Macaristan Nakliye

Macaristan Türkiye’nin en çok ticari faaliyetlerini sürdürdüğü ülkelerden biridir. Özellikle İstanbul Macaristan Türkiye nakliye hizmetleri ile bir köprü görevi görerek yüklerin en hızlı ve en güvenilir şekilde alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz. Kaliteli hizmet sunan firmamız her zaman müşterilerinin mutluluğunu önemsemektedir.

Türkiye’den Macaristan’a Nakliye Hizmetleri

Avrasya Türk Nakliye Firması Macaristan Türkiye Nakliye Firmaları arasında üst sıralarda yer almaktadır. Siz Değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Güvenilir bir ortak arıyorsanız firmamız ile yüklerinizi son alıcıya kadar istenen süre içerisinde güvenli ve kısa süre içerisinde ulaştırabilirsiniz.
Macaristan Frigo Parsiyel ve diğer hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimiz yükleri teslim edilene kadar ekibimiz tarafından istedikleri konular hakkında bilgilendirilmektedir. Bu sayede nakliye hizmetlerinde müşterilerimiz içi rahat bir şekilde bu hizmetten faydalanmaktadır.
Saha çalışanlarımız ve uzman ekibimiz ile her geçen gün organize şekilde çalışarak ihtiyaçları gidermeye devam ediyor ve Türkiye’nin önde gelen nakliye şirketi olma yolunda ilerliyoruz.

Macaristan Nakliye Fiyatları

Macaristan Lojistik hizmetlerinde araçların zorunlu belgeleri, eğitimli şoförlerimizin maaşları, araçlarımızın yapmış olduğu km ve tüm giderler hesap edilerek fiyatlara karar verilir. Macaristan Tır Nakliye Fiyatları her zaman müşterilerimize avantaj sağlayacak şekilde belirlenir.
İSTANBUL BUDAPEŞTE    3.200 €
İZMİR DEBRECEN    3.150 €
ANKARA GYOR    3.250 €
KAYSERİ BUDAPEŞTE    3.500 €

Yukarıda sizlere Örnek olarak sunduğumuz ve değişebilir Türkiye’den Macaristan’a Nakliye Navlun Fiyatları ile ilgili olarak tablo sunulmuştur. Bu tablo hesaplama haricinde bir diğer bilgi de Fiyatlama esasında önemli bir nokta da araç alacağı yük kadar bi fiyatlama da yapmaktadır. Örneğin ; Kocaeli’den Macaristan’a nakliye için yükleme yapan bir araç 2 kapak kadar bir malzeme yükledi ise ortalama olarak nakliye bedelini  1600-1800 eur olarak belirleyebilir.
Türkiye’den Macaristan’a gitmek üzere yola çıkan araçlarımızın navlunları tedarikçi firmalarımız tarafından belirlenmektedir. Fiyatlarda bazı değişiklikler söz konusu olmaktadır. Nakliye işlemlerimizdeki fiyatların belirlendiği durumlardan bazıları şu şekildedir:
Yükün cinsi
Yükün ağırlığı, boyutu ve diğer özellikleri
Geçiş yapılan ülke sayısı ve masrafları
Kullanılacak güzergâh
Yükleme yeri ve boşaltılacak yer arasında yer alan uzaklık.

Macaristan’a Nakliye Hizmetinde Lojistik Ağ ve İşbirlikleri

Başta Budapeşte şehri başta olmak üzere pek çok şehire ulaştırdığımız yüklerinizin istenen süre içerisinde güvenilir ve hatasız bir şekilde orada olacağı konusunda şüpheniz olmasın. Müşterilerimizin tercih ettiği ilin gümrük noktasına ya da adrese yükleri sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Önceden belirlemiş olduğumuz Konya Macaristan Taşımacılık güzergahımız üzerinden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Balkanların göz bebeği ve incisi olan ülkeden de Türkiye’ye İthalat yüklemeleri yapmaktayız. Bu nedenle de her türlü İthalat veya İhracat taleplerinizi bizlere ulaştırmak sureti ile avantajlı tekliflerimizden de yararlanabilirsiniz.

