Letonya Nakliye

Avrasya Türk Nakliye Firmamız, İstanbul bölgesi başta Olmak Kaydı ile Uluslararası ticari ilişkilerde Letonya nakliyat operasyonlarında önemli bir rol tutar. Türkiye-Letonya arasında ithalat ve ihracat alanındaki ilişkiler gelişmeye devam etmekte. İki ülke arasındaki bu ticari ilişkilerin bir diğer kolu da taşımacılıktır. Letonya nakliye Firmaları arasında bulunan Şirketimiz, Taşımacılık operasyonlarını yürüterek müşterilerin yüklerini teslimat noktasına kadar taşımaktadır. Güçlü altyapımız ile her müşterimizin ihtiyaçlarını karşılıyor, sorunsuz teslimatların deneyimini yaşatmaya devam ediyoruz.

Türkiye’den Letonya’ya Nakliye Hizmetleri

Letonya ile Türkiye ithalat-ihracat alanlarında önemli ticari ilişkilerde bulunmaktadır. İki ülke arasındaki dış ticaret ilişkilerinde taşımacılık hizmetlerimiz ile faaliyetlerde bulunuyoruz. Türkiye-Letonya yükleri geniş araç filomuz sayesinde güvenli bir şekilde istenilen noktalara taşıyoruz. Çeşitli hizmet seçeneklerimiz ile müşterilerimizin her ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımlara sahibiz. Nakliye operasyonlarımız hem Karayolu hem de Denizyolu üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin yüklerine uygun ve taleplerine göre en uygun nakliye hizmetini seçerek operasyonlarımızı yürütmekteyiz.

Letonya Nakliye Firmaları

Türkiye-Letonya arasında nakliye işlemlerini gerçekleştiren bir firma olarak tam donanımlı ve tecrübeli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sektöre olan hakimiyetlerimiz ile Letonya lojistik firmaları içerisinde ön sıralarda yer almaya devam ediyoruz. Alanında uzman kadromuz, yeni nesil teknolojik donanımlara ve geniş araç filomuz ile müşterilerimizin her ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Üst düzey kalitede hizmetler sağlayarak başarılı pek çok nakliye firmalarından biri olmaya devam ediyoruz. Letonya Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları gibi bizlerde önemli başarılara imza attık. Yürüttüğümüz en başarılı işler sayesinde Letonya’ya en uygun nakliye firması olarak tercih edilmeye devam ediyoruz.

Letonya Nakliye Fiyatları

Nakliye hizmetlerinde fiyatlar sabit bir seviyede değildir. Çünkü bu duruma pek çok faktörün etkisi sebep olmaktadır. Uluslararası standartlarda nakliye hizmetlerinde maliyetler belli faktörlere bağlı olarak hesaplanmakta. Bunlardan bazıları şunlardır:

 • Taşınacak mal ve ürünlerin özellikleri
 • Yükün ağırlığı
 • Yükün hacmi
 • Kullanılan araç
 • Nakliye işlem türü

Bu ve daha fazla faktör nakliye hizmetlerinin fiyatlarında belirleyici konumlara sahiptir. Letonya lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız müşterilerine uygun fiyatlar üzerinde hizmetler gerçekleştirmektedir.

 • İSTANBUL RİGA 3.250 €
 • ANKARA JELGAVA 3.400 €
 • İZMİR LİEPAJA 3.550 €
 • KAYSERİ DUAGAVPİLS 3.450 €

 

Mevcut tabloda sizlere sunulan Türkiye’den Letonya’ya Nakliye Navlun Fiyatları ile ilgili olarak yaklaşık/Takribi ve değişebilir bir tablo sunulmuştur. Daha farklı hesaplamalar ile oluşacak navlun tekliflerimizden bir örnek verecek olur isek ; Bursa’dan Letonya’ya Nakliye yapacak bir araç şayet aracın 4/3 ünü kaplayan bir yük aldı ise komple araç fiyatı yerine takribi olarak 2000-2400 eur civarında bir masraf ile yüklenebilecektir. 

Letonya Karayolu Nakliye

Ülkemiz ile Letonya arasında Karayolu yük taşımacılığı oldukça sık kullanılan bir nakliye yöntemlerinden biridir. Özel donanımlara sahip araçlarımız ile güvenli bir şekilde yüklerinizi taşıyoruz. Letonya Karayolu Taşımacılığı alanında usta şoförlerimiz ile hızlı ve güvenli teslimatlar gerçekleştirdik. Tüm araçlarımızı sevkiyat öncesinde ve sonrasında düzenli olarak bakımlarını yapıyoruz. Müşterilerimizin memnun kalacakları nakliye operasyonlarımızı en iyi şekilde yürüterek başarılı sonuçlar almaya devam ediyoruz.

