Lübnan Nakliye

Avrasya Türk Nakliye firmamız, Ortadoğu da Lojistik Hakimiyetini uzun yıllardan bu yanadır sürdürmektedir. Türkiyeden başta İstanbul olmak kaydı ile her ilimizden yükleme yapılarak Lübnan’a Nakliye hizmetinizi gerçekleştirmekteyiz.  

Türkiye’den Lübnan’a Uluslararası Nakliye Hizmeti

Türkiye ile Lübnan arasındaki ekonomik işbirliği yatırımların teşvik edilmesini ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesini sağlar. Bu etkileşim sayesinde Türk şirketleri Lübnan’da çeşitli sektörlerde yatırım yapar. Gıda, inşaat, tekstil, elektronik eşya gibi alanlarda ihracat yapılmaktadır. Bu yatırımlar nakliye hizmetlerine de yansır. Firmamız, Lübnan Nakliyat olarak bölgeye en kaliteli hizmetleri sunar. Ortadoğu da yer alan Ülkenin İthalat ve İhracat hacmi çok da iyi değildir. Türkiye ile olan Sıcak ilişkilerin sebebi ile alış-verişler belirli oran ve kısır döngüde devam etmektedir. İstanbul Beyrut Nakliye faalieytleri şu aşamada ve mevcut ortamdamdan dolayı sadece RORO ile sağlanabilmektedir.
An itibari ile Suriye’deki mevcut durumlardan dolayı Lübnan Karayolu Taşımacılığı Gemi ile sağlanabilmektedir.  Her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de Güven çok önemlidir. Karşılıklı Müşteri Nakliyeci ilişkilerinin de bozulmaması adına bizler uygun fiyat ve güvenli taşımacılık hizmeti sunarkeni müşterilerimizinde ödeme desteği ve Gümrük işlemlerinin en hızlı şekilde tamamlamaları önemlidir.
Firmamız, Lübnan Lojistik konusunda profesyonel hizmet verir. Nakliye süreçlerini titizlikle ve özenle yürütür. Geniş araç filosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ürünlerin en güvenilir şekilde taşınmasını sağlar. Ekibimiz teslimatla alâkalı en iyi lojistik hizmetleri yürüterek hızlı ulaşım yapar.

Türkiye’nin Lübnan’a Taşımacılık Bağlantıları ve İmkanları

Türkiye’den Lübnan’a Nakliye için çeşitli yollar kullanılır. Bunlardan Denizyolu Nakliye (Konteyner), Karayolu Nakliye (Roro Gemiler İle ) ve Havayolu Taşımacılığı en sık kullanılan seçeneklerdir. Türkiye’nin büyük limanlarından hem Ro-Ro gemileri hem de konteynerler ile gönderim yapmak mümkündür. Güvenilir ve ekonomik bir yoldur. Karayolundan tırlarla nakliye ve havayoluyla da süratli teslimat gerçekleştirilir. Amaçlarımız doğrultusunda Ortadoğunun incisi olarak da bilinen bu ülkeye yıl içerisinde epeyce sevkiyat yapılmaktadır. Türkiyedeki İş adamları, üretici firmalar veya Tüccarlar Lübnan ile kurdukları ilişkilerin sonucunda İthalat veya İhracat olarak yapacakları alışverişlerde biz Lübnan Nakliyecileri devreye alınmaktadır.
Avrasya Türk Nakliye firması için, Lübnan önemli bir kazanç kapısıdır. Siz değerli müşterilerimizde Lübnan Nakliye Firmaları arasından en doğru seçimi yapmalısınız. Bu doğru seçim neticesinde yükleriniz sağlam ve zamanında teslim olabilecektir.  Bu nedenle Lübnan Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları belirli bir bölgede konuşlanmış ve sizlerden gelecek olan talepleri beklemektedir. Bu nedenle seçim yaparken referansi Deneyim, Tecrübe, ve bilgi birikimi çok önemlidir.