Macaristan Nakliye Firmaları

İstanbul Budapeşte Nakliye hizmetleri ülkemiz için oldukça önemli olan bir hizmettir. Bundan ötürü bu hizmetten yararlanırken tercih edilecek olan nakliye firmasını iyi araştırıp mantıklı kararlar almak gerekir. Avrasya Türk Nakliye firması olarak bizler ülkemiz için bu derece önemli olan bu hizmeti en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Alanında uzmanlaşmış olan kadromuzla süreci en yakından takip ediyor ve sizleri mutlu edecek sonuçlara imza atıyoruz. Biz Macaristan Nakliyecileri olarak her zaman öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle hem teklif aşamasında hem de taşıma esnasında sürekli irtibatta kalarak kontrollü bir teslimat gerçekleştirmekteyiz.

Macaristan Parsiyel Nakliye

Günümüzde çok önemli bir lojistik alanı olarak ön plana çıkan parsiyel taşımacılık hizmetleri Macaristan Parsiyel Çalışan Nakliyeciler tarafından gerçekleştirilmektedir. Profesyonel seviyede hizmet sunan lojistik firmaları tarafından sunulan bu gibi hizmetler firmamız bünyesinde de genel olarak müşterilerimize sunulmaktadır.
Temel olarak Macaristan Parsiyel Taşımacılık hizmetleri kapsamında çok kritik bir konumda bulunan Avrasya Türk Nakliye firmamız çok seçkin ve elit seviyede bir hizmet portföyüne sahip olması ile de dikkat çekmektedir. İstanbul Macaristan Nakliyat hizmetleri kapsamında parsiyel taşımacılık hizmetlerinde de çok önemli bir konumda bulunan firmamız, uluslararası seviyede teknik hizmet standartlarını da işletme bünyesinde sunmaktadır. Profesyonel çapta nakliyat çalışmaları ve çok geniş kitlelere hitap eden teknik lojistik hizmetleri ile bilinen firmamız ülkemizi en güzel şekilde teslim etmektedir.

Macaristan Türkiye İthalat Nakliye

Biz Macaristan Lojistik firmaları olarak Macaristan’dan kalkış yapan araçlarımızla Türkiye’ye yapılan ithalat çalışmaları ile de adımızdan sık sık söz ettirmeyi başarıyoruz. Türkiye’nin pek çok iline nakliye hizmeti sunuyoruz. Bu illerden bazıları şu şekildedir:
İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Konya, Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Antalya, Kayseri, Malatya, Niğde, Manisa, Adana, Çorum, Şanlıurfa, Diyarbakır, Bolu, Gebze, Balıkesir, Adapazarı, Çanakkale, Edirne, Çorlu, İzmit, Bolu, Kastamonu, Samsun, Kahramanmaraş, Antakya, Burdur, Eskişehir, Aydın, Çankırı, Trabzon, Tekirdağ, Adıyman, Kütahya, Yalova, Artvin, Erzurum, Bilecik, İskenderun, Uşak, Sakarya, Nevşehir, Erzincan, Zonguldak, Karaman illerimizden Mega dorse, sal kasa, lowbed, tenteli ve frigo araçlarımız ile yüklerinizin özelliklerine uygun bir şekilde faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Macaristan’a Nakliye Hizmetinde Türkiye’nin Avantajları

Türkiye’de ve Macaristan da yerleşkesi bulunan Macaristan Lojistik Firmaları olarak başladığımız uzun yıllardan bu yana üstün kaliteli hizmetler sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını gidermeye devam ettiğimiz işlemlerimizle her zaman belirlenen süre içerisinde ve güvenli şekilde taşıma hizmeti sunmaya devam ediyoruz.
Macaristan Çalışan Uluslararası Nakliye Firmaları arasında en Güvenilir iş ortağınız olan firmamız sunduğu hizmetler ve fiyatlandırmalar konusunda her zaman müşterinin avantajını düşünmektedir. Sağlamış olduğumuz avantajlardan bazıları şu şekildedir:
•         Uzun seneler süren deneyim ve alanında uzman ekip
•         CMR sigortalı taşımacılık hizmetleri
•         Hasarsız teslimat güvencesi ve güvenilir hizmet
•         Parsiyel ve frigo yük taşımacılığı
•         Kesintisiz destek hizmetleri
•         Donanımlı ekipmanlar, sağlam ve sorunsuz altyapı
•         Mesai günleri içerisinde bilgilendirme hizmeti
•         Genç araç filosu
•         Doküman ve evrak desteği
•         Profesyonel organizasyon.