Letonya Taşımacılık Türleri

Türkiye-Letonya Çalışan Nakliyeciler arasında çeşitli nakliye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak İthalat ve İhracat tüm donanımlara ve geniş hizmet ağına sahibiz. Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz Letonya Lojistik türleri şunlardır:

 • Karayolu nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Denizyolu nakliye
 • Proje taşımacılık
 • Konteyner taşımacılık

Türkiye’den Letonya’ya En Uygun Nakliye Rotaları

Avrupa ülkelerinden biri olan Letonya ile ülkemiz arasında ticari ilişkiler büyümeye devam ediyor. İki ülke arasındaki nakliye operasyonlarını en iyi şekilde yürüterek gerçekleştirmekteyiz. Letonya Nakliyeciler olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor, çözüm odaklı yaklaşımlarımız ile sorunsuz hizmetler sağlıyoruz. Müşterilerimizin yüklerini en uygun araçlarımıza yükleyerek taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Türkiye Riga Nakliye rotaları ile güvenli bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yüklerinizi en uygun nakliye rotaları üzerinden gerçekleştiriyoruz. Güvenli rotalar üzerinden müşterilerimizin yüklerini taşıyarak teslim edilmesi gereken noktalara ulaştırıyoruz. Kullanılacak rotayı belirlerken müşterilerimiz ile beraber belirliyoruz. En uygun rotaları belirleyerek güvenle yüklerinizi alıcısına ulaştırıyoruz.

Avrasya Türk Lojistik olarak sınırların ötesine hareketlerimiz yoğunluk ile ; İstanbul, Mersin, İzmir, Adana, Kayseri, Bursa, Konya, Gaziantep, Gebze, Düzce, Malatya, Adapazarı, Yalova, Kocaeli, Adıyaman, Muğla, Afyon, Burdur, Eskişehir, Karabük, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Aksaray, Nevşehir, Batman, Trabzon, Antalya, Hatay, Isparta, Kütahya, Balıkesir, Sakarya, Gaziantep,İskenderun, Dilovası, Denizli,  Osmaniye, Antakya, Uşak, Bolu, Kastamonu, Elazığ, Artvin, Sinop, Çorum, Çankırı, Sivas, Diyarbakır, Van, Ağrı, Erzurum, Bingöl, Erzincan, Kahramanmaraş, Burdur, İzmit, Karaman illerinden hizmetlerimiz son sürat devam etmektedir.

İstanbul Letonya Nakliyat

Hızla gelişen taşımacılık sektöründe yeniliklere uyumlu ve başarılı çalışmaları ile önde gelen firmalardan birisi olarak çalışmalarda bulunmaktayız. Ülkemizin en büyük şehri ve ticari alanda birçok gelişmelerin yaşandığı İstanbul ile Letonya arasında nakliye operasyonlarımızı sürdürüyoruz. Birçok firma ithalat ve ihracat nakliye operasyonlarını yoğunluklu olarak İstanbul üzerinden Letonya’ya gerçekleştirilmektedir. Bizlerde firma olarak İstanbul-Letonya arasında nakliye operasyonlarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

Letonya Taşımacılıkta Güvenli ve Verimli Güzergahlar

Firmamız Türkiye-Letonya arasında nakliye operasyonlarını uygun ve güvenilir güzergahlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Güzergah seçimlerinde müşterilerimizin özel talepleri ile uygun güzergahları tercih ediyoruz. İki ülke arasında genel olarak Türkiye-Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan-Macaristan-Slovakya-Çek Cumhuriyeti-Polonya-Litvanya-Letonya güzergahları kullanılmaktadır. Letonya Şehirleri ile Türkiye’deki birçok ilimizden nakliye operasyonları gerçekleştirilebilmektedir. İzmir Letonya Nakliyat operasyonlarımız ile birçok şehre yüklerinizi taşıyoruz. Ayrıca Bursa Letonya nakliyat hizmetlerimiz sayesinde yüklerinizi güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırmaktayız. Letonya’nın başkenti olan ve ülkemizin en büyük şehri İstanbul Riga nakliyat operasyonlarımız bulunmaktadır.

Letonya Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel nakliye, parça yüklerin taşınmasını sağlamaktadır. Komple bir arası dolduramayacak kadar az olan yüklerinizi Letonya Parsiyel Yükleme ile daha ekonomik taşımacılık operasyonu gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin yüklerini diğer müşterilerin yükleri ile aynı araçla istenilen güzergahlara taşıyoruz. Parsiyel nakliye hizmetlerimizi müşterilerimizin memnuniyetlerine odaklı sağlıyor ve başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Geniş kapasiteli özel araçlarımız ile en iyi şekilde parsiyel taşımacılık işlemlerini sunmaya devam ediyoruz.

