

Kazakistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Kazakistan parsiyel Taşımacılık hizmetlerimizde az yükleriniz için tek bir aracı komple kiralamak yerine yalnızca yükleriniz kadar ödeme yapıyorsunuz. Maliyetler açısından oldukça avantajlı olan parsiyel nakliye hizmetlerinde fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Kazakistan kargo fiyatları üzerinde değişikliğe neden olan etmenler şunlardır:

 • Çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
 • Yükün türü ve miktarı
 • Kullanılan araç

Kazakistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

İstanbul Almaty nakliye hizmetlerimiz ile yüklerinizi güvenle taşıyoruz. Türkiye-Kazakistan parsiyel nakliye güzergahlarında en fazla kullanılan rotalar şunlardır:

 • Türkiye-Gürcistan-Rusya-Kazakistan
 • Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan-Kazakistan
 • Türkiye-İran-Türkmenistan-Özbekistan-Kazakistan
 • Türkiye-Rusya-Kazakistan
 • Türkiye-Bulgaristan-Romanya-Ukrayna-Rusya-Kazakistan

Bu güzergahlar gidilecek mesafeler, nakliye fiyatları, teslimat sürelerine göre değişebilmektedir. Kazakistan kargo Laleli gönderimlerde de olduğu gibi taşımacılık fiyatları farklı olabiliyor. Bundan dolayı müşterilerimiz kendi ihtiyaç ve beklentileri dahilinde talep edilen güzergahlar kullanılmaktadır.

Kazakistan Frigo Nakliye

Kazakistan frigo nakliye hizmetlerimiz ile hassas ürünlerin sevkiyatlarını yapıyoruz. Özel soğutuculu araçlar ile yapılan bu taşımacılık hizmetlerimizde başta gıda ürünleri olmak üzere uzak mesafeye rağmen bozulabilecek her türlü ürünleri istenilen noktalara taşıyoruz. Antalya Kazakistan kargo hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kazakistan Frigo Nakliye Fiyatları

Türkiye ile Kazakistan arasında frigo nakliye hizmetlerimizde fiyatlar diğer taşımacılık operasyonlarımızda olduğu gibi uygun fiyatlar üzerinden yapmaktayız. Yüklerin özelliklerine ve teslim edilecek konumlara göre en makul fiyatlar belirlenerek hizmetler sağlamaktayız.

Kazakistan Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Nakliye hizmetlerimizden frigo taşımacılık hizmetlerimizi tercih ederek yüklerinizi alıcısına ulaştırabilirsiniz. Lojistik faaliyetlerimizden faydalanmak için bizim ile bağlantı kurabilirsiniz. Sizlere gerekli bilgiler veriyor, sizlerin vermiş olduğu bilgilere göre uygun bir tarih üzerinden anlaşma sağlayarak yüklerinizi güvenli bir şekilde istenilen konumlara ulaştırıyoruz.

Mersin Kazakistan Nakliyat

Mersin Kazakistan Taşımacılık hizmetlerimizi kalite ve güven içerisinde sizlere sunarak memnun kalacağınız bir hizmet deneyimi yaşatıyoruz. Aynı şekilde İstanbul Astana nakliye hizmetlerimizde de aynı kaliteyle sağlamaktayız. Tecrübeli ve alanında eğitimli çalışanlarımız ile nakliye alanında başarılarımızı konuşturmaya devam ediyoruz.

Kazakistan Taşımacılık Şehirleri

Türkiye’den Kazakistan’a yükleri pek çok şehre taşımacılık hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bu şehirlerden bazıları şunlardır:

 • Astana
 • Almatı
 • Semey
 • Akköl
 • Jezkazgan
 • Çimkent
 • Kızılyar
 • Kostanav
 • Temirtav

Gibi daha birçok şehre nakliye hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde Kazakistan kargo Aksaray hizmetlerimizi hız kesmeden sunmaya devem ediyoruz.

Türkiye’den Kazakistan’a Konteyner Taşımacılığı İmkanları

Türkiye’den Kazakistan’a konteyner nakliye imkanlarımızı profesyonel bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Aynı standartlardaki boyutlara ve ölçülere sahip olarak farklı çeşitleri bulunan konteynerler ile yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz. Kaliteli malzemelere sahip lan konteynerler sayesinde yüklerini hasar görmeden alıcısına ulaşabilmektedir.

Kazakistan Taşımacılık Türleri

Kazakistan lojistik Firmaları arasında beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için sizlere tüm yararlı seçenekleri müşterilerimize sunuyoruz. Nakliye türlerinin hemen hemen hepsine sahip olan firmamız, 

 • Kazakistan parsiyel nakliye,
 • Kazakistan ağır nakliye,
 • Kazakistan frigo nakliye,
 • Kazakistan havayolu nakliye,
 • Kazakistan karayolu nakliye,
 • kazakistan konteyner nakliye

Hizmetlerini uzun yıllardır müşterilerine sunmaktayız. Lojistik alanda en iyi teknolojik donanımlarımız sayesinde hızlı ve kesintisiz nakliye hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Son olarak şunu da belirtmek isteriz ki dönemsel oranda gerçekleştirilen Kazakistan Lojistik Fuarı ile ilgili de sosyal medyada yer alan platformlarımız ve medya organizatörlerimizden de arayark bilgi alabilirsiniz.