Portekiz Nakliye

Türkiye ve Portekiz birbirinin önemli ticari ortakları arasındadır. İstanbul Bölgesi ve Tüm Bölgelerden yapılacak olan her türlü taşımalar için firmamızdan yararlanabilirsiniz. İki ülke arasındaki ticarî anlaşmaların ve işbirliği protokollerinin yapılmasında, 1991 yılından bu yana kurulan iş konseyinin katkısı büyüktür. Portekiz Nakliye Firmaları listesinde zirvede yer alan Avrasya Türk, 7/24 çalışma esasına dayalı bir anlayış ile değerli taleplerinizi beklemktedir.
Portekiz coğrafi konumu itibarıyla Avrupa’yı, ABD ve Afrika’ya bağlayan lojistik bir üst konumundadır. Bu da Türk girişimciler için önemli bir pazarı ifade eder. Bu pazarda pay sahibi olabilmek şirketler için hedefler arasında yer alır.

Türkiye’den Portekiz’e Nakliye Hizmetleri

Gerekli araştırmalar ve yatırımlar neticesinde yerleşkesinde yer alan Portekiz Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları arasında yer alan firmamız, 2000 yılından beri verdiği üstün kalitedeki hizmetleriyle sektördeki yolculuğuna devam eder. Özenle çalışarak müşterilerine verdiği değerle, gerek tedarikçileriyle gerekse çalıştığı acente vb. kurduğu işbirlikleriyle her zaman daha iyisine odaklanır.
Uluslararası alanda gösterdiği başarılı çalışmalar, kalite standartlarının üzerinde hizmet vermesinden kaynaklanmaktadır. Firmamız, Karayolu başta olmak üzere pek çok nakliye türünü kullanarak müşterilerine ve yüklerine en uygun taşıma yoluyla hizmet verir.

Portekiz Nakliye Fiyatları

Nakliye fiyatlarını belirleyen bazı unsurlar vardır. Bunlar arasında en önemlisi mesafedir. Yükün ağırlığı, nakliye tipi gibi ayrıntılar da hesaplamalara dâhil edilerek fiyat belirlenir. Firmamız, tecrübeli bir ekiple çalışır.
Aşağıda tarafınıza sunulan Türkiye’den Portekize’e Nakliye Navlun Fiyatları için değişebilir/Takribi bir tablo sunulmuştur.  Aşağıdaki tablo yaklaşık fiyatlar olduğu gibi birde aracın içinde yer kapladığı kadar alınması muhtemel durumlar da olabilmektedir. Örneğin; Gaziantep’ten Yükleme yapan bir aracın 3 kapak yani 4/3 ü doluyor ise ve kalan 1 kapak yer içinde malzeme alınabiliyor ise 3 kapak yük için ortalama 3500-3800 eur arası bir rakamda çıkabilmektedir.
İSTANBUL LİZBON    5.200 €
İZMİR PORTO    5.200 €
ANKARA BRAGA    5.400 €
KAYSERİ LİZBON    5.500 €

Ekibimiz müşterilerimizin yüküne en uygun yol ve yöntemi tespit eder. Mesela İstanbul Lizbon Nakliyat hizmetlerinde firmaların da tercihleri doğrultusunda havayolu kullanılmaktadır. Portekiz Kargo Fiyatları da burada yükün durumuna, gümrük hizmetlerine ve evrak işlemlerine göre şekillenir.

Portekiz Türkiye Nakliye

Kendi bölgesinde ve çalışmasında yoğunlaşan Portekiz nakliyecileri iki ülke arasındaki hem ticaretin gelişmesine hem de sürdürülmesine büyük katkı sağlar. İki ülke arasındaki nakliye hizmetleri dâhil, transit taşımacılık için de Portekiz’deki güzergahlar kullanılmaktadır.
Firmamız da bu nakliye firmaları arasında güvenilir ve zamanında gerçekleştirdiği hizmetlerle ilk sıralarda yer alır. Profesyonel ekibimiz, gümrük prosedürlerini eksiksiz yerine getirir. Lojistik süreçleri en iyi şekilde yönetir.