Lübnan’a Nakliye Hizmetinde Türkiye’nin Avantajları

Türkiye ve Lübnan arasında güçlü ticarî ilişkiler, ekonomik bağlar bulunur. Serbest ticaret anlaşması gibi işbirlikleri Türk firmalarının Lübnan’da yatırım yapmasına sebep olur. Böylece inşaat, enerji, gıda, elektronik eşya gibi alanlarda Türk firmaları faaliyet gösterir. Lübnan Türkiye Lojistik Avantajları bakımından, Öncelikle Lübnan çok üretken bir ülke olmadığından kısmen dışa bağlı yani ithalat ağırlıklı bir yapıya sahiptir diyebiliriz. Bu nedenle ihtiyaçlarının çoğunu dışardan temin etmektedir.
Aynı zamanda Türkiye’nin Lübnan’a yakın oluşu ve Lübnan’ın stratejik konumu lojistik süreci kısaltır. Hızlı ve etkili nakliye yapmak mümkün olur. Bu, maliyetlere de olumlu yansır. Diğer Ortadoğu Ülkelerininde hemen hemen hepsi biraz dışa bağlı bir Ticaret politikası izlediği için ve Türkiye de Maliyetler açısından Lübnan’a uygun olduğundan yılın her döneminde İthalat ve İhrtacat yüklemeleri de devam etmektedir. Lübnan Nakliye Yapan Firmalar listesinde üst sıralardaki yerimizi de iyiden iyiye sağlamlaştırmaktayız. 

Lübnan Taşımacılık Hizmetlerinde Fiyatlandırma ve Değerlendirme Kriterleri

Lübnan firmaları büyüme hızını arttırmak için aslında daha fazla Ülkeye yatırım yapmalıdır. Bu direkt olarak büyüme hızını doğrudan etkiler. Bölgedeki rekabette avantaj sağlar. Biz de firma olarak verdiğimiz nakliye hizmetiyle bölgedeki firmaların ticaret hacminin yükselmesine katkıda bulunuyoruz. Müşterilerimizi öncelikli tutarak makul ücretlerle nakliye hizmeti veriyoruz. Elbette ki müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre planladığımız lojistik çözümler ve kullanılan hizmetler Lübnan Nakliye Fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Lübnan Taşıma Navlun hesaplamalarını hem Lübnanın hem de Ülkemizin yararına olacak şekilde ayarlamaya çalışıyoruz. Lübnan Nakliyat Ücretleri masrafa bağlı olarak değişeceği gibi, taşınacak olan malzemenin özelliği ve ağırlığına göre de değişebilecektir.
Avrasya Türk Nakliye olarak, Öncelikle değerlendirmelerimizi müşterilerimizden gelen teklif taleplerine göre bir ürün detay analizi yapılarak, ve ardından malzemelere ugyun aracın organizee edilmesi gelir. Daha sonra yol güzergahında oluşacak araç masrafları detaylandırılır. Bizlerde hem uzun vadeli bir işbirliği için siz değerli müşterilerimize en uygun teklifleri sunmaktayız.

Lübnan’a Nakliye Maliyetlerini Etkileyen Faktörler

Lübnan Lojistik Masrafları belirlenirken fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunur. Bu faktörleri şöyle sıralayabiliriz:

Gönderilen malın ağırlığı ve hacmi
Mesafe
Güncel yakıt fiyatları
Gümrük vergileri
Seçilen taşıma yöntemi.
Türkiye Lübnan Navlun Ücretleri yaklaşık olarak ve ortalama olarak aşağıdaki tabloda sizlere sunulmuştur. Türkiye Şehirleri ‘nin tamamında yükleme yapılabildiğinde yükleme yapılan Şehir ve araca yüklenen malzeme ölçü ve detayları da navlunu etkileyecektir. Örneğin Antalya’dan Yükleme yapan bir araç Tırda 2 kapaklık malzeme yüklenir ise ve Yükleme yapan müşteri onay verir ise kalan bölüme atılacak olan malzeme durumuna göre İlk müşteriye navlun olarak 2000 usd civarı bir nakliye ücreti çıkabilir. Ve buda parsiyel bir yükleme yapılmış demektir.
İSTANBUL BEYRUT    3500 Usd
ANKARA TRABLUSŞAM    3400 Usd
İZMİR BEYRUT    3650 Usd
GAZİANTEP AMMAN    3550 Usd