Macaristan Hakkında Sık Sorulan Sorular

Orta Avrupa’nın oldukça önemli bir ülkesi olarak ön plana çıkan Macaristan ile ülkemiz arasında Macaristan Nakliye Yapan Firmalar kaliteli bir şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir. Günümüzde bu konuda en çok merak edilen konulardan biri de hangi illere nakliye hizmeti sunduğumuz konusudur. Hizmet vermiş olduğumuz illerden bazıları şu şekildedir:
•         Pecs
•         Szeged
•         Kecskemet
•         Tatabanya
•         Debrecen
•         Szombathely
•         Tolna
•         Vas
•         Zala
•         Somogy
•         Heves
•         Bekes
•         Nograd
•         Komarom
•         Borsod
Avrasya Türk Nakliye firmamız daha pek çok Macaristan ili için İzmir Macaristan Nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Macaristan Frigo Nakliye

Avrasya Türk Nakliye şirketi olarak Macaristan Konteyner Nakliye hizmetimizin yanı sıra Macaristan Frigo Taşımacılık hizmetlerimiz ile adımızdan sık sık söz ettirmeyi başarıyoruz. Frigo taşımacılık için özel olarak donatılmış olan lüks araçlarımızla hizmetlerimizi sunuyoruz. Yüklerinizi özenle yerleştirerek bozulma, erime, kaybolma ya da eksilme gibi olumsuz durumların ortaya çıkmasını engelliyoruz. İşlemlerimiz boyunca sürekli bir şekilde yüklerinize bakarak da asla kontrolü elden bırakmıyoruz.

Macaristan Kargo

Bölgesel başarının yanı sıra Macaristan Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları sayısı her geçen gün artmaktadır. Ancak işini hakkıyla yapan ve müşterilerini önemseyen bir firma bulmak pek kolay değildir. Tam da bu noktada Avrasya Türk Nakliye firmamız ön plana çıkmayı başarmaktadır. Son teknoloji araçlarımız ve uzman kadromuz ile her zaman sizlere destek oluyoruz. Komple araçlar ile gönderilmesine gerek olmayan Kargo tipi ürünlerin de Macaristan’a tesliminde sizlere destek sağlıyoruz.
İstanbul Aksaray, İzmir ve Gebze bölgesinde yer alan depolarımızdan haftalık çıkışlar ile sizlerin , kutu, koli, palet, Çuval, big bag, kasa gibi ürünlerinizi Macaristan’a Kargo Gönderimi işlemleri ile yapmaktayız. Resmi işlemlerin tamamlanması akabinde yardımcı olabiliyoruz.

Türkiye’den Macaristan’a En Uygun Nakliye Rotaları

İç Anadolu Bölgesinden Kayseri Macaristan Nakliyat hizmetleri kaç gün sürmektedir sorusu müşteriler tarafından merak edilmektedir. Temel olarak 5 ya da 6 gün gibi bir süreçte Macaristan’dan Türkiye’ye gidiş dönüş yapan tırlar genel karayolu trafiğinde de çok önemli bir konumdadır.
Genel nakliye işleri alanında hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız İstanbul ile Budapeşte arasında bulunan 1330 km’lik uzaklığı donanımlı tırları ile ortalama 5 gün içerisinde kat etmektedir. Söz konusu sektör içinde hizmetlerini sürdüren firmamız da bu konuda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

İstanbul Budapeşte Lojistik Faaliyetleri

Marmara Bölgesindeki ve Ege Bölgesindeki lojistik faaliyetlerimizin yoğunluğuna da bağlı olarak, Bursa Macaristan Nakliyat hizmetlerinden sonra bir diğer sık tercih edilen hizmetimiz ise İstanbul Budapeşte nakliye hizmetidir. Bu hizmetimiz ile Budapeşte’nin her bölgesine nakliye hizmeti sunuyoruz. Frigo nakliye, ağır nakliye, parsiyel nakliye, konteyner nakliye ve daha pek çok hizmeti bir arada sunarak ihtiyacınız için en uygun olan hizmetten faydalanmanızı sağlıyoruz.
Budapeşte Nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibat numaralarımızdan daima iletişime geçebilirsiniz. Sizlere dönüş sağlayarak Macaristan Taşıma hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilenmenizi sağlıyoruz. Her bütçeye uygun olan nakliye seçenekleri sunarak çok mutlu ediyoruz.