Portekiz Karayolu Nakliye

Portekiz Kara Nakliye sınırı olarak İspanya ile kuzeyden ve doğudan çevrilidir. Diğer yönler Atlas Okyanus’u ile çevrilmiş durumdadır. Bu sebeple Portekiz Taşıma Yapan Firmalar Denizyolunun gelişmiş olanaklarından istifade eder. Aynı zamanda da Karayolu ve Havayolu Taşımacılığını da kullanırlar. Bu noktada yükün durumu, gidilecek hedef rota ve müşterilerin tercihi nakliye türünü belirlemede etkili olur. En yoğun Adreslerden alımve yükleme yaptığımız Portekiz Nakliyat şehirleri, İstanbul, Adana, İzmir, Mersin, Kayseri, Isparta, Gaziantep, Sakarya, Konya, Aksaray, Hatay, Gebze, Adapazarı, Kahramanmaraş, Antalya, Manisa, Bolu, Tekirdağ, Kocaeli, Niğde, Karaman, Eskişehir, Düzce, Edirne, Samsun, Dilovası, İskenderun,  Antakya, Osmaniye, Yalova, Afyon, Isparta, Adıyaman, Malatya, Uşak, Çanakkale, Balıkesir, Çorlu, Karabük, Sinop, Kastamonu, Nevşehir, Çankırı, Ağrı, Batman, Trabzon, Artvin, Erzincan, Uşak, Iğdır, Hopa, Bingöl, Denizli, Kütahya, Kırşehir, İskenderun diye belirleyebiliriz. 

Portekiz Tır Nakliye

Portekiz’e yapılacak olan tır ile nakliyede transit yolların belirlenmesi önemlidir. Bu; maliyeti, güvenliği ve zamanı da etkiler. Dolayısıyla Portekiz Tır Fiyatları hedef rotaya göre hesaplanır. Gerekli görüldüğünde entegre bir şekilde karayolu kullanılabilir. Mesafe, yükün hacmi, ağırlığı, cinsi, gümrük masrafları, yapılan işlemler de hesaplanarak bir bütçe oluşturulur.

Türkiye Portekiz İthalat ve İhracat İşbirliği

Portekiz ile pek çok alanda iş birliğimiz var. Başlıca alanları sıralayalım:
•    Altyapı
•    İlaç
•    Kimya
•    Bilgi teknolojileri
•    Turizm
Portekiz lojistik firmaları olarak ihraç ettiğimiz ürünler şöyledir:
•    İnşaat malzemeleri
•    İş ve maden makinelerinin parçaları
•    Demir çelik
•    Beyaz eşya
•    Elektronik
•    Otomotiv ana ve yan sanayi
•    Mobilya
•    Hazır giyim
•    Ayakkabı.

Portekiz Nakliye Firmaları

Türkiye sınırları içerisinde ve Portekiz Sınırları içeriisnde konumlanmış olan Portekiz Çalışan Nakliye Firmaları deneyimli ve uzman bir ekiple hizmet vererek sorunsuz bir süreç geçirebilirler. Çok sayıda nakliye şirketi bulunur ve bu şirketlerin hizmet kaliteleri birbirinden farklıdır.
Firmamızı diğer firmalardan ayıran en önemli özellik, müşteri memnuniyetine verdiği önem, hizmette gösterdiği özen ve dikkattir. Sektördeki tecrübemiz ve teknolojik alt yapımızla güvenli ve zamanında teslimat gerçekleştirerek müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Portekiz Parsiyel Nakliye

Nakliye hizmetleri arasında en sık kullanılan yöntemlerden biri parsiyel nakliyedir. Portekiz Parsiyel Taşıma hizmeti de pek çok müşteri tarafından hem ekonomik oluşu hem de kolaylığı bakımından sıklıkla tercih edilir. Farklı şirketler, bir konteyner içinde yüklerini taşıyarak aynı rota doğrultusunda nakliye gerçekleştirir. Her firma kendi yükünün sorumluluğu kadar bir maliyet karşılar. Bu da şirketlere mal tedarik akışı yönünde büyük kolaylık sağlar.

Portekiz Parsiyel Taşımacılık Bölgeleri

Türkiye ile Portekiz arasındaki parsiyel nakliyede sık olarak kullandığımız bölgeler vardır. Bunların başında İstanbul, İzmir gelir. Bursa Portekiz Nakliyat de sırayı takip eder. Özellikle, sanayi ve otomotiv alanında önde olan Bursa, parsiyel taşımacılıkta da müşterilerimize kolaylık sağlayan bir şehirdir.
Teslimat için yükleme yaptığımız şehirlerden biri de Kayseri Portekiz Nakliyat merkezimizdir. Sanayi ve ticaret merkezi olan Kayseri, lojistik ilişkilerimiz açısından da önemli bir şehirdir.

