Makedonya Nakliye

Türkiye ile Makedonya arasındaki tarihi bağlar iki ülke arasındaki ticari ilişkileri de olumlu yönde etkiler. Bunda coğrafi yakınlığın etkisi de büyüktür. İstanbul bağlantılı Hizmetler ve ayrıca iki ülke arasında yapılan ziyaretler ve üst düzey ilişkiler ekonomik ilişkilere olumlu yönde katkı sunar. Makedonya’da Türk firmalarının sayısı günden güne artar. Gösterilen faaliyet alanları da genişler:
•         Bankacılık
•         İnşaat
•         Sağlık, havalimanı işletmeciliği
•         Eğitim
•         Tekstil
•         Süt ve süt ürünleri
•         Sigortacılık
•         Turizm.

Türkiye’den Makedonya’ya Nakliye Hizmetleri

Avrasya Türk Nakliye şirketimiz İki ülke arasındaki ticari ilişkilere de bağlı kalmak sureti ile, Makedonya Tır Lojistik Firmaları arasındaki faaliyetleri günden güne daha da etkin bir şekilde değerlendirmektedir. Çeşitli ürünlerin ve malzemelerin Türkiye’den Makedonya’ya taşınmasını kapsar. Firmamız Makedonya Nakliyat olarak pek çok nakliye türü ile hizmet veriyoruz:
•         Karayolu taşımacılık
•         Havayolu taşımacılık
•         Denizyolu taşımacılık.
Bu türlerin ortak noktası, profesyonel hizmet sunan personelimizin her alanda gösterdiği dikkat ve özendir. Personelimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirler. O ihtiyaca göre bir nakliye planı oluşturulur. Güzergahlar belirlenir, Makedonya taşıma yöntemi tespit edilir. Gerekli evraklar tamamlanır. Depolama, yükleme ve nakliye hizmetlerinin her aşaması titizlikle yürütülür.

Makedonya Nakliye Firmaları

Amaçları doğrultusunda hedeflerine adım adım ilerleyen Türkiye Makedonya Lojistik Firmaları alanında uzman kişilerden oluşmazsa hizmette sorunlar yaşanır. Firmamız 2000 yılından beri sektörde bulunduğu için edindiği tecrübe ve öngörü ile kaliteli hizmetler gerçekleştirmektedir. Her zaman ileriye odaklanan firmamız, kaliteli hizmetin unsurlarını yerine getirir. Hizmette yaşanan aksamalar, müşteriye verilen teslimat süresinin de gecikmesi anlamına gelir.
Bu durum tedarik zincirini etkileyeceği için müşteri mağduriyetine sebebiyet verir. Dolayısıyla büyük bir güven sorunu yaşanır. Bu tarz güven problemlerine yol açmamak için iyi bir ekiple, iyi bir lojistik planlamayla yol almak gerekir. Türkiye Sınırları içerisinde işini hakkıyla yapmayı amaç edinerek, bünyesinde barındırdığı deneyimli ekip arkadaşları sayesinde sizlerde sorunsuz bir Makedonya Lojistik hizmeti alabilirsiniz.

Makedonya Taşımacılık Hizmetinde Lojistik Ağ ve İşbirlikleri

Makedonya’nın coğrafi konumu, Balkanlar’ın merkezinde yer alması hem ticari faaliyetler hem de nakliye hizmetleri için stratejik bir konuma sahip olmasını getirmiştir. Uluslararası taşımacılıkta önemli nakliye rotaları üzerindedir. Bundan dolayı orada hizmet veren Makedonya Türkiye Nakliyat Şirketleri için işbirliği önemlidir. Lojistik hizmetlerin hem uygun hem de zamanında ve güvenilir şekilde gerçekleşmesi bu işbirliklerinin iyi bir şekilde yönetilmesine bağlıdır.
Gümrük ve idari işlemlerin etkin bir işbirliğiyle sorunsuz halledilmesi, nakliyenin de sorunsuz gerçekleşmesi anlamına gelir. Üsküp Türkiye Nakliye için Üsküp’teki Aleksandar Makedonski Uluslararası Havalimanı, hava yoluyla yüklerin taşınması için önemli bir merkezdir. Bu merkezde sorun yaşanmaması işbirliklerin ve lojistik hizmetlerin en iyi şekilde gerçekleşmesine dayalıdır.