Rekabetçi Lübnan Taşımacılık Fiyatlarıyla Ekonomik Çözümler

Firmamız Avrasya Türk Nakliye Taşınacak olan ürünlerin Türkiye’den Lübnan’a sorunsuz bir şekilde götürülmesi konusunda, hem hızlı hem de güvenilir nakliye çözümleri sunar. Piyasa koşullarına göre uygun maliyetlerle nakliye hizmeti verir. Lübnan nakliyat bedelleri içinde yaptığı hizmeti önceleyen firmamız, işletmelerin bütçelerini de düşünerek makul fiyatlarla çalışır. Türkiye de Konya Lübnan Nakliyat, Kayseri Lübnan Nakliyat, Gaziantep Lübnan Nakliyat, Mersin Lübnan Nakliyat gibi çeşitli bölgelerden çokça taşıma hizmetleri sunmaktayız. Amacımız Türkiyenin kalkınması ve bu kalkınmadan yararlanabilecek olan her kesim için bir koridor oluşturmak.
Şirketimiz bu serüvende müşterilerine kolaylıklar sağlayabilmek adına, Volümlü yüklemelerde yani Araç talep sayısı fazla olan işlerde çok daha uygun teklifler hazırlamaktadır. Buna da aleternatif olarak, Ödemelerin peşin olarak yapılması da yine müşterilerimize fiyatlama ve taşıma da imkanların ve masraflarının indirgenmesi demektir. Lübnan Parsiyel Taşıma şeklini de İstanbul ve Mersin bölgesinden Haftalık düzenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Lübnan Lojistik Türleri

Lübnan’a gönderilen malın türü, miktarı, teslimat süresi ve diğer lojistik ihtiyaçlar ve buna bağlı olarak firmamızın geliştirdiği çözümler, kullandığımız nakliye türünü etkiler. Kimi zaman birden fazla taşıma modunu birleştirerek hem Denizyolu hem de Karayolunu bir arada kullandığımız lojistik çözümler sunabiliyoruz. Burda önemli olan Nakliye türünün yanında taşınacak olan malzemelerin ölçüleri ve özelliği de diyebiliriz. Çünkü malzeme ne ise, örneğin, Gabari Dışı bir ölçüye sahip ise Lowbed Nakliye Hizmeti sınıfına girecektir. Diğer bir müşteri talebi 40 HC Konteyner ise Denizyolu Konteyner Taşımacılığı olarak yapılacaktır. Çok Acil gitmesi gereken ve ölçüleri makul bir ürün ise Havayolu Kargo Taşıma hizmetimiz ile destek verebileceğiz. şayet Müşterimiz Tenteli araç ve Karayolu Nakliye istiyor ise, yine Suriye mevcut durumundan dolayı ancak RORO Gemi İle karayolu sevki yapılabilecektir.

Karayolu ile Lübnan’a Nakliye Hizmetleri

Avrasya Türk şirketimiz, Lübnan Taşımacılık Güzergahı olarak daha çok Beyrut başta olmak üzere diğer illere de ulaşım sağlıyoruz. Lübnan’a en süratli şekilde ulaşabileceğimiz rotayı takip ediyoruz. Karayolu güzergahı olarak en kısa yol, Kapıkule-Cilvegözü Yolu’dur. Avrupa’dan hem Suriye’ye hem Lübnan’a hem de Ürdün’e bu yoldan ulaşılır. Fakat son yıllardaki Suriye siyasi durumdan dolayı Lübnan Karayolu Nakliye olarak kullanılabilecek bu güzergah maalesef faaliyet alanında değildir. Ancak Türkiye Limanları olan Mersin, İskenderun ve İstanbul Limanlarından çıkış yapacak RORO Gemiler ile Karayolu adrese teslim yapılabilmektedir. En hızlı ve güvenilir yol olarak denizyolu taşımacılığı en yaygın kullandığımız rotadır. Türkiye’deki limanlardan Beyrut’a Ro-Ro veya konteyner taşımacılığı en özenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ekibimiz, iş yaptığımız firmaların ihtiyaçlarını belirler. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun nakliye rotası oluşturulur. Firmaların istekleri ve bizim sunduğumuz lojistik çözümlerle en güvenilir, en kaliteli hizmeti sağlayacak rota oluşturulur. Türkiye’den Lübnan’a En Uygun Nakliye Rotaları firmamızda sizlere hazırlanıp sunulmaktadır. Lübnan’a Taşımacılıkta Güvenli ve Verimli Güzergahlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Lübnan Lojistik firmaları arasında özenli ve kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkan firmamız, müşterilerinin önceliklerini, istek ve ihtiyaçlarını tespit eder. Taşınacak olan yükün özelliğine göre en güvenilir, en kolay ve en hızlı güzergah kullanılarak ulaşım sağlanır.