Letonya Frigo Nakliye

Soğuk Zincir Taşımacılık olarak bilinen Letonya Frigo Nakliye ile hem gıda hem de sağlık sektörünün oldukça fazla kullandığı bir nakliye hizmetidir. Belirli sıcaklıklarda yükler muhafaza edilerek teslimat noktasına kadar aynı derecelerde kalmaları sağlanır. Böylece çabuk bozulabilecek yükler için frigo nakliye hizmetleri tercih edilmektedir. Letonya Frigo Çalışan Nakliye Firmaları arasında en kaliteli hizmetleri sağlamaktayız. Özel soğutuculu özelliklere sahip olan araçlar ile yüklerinizi güvenli bir şekilde alıcısına taşıyoruz. Karayolu nakliye hizmetlerinde sıklıkla tercih edilen frigo taşımacılık ile soğuk ortamlarda muhafaza edilecek yüklerin taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Letonya Proje Taşımacılık

Proje taşımacılık ile ağır yüklerinizi taşıyarak istenilen yerlere ulaştırıyoruz. Yüklerinizin boyutu ve ağırlığı ne olursa olsun en uygun araçlarımız ile güvenli bir teslimatlarını yapıyoruz. Bu nakliye işlemleri oldukça dikkat gerektirmektedir. Firmamız yüklerin güvenliğini sağlayarak taşınmasını gerçekleştirmektedir. 

Letonya Denizyolu Nakliye

Türkiye ile Letonya arasında nakliye hizmetlerini denizyolu üzerinden de gerçekleştirmekteyiz. Denizyolu nakliye ile yükler karayoluna oranla daha uzun sürede teslimatları yapılmaktadır. Denizyolu taşımacılık ile tek seferde çok fazla malın taşınmasını yapılır. Yüklerinizi konteynerler ile taşıyoruz. Konteynerler yapıları gereği oldukça sağlam ve güvenlidir. Yükleriniz hasar göremeden taşınması yapılabilmektedir. 

Letonya’ya Tır Kaç Günde Gider?

Letonya Tır Nakliye işlemleri karayolu taşımacılıkta sıklıkla kullanılmaktadır. Hem Letonya komple tır hem de parsiyel olarak çeşitli hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin hemen hemen her yüklerini taşıyabilecek donanımda araçlara sahibiz. Letonya’ya Çalışan Tır Firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetlerimiz ile öne çıkmaktayız. Son donanımlara sahip tırlarımız sayesinde hızlı ve güvenli bir taşıma süreci geçiriyoruz. Türkiye-Letonya arasında yüklerinizi en fazla 4-8 gün içerisinde ulaştırıyoruz. Ayrıca yol durumu ve hava şartlarına bağlı olarak sürelerde uzamada kısalmada olabilmektedir. Firmamız rekabetçi fiyat politikası ile Letonya tır fiyatları konusunda müşterilerin bütçelerine uygun hizmetler sağlamaktadır.

Türkiye Letonya Lojistik Avantajları

Uluslararası nakliye hizmetleri ile birçok ülke birbirleri ile ithalat-ihracat alanlarında yüklerin taşınmasını sağlanmaktadır. Türkiye-Letonya arasındaki ticari gelişmeler ışığında nakliye hizmetleri yoğun bir şekilde yürütülmektedir. Sektör içerisinde rekabetin hızlı büyümesi ile firma olarak öne çıkan hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Bulunduğumuz bu sektörde uluslararası standartlara bağlı kalarak yükleri taşıyoruz. Yüklerin tüm güvenliklerini sağlıyor ve istenilen sürelerde teslimatlarını tamamlıyoruz. Letonya Kargo gönderimleri ile gerekli tüm düzenlemeleri, izinleri ve belgeleri tamamlayarak hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Letonya Konteyner Taşımacılığı

Türkiye Letonya Konteyner ile denizyolu üzerinden birçok yükü istenilen yerlere taşıyoruz. Konteynerlerin hava geçirmez özelliği sayesinde gıda gibi çabuk bozulabilecek yükleri güvenle taşımaktayız. Güvenli olması ile ayrıca da maliyet konusunda müşterilere tasarruf sağlamaktadır. Büyük yüklerin ya da farklı çeşitlerdeki ürünlerin taşınmasını konteynerler ile güvenli bir taşıma hizmeti sunuyoruz.