Makedonya Nakliye Fiyatları

Avrasya Türk Taşıma Firması olarak, Sizlere sunacağımız Araç türü Malzeme türüne göre değişir. Örneğin Makedonya Tır Fiyatları ile konteyner aynı maliyette olmayabilir. Taşıma aracı da Taşıma süresi etkilidir. Taşınacak malzemelerin tehlikeli madde olup olmadığı, özel taşıma gereksinimleri ve aciliyet gibi faktörler de hesaplamalara yansır. Özellikle mesafe, güzergah maliyetlere doğrudan etki eder. Bursa Makedonya Nakliyat ile Ankara Makedonya Nakliyat aynı ücrette olmayacaktır.
Aşağıda sizlere sunduğumuz Türkiye’den Makedonya’ya Nakliye Navlun Fiyatı ile ilgili Yaklaşık ve Takribi bir fiyat tablosu mevcuttur.
İSTANBUL ÜSKÜP    2.000 €
İZMİR OHRİ    2.100 €
ANKARA USTRUMİCA    2.250 €
KAYSERİ PİRLEPE    2.450 €


Alanda uzman olan personelimiz, müşterimizin ihtiyaçlarını belirler. O ihtiyaçlara göre de kullanılacak olan hizmet unsurları ortaya çıkar. Hesaplamalar yapılır. Firma olarak amacımız her zaman müşterilerimizin en uygun ve güvenilir hizmeti almasını sağlamaktır.

Makedonya’ya Nakliye Maliyetlerini Etkileyen Faktörler

Nakliye Ücretleri ve Maliyetleri etkileyen pek çok unsur vardır:
•         Taşımacılık endüstrisindeki genel ekonomik koşullar
•         Nakliye talebi ve arzı
•         Taşınacak malzemenin türü ve miktarı
•         Taşıma mesafesi
•         Yakıt fiyatları
•         Gümrük işlemleri ve diğer lojistik maliyetler
İstanbul Makedonya Nakliyat ile başka bir şehirden alınan hizmet aynı maliyette olmayacaktır. Mesafe ve yükün türü, taşıma koşulları maliyetleri etkiler. Bu noktada hassas olan ölçü, müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmetlerdir. Yükün en iyi şekilde nakliye edilmesi için gereken hizmet unsurları belirlenir ve bütçe de ona göre ortaya çıkar.

Makedonya Parsiyel Nakliye

İstanbul merkezli Makedonya Parsiyel Çalışan Nakliyeciler farklı müşterilerin küçük yüklerini toplar ve aynı güzergaha yönlendirilen diğer yüklerle birleştirerek hem verimli hem de uygun maliyetli bir şekilde taşıma hizmeti sunarlar. Küçük hacimde hizmet veren bir şirketin bütün bir aracın maliyetini karşılayarak hizmet sunması zor olabilir. Ama bir araç içinde diğer müşterilerin yükleriyle taşınan yükün maliyeti, kendi ölçüsü kadar olacaktır. Bu sebeple firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen uyun maliyetli bir nakliye çözümüdür.
Bu işin en iyi yanlarından bir tanesi de, farklı alıcılar ve satıcıların malzemelerinin irili ufaklı olarak belirli bir araç ile atnı anda taşınabilmesidir. Makedonya Parsiyel alanında yapılan yatırımlar ve atılan adımlar daha uzun süreli bir hizmet ve işbirliği adına olmaktadır. Her kazanılan müşteri firmamız adına da ayrı bir gurur kaynağı olmaktadır. İstanbul ve İzmir bölgesinde yer alan depolarımızdan çıkışlar sağlanmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda talep halinde adresten alım veya depolarımıza teslim. Depolarımızdan Gümrükleme ve çıkış ile Makedonya Şehirleri tamamına adres teslim yapılmaktadır. Önemli olan Teslim adresleri Tır/Araç girişlerine uygun olmalıdır.

Makedonya Türkiye İthalat ve İhracat Nakliye

Macaristan lojistik Firmaları için gerek ithalat gerekse ihracat nakliyesinde yüklerin güvenli bir şekilde zamanında taşınması önemlidir. Taşıma türleri de etkin bir nakliye sürecini destekler. Mesela Makedonya Konteyner Taşımacılık bütün nakliye süreçlerinde depolama, yükleme, boşaltma gibi alanlarda hizmeti kolaylaştırıcı etkiye sahiptir. Çoğunlukla ihraç ettiğimiz ürünleri şöyle sıralayabiliriz:
•    Beyaz eşya
•    Mobilya
•    Tekstil
•    Metal ürünler
•    İlaç
•    Plastik eşya
•    Motorin
•    Seramik karo
•    Turunçgiller
İthal ürünler de şöyledir:
•    Sentetik dokuma
•    Ham deri
•    Bebek giyim eşyaları
•    Demir-çelik
•    Tuğla
•    Hurda
•    Otomotiv yedek parça ürünleri.