Denizyolu Taşımacılığıyla Lübnan’a Ulaşım

Lübnan Denizyolu Nakliye Firmaları listesinde işini en doğru yapmaya çalışan şirketlerden olan Avrasya Türk en kolay ve güvenilir yöntem olarak Denizyolu Taşımacılığı tercih eder. Biz de firma olarak pek çok avantajı beraberinde getirdiği için Gemiyolu Nakliye tercih ediyoruz. Lübnan Gemiyolu ile taşımacılık yapılan en kolay ülkelerden biridir. Hem kolay hem de ekonomiktir. İstanbul Ambarlı Limanı, İskenderun Limanı, Mersin Limanı ve İzmir Limanları en uygun sevkiyat limanlarımızdır.  Bu sevkiyat türü ile Türkiye limanlarından Gemiler İsrail limanlarına yanaşmak sureti ile de teslimat yapabilmektedir. Sizlerinde bu yönde bir talebi olur ise yardımcı olabiliriz.

Lübnan Havayolu Taşımacılığı ve Hızlı Teslimat Seçenekleri

Avrasya Türk şirketimiz, Hızlı teslimat gerektiren malzemeler olduğunda, Lübnan Havayolu nakliyesi uygun seçenekler arasına almak sureti ile gerçekleştirmektedir. Malzemeler yüksek değerde ve hassas özelliklere sahipse tıbbî malzemeler, elektronik ürünler gibi, ekibimiz firma sahipleriyle en uygun rotayı belirleyerek nakliyeyi en güvenilir ve hızlı şekilde gerçekleştirir. Acil taşınması ve teslim edilmesi gereken ürünler için kullanılan bir yöntemdir. Ayrıca bu tür teslimatlar sadece Havalimanından Havalimanlarına yapılabilmektedir. Örneğin, İstanbul Havalimanı Yükleme - Lübnan Havalimanı Gümrük Antreposu teslim şeklinde yapılmaktadır.

Lübnan’a Nakliye Hizmetinde Lojistik Ağ ve İşbirlikleri

Avrasya Türk Nakliye Şirketimiz, Bölgeye yapılan taşımalar için diğer Lebanon lojistik firmaları ile bir Lojistik ağ kurmuş durumdadır. Bu nedenle de Gümrük işlemlerinin hızlanması, güvenilir bir taşımacılık hizmetinin verilebilmesi için müşterilerimizin gereksinimlerine uygun şekilde işbirlikleri yapıyoruz. Böylece nakliye süreçleri sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Kurduğumuz bu güzel etkileşim ve işbirlikleri aslında Tüccarların ve iş adamlarının da işlerine yaramaktadır. Avrasya Olarak kalite ve güvenden asla taviz vermiyoruz.

Türkiye Lübnan Limanları Taşıma Süreleri

Avrasya Türk Nakliye analizlerimiz sonucu Taşımacılık Koşulları Her zaman Taşıma ve Termin Sürelerini etkileyebilmektedir. Bu sebepten Türkiye’den Gümrük Çıkış Süreleri  baz alındığında Lübnan’a Nakliye süresi ortalama 5-6 gün sürmektedir. Gemiyolu Nakliyesinde ise, Çıkış yaptığı liman durumuna göre Lübnan Limanlarına varış 5-7 gün olarak belirlenmektedir. Sınırımız baz alındığında Kara mesafe uzaklığı pek de uzak olmayan Lübnan, Güzergah üzerindeki Ülke durumlarından dolayı belirli bölgeden itibaren Karayolu nakliye imkanı yoktur. Türkiye Lübnan Arası Taşıma Hizmetleri günümüz şartlarında RORO gemi ile imkan bulmaktadır.

Lübnan’ Parsiyel Taşımacılık Yöntemleri

Bir nakliye aracında birden fazla firmanın yüklerinin aynı seferde taşınıyor oluşu ile parsiyel nakliye gerçekleşmiş olur. Biz de firma olarak müşterilerimizin bu avantajlı taşımacılık hizmetinden istifade etmesini sağlıyoruz. Lübnan’a Parsiyel Taşıma işlemi İstanbul Bölgesinde ve Mersin Bölgesinde yer alan depolarımızda bir araya getirmek sureti ile araçlarımzıa yüklenerek yapılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere, parça, kutu, koli, palet, çuval, eur palet, kasa, kutu, big bag, demonte halde makineler gibi ürünlerin taşınmasında kullanılmaktadır. Ayrıca Lübnan’a Konteyner ile de parsiyel taşıma yapılabilmektedir. Fakat bu çıkışların merkezi istanbul ambarlı limandan yapılabilmektedir.