Portekiz Frigo Taşımacılık

Belirli bir ısı derecesinde taşınması gereken ürünlerin sevk edilmesinde önemli bir rol oynayan taşıma türüdür. Portekiz Frigo Parsiyel Nakliye ile özellikle ilaç ve kimyasal alanda gerçekleştirilecek olan ürünlerin uygun sıcaklık koşullarında, güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. İlaç endüstrisinde hassas yüklerin taşınmasında önemli bir rolü vardır. Ürünlerin kalitesi bu yolla korunur. Firmamız da bu konuda oldukça tecrübelidir. Gerekli tedbirler alınarak en güvenli şekilde nakliye gerçekleştirilir.

Türkiye Portekiz Komple Nakliye

Büyük miktardaki yüklerin hem hızlı hem doğrudan hem de güvenli bir şekilde taşınabilmesi için ideal yöntemlerden biri de komple nakliyedir. Bunun için de özellikle Türkiye Portekiz Konteyner Taşımacılığı birebirdir. Bir konteyner tamamen doldurularak tam kapasiteli bir şekilde tek seferde yükler taşınabilir. Bu yöntemle doğrudan hedef olan teslimat noktasına varılır. Konteyner güvenli bir taşımacılık yöntemi olduğu için yüklerin kaybolma, hasar görme riski olmaz.

Portekiz Nakliyat Güzergahı Ve Teslim süresi

Türkiye ile Portekiz arasındaki nakliyat süresi ve güzergahı, taşınacak yükün türüne ve müşterinin tercihine göre değişebilir. Mesela Gebze Lizbon Nakliye Gemiyolu taşımacılığı ile gerçekleştiriyorsak karayoluna göre daha farklı bir süreç izler. Ankara Lizbon Nakliye ile gerçekleştirdiğimiz hizmette havayolunu kullanıyorsak farklı bir süre ve süreçler gerçekleşir. Hangi şehrimizden ve hangi nakliye türüyle olursa olsun hizmette ortak noktamız müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Portekiz Taşımacılık İçin Neden Avrasya Nakliye

2000 yılından beri hizmet veren firmamız, taşıma süreçlerini sorunsuz ve en iyi şekilde yönetmektedir. Müşterilerimiz için en uygun ve güvenilir çözümler sunarak hizmet veriyoruz. Firmamızı sürekli geliştirerek teknolojik yeniliklerle daima ileriye adım atıyoruz. Müşterilerimizin gereksinimlerine göre ve değişen talepler doğrultusunda hızlı çözümler üretiyoruz. Zamanında teslimat yaparak müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Portekiz Uluslararası Nakliye denildiğinde en fazla akıldan kalan Avrasya, Kaliteli hizmetlerinden asla ödün vermeyecektir.
Tecrübeli ekibimiz, lojistik süreçlerin her detayı ile ilgilenerek profesyonel bir hizmet veriyor. Gerek parsiyel gerek komple gerek frigo hangi alanda olursa olsun yüklerinizi güvenle alarak istenilen noktaya uluslararası kalite standartlarına uygun bir hizmet sağlıyoruz. Bugüne kadar başarılı projelere attığımız imzalar, kalitemizin göstergesidir.

Portekiz Lojistik Türleri

İki ülke Akdeniz havzasında yer alır ve bu nedenle Deniz yolu Taşımacılığı için avantajlı bir coğrafi konumları vardır. Portekiz Gemiyolu (denizyolu) Taşımacılık açısından etkili ve ekonomik bir seçenek olarak karşımızda durur. Türkiye’deki pek çok liman İstanbul, Gemlik veya İzmir Portekiz Nakliyat için bu limanlardan kolaylıkla ihracat yapılabilir.
Portekiz Kara nakliye de yüklerin durumuna ve müşterimizin tercihine göre uyguladığımız bir nakliye türüdür.

Portekiz Havayolu Taşımacılığı Ve Hızlı Teslimat Seçenekleri

Taşınacak olan emtianın özelliğine göre araç organize esilmesi çok önemlidir. Şayet kargo statüsü içinde ise Portekiz kargo firmaları arasında hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştirerek uygun teslimat sağlanmaktadır. Aynı zamanda Portekiz Havayolu taşımacılığında öncü firmalardan biriyiz. İki ülke arasındaki uluslararası havalimanlarının bulunması, hizmetteki kaliteyi arttırır. Taşımacılık çözümleri arasında yükün aciliyetine, ağırlığına ve boyutuna göre hızlı gönderi yapılabilecek en iyi tercihler arasında yer alır. Özellikle hassas ürünleriniz olduğunda ve kritik bir zamanlama ile nakliyat yapıyorsanız, havayolu nakliye büyük bir avantajdır.