Makedonya’ya Nakliye Hizmetinde Türkiye’nin Avantajları

İki ülke arasında yapılan ticaret, işbirliği ve yatırımlar, nakliye hizmetlerinin gelişimini teşvik eder. Makedonya Nakliye Yapan Firmalar Türkiye’den çeşitli ürün ve malzemeleri taşımaktadır. Türkiye’nin çeşitli ürün yelpazesi, Makedonya’ya gönderilen malların çeşitliliğini sağlar. Bu nakliye işlemlerinin birçoğu hem karayolu hem de Denizyolu nakliyesi ile gerçekleştirilir. Karayolu taşımacılığı, iki ülke arasındaki coğrafi yakınlık nedeniyle tercih edilen bir seçenektir ve sınır kapıları üzerinden gerçekleştirilir.
Ayrıca Türkiye’nin limanlarından Makedonya’ya Denizyolu Taşımacılığı yapılmaktadır. Türkiye, geniş ve gelişmiş bir lojistik altyapıya sahiptir. Bu altyapı, Makedonya’ya taşıma süreçlerinde avantaj sağlar. Türkçe’nin Makedonca ile bazı benzerlikleri bulunur. Bu da iş ilişkilerinde ve iletişimde kolaylık getirir.

Makedonya Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bu Bölgedelki Makedonya Çalışan firmalar hakkında en çok merak edilen soruların başında şirketlerin işleyişleri ve vergi sistemi gelmektedir. Ayrıca nakliye fiyatları, nakliye türleri ve hangi şehirlere lojistik hizmet verildiği gibi konular merak konusudur. Özellikle aramalarda İstanbul Skopje (üsküp) nakliye ile ilgili bilgiler sorgulanmaktadır. Firmamızla ilgili merak ettiğiniz her konuda destek sağlıyoruz. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 çalışarak müşterilerimize destek veriyor.

Makedonya Frigo Nakliye

Frigo, lojistik alanda hizmet veren firmaların sıklıkla kullandığı bir yöntemdir. Gıda ürünleri, ilaç ve kimya sektörü için inanılmaz önemlidir. Malzemenin bozulmadan taşınması hassas bir taşıma yöntemi gerektirir. Bunu da özel ısı ayarlayan araçlar sayesinde gerçekleştirebilmekteyiz. Firmamız bu noktada da hem küçük hem de büyük ölçekli firmalara destek olur. Bu alanda da Makedonya Frigo Parsiyel Nakliye hizmeti verir. Diyelim ki Konya Makedonya Nakliyat hizmeti ile frigo parsiyel taşımacılık yapmak istiyorsunuz. Ekiplerimiz sizin için bütün gerekli çalışmaları tamamlayarak kolaylıkla bu hizmeti almanızı sağlıyor.

Makedonya Kargo

Türkiye Sınırları içerisindeki Makedonya Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları arasında yer almaktan son derece mutluyuz. 2000 yılından beri sektörde edindiğimiz tecrübeyi sahada etkin çalışmalarla destekliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan nakliye türüyle hizmet vererek işini kolaylaştırıyoruz. İzmir Skope(Üsküp) Nakliye olarak Gemiyolu ile hizmet vererek bölgede en hızlı ve kısa teslimatı gerçekleştiriyoruz. Eğer kargo hizmeti acilse ve uçak kullanmak gerekiyorsa bunun için havayolu hizmetini devreye sokuyoruz.

Makedonya Lojistik Türleri ve Şehirleri

Çok geniş bir alanda yerleşkesi bulunan Makedonya Nakliyecileri arasında yılların tecrübesiyle, yenilikçi anlayışımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Kaliteden taviz vermeden uygun ve güvenilir hizmet verebilmek için ekiplerimizle çok çalışıyoruz. Hangi şehrimizden hangi ihtiyaçla hizmet talep ediliyorsa ona göre ekiplerimiz nakliye planı yapıyor. İster Havayolu ister Denizyolu RORO ister Karayolu olsun verdiğimiz her hizmet türünde amacımız müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Bu şehir Kayseri Makedonya Nakliyat olabilir. Bu şehir Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Konya, Sivas, Bolu, Adapazarı, Tekirdağ, Antalya, Mersin, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Çorum, Karabük, Sinop, Burdur, Malatya, Diyarbakır, Dilovası, Denizli,  Çanakkale, Osmaniye, Antakya, Bursa, Kahramanmaraş, Elazığ, Adıyaman, Eskişehir, Balıkesir, Çorlu, Afyon, Edirne, Yalova, Sakarya, İzmit, Artvin, Erzurum, Hatay, Düzce, İskenderun, Kütahya, Sivas, Erzincan, Kastamonu, Giresun, Ağrı, Batman olur,  Hiçbiri fark etmez. Bizim hizmet kalitemiz, her şehrimiz için aynıdır.