Lübnan Parsiyel Nakliye taleplerinizi 7/24 hizmet anlayışı uygulayan Avrasya Türk Firmamıza iletebilir ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Komple ve Parça Taşıma taleplerinizi bizlere ; İstanbul, Mersin, Gaziantep, Bursa, Kayseri, İzmir, Konya, Adana, Ankara, Gebze, Tekirdağ, Adapazarı, Yalova, Düzce, Sakarya, Muğla, Antalya, Manisa, Gaziantep, Hatay, Niğde, Çorum, Samsun, Edirne, Kocaeli, Sinop, Şanlıurfa, Erzurum, Afyon, Balıkesir, Sakarya, Çorlu, Antakya, Osmaniye, Aksaray, Karabük, Çankırı, Kastamonu, Erzincan, Artvin,Dilovası, İskenderun, Isparta, Uşak, İskenderun, Kahramanmaraş, İzmit, Bolu, Eskişehir, Uşak, Çanakkale, Elazığ, Trabzon, Kastamonu, Kütahya, Burdur, Adıyaman, Bilecik ve daha bir çok ilimizden İthalat ve İhracat adrese teslim taşımalarımız devam etmektedir.

Lübnan’da Parsiyel Taşımacılığın Avantajları ve Kullanımı

Lübnan Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları arasında en kaliteli parsiyel taşımacılık hizmeti vererek müşterilerimizin işini kolaylaştırıyoruz. Küçük hacimli iş yapan firmalar, az miktarda yük yollayacağı zaman bu nakliye türünü tercih eder. Özellikle perakende ve dağıtım şirketleri, yedek parça tedarikçileri avantajlarından dolayı bu nakliye türünü tercih eder. Bu taşıma yönteminin en büyük avantajları ise, komple bir aracı doldurmayan ürünlerin taşınabilmesidir. Aynı Kompe araç işlemlerinde olduğu gibi beyannamesi açılmalıdır. Diğer bir avantajı ise Parsiyel Fiyatları bakımından uygun olmasıdır. Ürün miktarı ne kadar çok artarsa fiyatlama da o kadar uygun olmaktadır. Bu yöntem ile Zati Eşya, Kargo ve diğer ürünlerinizi de taşıtabilirsiniz.
Parsiyel Nakliyat Hizmetiyle Maliyet ve Zaman Kazanımı da çok önemlidir.Farklı müşterilere ait yüklerin bir araçta taşınıyor olması hem zaman kazandırır hem de firmalar için daha düşük bir maliyet getirir. Taşıma kapasitenin daha verimli kullanımı sağlanır. Parsiyel Taşımacılıkta Türkiye’nin Lübnan’a Güvenilir Hizmetleri arasınde yerini almaktadır. Bir aracın içinde benzer yüklerin sıralanması, taşınması ve yerleştirilmesi özen ve dikkat isteyen bir iştir. Bu da iyi bir düzenleme ve planlama ile gerçekleşir. Alanında uzman olan ekibimiz, titizlikle çalışarak en iyi parsiyel nakliye hizmetini verir.

Lübnan Konteyner Nakliye

Lübnan Konteyner Taşımacılığı Hizmetleri de siz değerli müşterilerimize son derece faydalı bir taşıma şeklidir. Aynı zaman da en çok tercih ettiğimiz taşımacılık yöntemidir. Çünkü pek çok kolaylık ve yarar sağlar. Lübnan’da Konteyner Taşımacılığının Önemi ve Yararları hakkında da bir kaç bilgi vermek isteriz ; Konteyner ile yüklerin taşınması ve yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolay olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Pek çok nakliye türüyle de uyumlu olduğu için tercih sebebidir. Türkiye’den Lübnan’a Konteyner Taşımacılığı İmkanları da iki devlet arası anlaşmalar sayesinde güvenle yapılabilmektedir.Firmamız özellikle Denizyolu Taşımacılığı kullandığı için yüklerin Gemiye indirip bindirilmesi sırasında konteynerler hem taşıma hem de depolama alanı olarak kolaylık sağlar.
Lübnan Konteyner Nakliye Firması olarak Konteyner Taşımacılığıyla Lübnan’a Güvenli ve Verimli Nakliye konusunda en hızlı hizmeti vererek kaliteli taşımacılık için çalışıyoruz. Bu anlamda da işimize en çok yarayan ve kullanışlı yöntemleri tercih ediyoruz. Konteyner ile taşımacılık da bunlardan biridir.