Romanya Nakliye

Romanya ile Türkiye arasındaki ikili ilişkilerde ticari faaliyetler gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. İstanbul ana hat üzerinden yakinen takip ettiğimiz bu gelişmeler ile nakliye alanında çok fazla talep ve ihtiyaç olmakta. Romanya Nakliye Firmaları arasında yer alan firmamız güçlü altyapısı ile bu ihtiyaçları karşılamayabilmektedir. Geniş hizmet seçenekleri ile yükleri istenilen yerlere ulaştırarak başarılı sonuçlar almaya devam ediyoruz.

Türkiye Romanya Nakliye Hizmetleri

Romanya ile Türkiye arasında nakliye hizmetleri gelişen ticari ilişkiler ile beraber gün geçtikçe büyümekte. Firma olarak iki ülke arasında tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılayabilecek altyapıya ve donanımlara sahibiz. Türkiye Romanya Lojistik çözümlerimiz ile kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Nakliye hizmetlerimiz ise şunlardır:
•    Karayolu nakliye
•    Parsiyel nakliye
•    Ağır nakliye
•    Frigo nakliye.

Romanya Nakliye Fiyatları

İki ülke arasında nakliye hizmetlerinde en çok merak edilen konulardan birisi fiyatlardır. Firmamız hem en uygun fiyatları hem de kaliteli hizmetleri ile taşımacılık yapmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz en uygun Romanya Tır Fiyatları belirlenirken bazı faktörler etkili olmaktadır. Bu faktörler şunlardır:
•    Yükün cinsi
•    Yükün ağırlığı
•    Taşıma türü
•    Yükün nereden yükleneceği
•    Yükün nereye boşaltılacağı
Sizlere Aşağıda Bölgeye yapılan veya Yapılacak olan Taşımalar ile ilgili Yaklaşık/Ortalama nakliye navlun ücretleri tablo olarak sunulmuştur ;

İSTANBUL BÜKREŞ    2.500 €
ANKARA KÖSTENCE    2.600 €
İZMİR BRAŞOV    2.600 €
ADANA SİBİU    2.700 €

Yukarıdaki tablo haricinde değişebilecek olan bir araç taşıma bedeli de, Yüklenen emtianın araçta kapladığı alan göre belirlenen bir bedeldir. Örneğin, Nevşehir’den 1,5 kapak yer kaplayacak olan bir malzeme için müşteriden komple araç fiyatı talep edilmez. 1,5 kapak bir yer tutan malzeme yaklaşık 750-950 eur aralığında tutacaktır.
Tüm bu unsurlar ile beraber uygun fiyatları belirleyerek müşterilerimize hizmetler sağlıyoruz. Ayrıca ekstra hizmetlerde maliyetleri etkileyebilmekte. Romanya Lojistik fiyatları konusunda en uygun teklifler ile kaliteli hizmetler gerçekleştiriyoruz.

Romanya Karayolu Nakliye

Türkiye-Romanya arasında en çok tercih edilen taşımacılık yöntemi karayolu nakliye ile yapılmaktadır. Son model araçlarımız ile yüklerinizi güvenli bir şekilde istenilen yerlere taşıyor ve alıcısına teslim ediyoruz. Romanya lojistik firmaları yükün çeşidine göre iki farklı nakliye çeşidi çoğunlukla tercih edilenlerdendir. Bunlar frigo ve parsiyel nakliye hizmetleridir. Firmamız bu hizmetleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Uluslararası Türkiye Romanya Yükleri

Ülkemiz ile Romanya arasında nakliye hizmetlerimiz hız kesmeden sürmektedir. Pek çok alternatif güzergahlar üzerinden güvenle istediğiniz noktalara paketlerinizi taşıyoruz. Yüklerinizin türlerine göre en uygun araçlarımız ve nakliye hizmetlerimiz bulunmakta. Göndermek için Romanya yük arıyorum diyorsanız hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Taşıma süreçleri hakkında tüm bilgileri ve konumları müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Böylece çıkış ve varış arasındaki her süreç hakkında bilgi veriyoruz.
Romanya nakliyat hizmetlerinde denizyolu karayoluna oranla daha uygun fiyatlı olduğu gibi kısa sürede de teslimatları yapılmaktadır. Denizyolu ile Türkiye Romanya konteyner taşımacılığı yaparak hem güvenli hem de uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Yüklerinizi uzman personellerimiz ve müşterilerimiz ile beraber yüklerin cinsine göre sistem belirleyerek alıcısına sorunsuz ulaşması için hizmetler sunuyoruz.

Türkiye Romanya Tır Güzergahı

Türkiye ile Romanya arasında nakliye hizmetlerimizi en güvenli güzergahlar üzerinden yapmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz doğrultusunda beklentilerini karşılıyor ve yükleri en hızlı şekilde ulaştırmaktayız. Türkiye Romanya tır nakliye firmaları genellikle Türkiye-Bulgaristan-Romanya güzergahını kullanmaktadır.

Romanya’ya Tır Kaç Günde Gider?

Uluslararası nakliye hizmetlerinde en çok merak edilen konulardan birisi nakliye süreleridir. Türkiye ile Romanya arasında karayolu taşımacılığı tırlar ile sağlanmaktadır. Romanya tır ile taşınacak olan yüklerin varış süresi 5-6 günü bulabilmektedir. Usta şoförlerimiz ile hızlı ve güvenli bir şekilde yüklerinizi alıcısına ulaştırarak teslimatlarımızı yapmaktayız.

Romanya Parsiyel Taşımacılık

Uluslararası nakliye hizmetlerinde başarıları ile önde gelen firmalar arasında yer alamaya devam eden firmamız, Romanya parsiyel Nakliye ile en uygun nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Parsiyel taşımacılık, aynı güzergaha giden farklı yüklerin tek bir araç ile taşınmasını kapsamaktadır. Romanya nakliye şirketleri gibi bizlerde en uygun rotalar üzerinden yükleri alıcısına ulaştırıyoruz. Firmamız aradığınız tüm çözümleri ve daha fazlasını sağlayarak güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Türkiye Romanya Arası Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye az olan yüklerinizi uygun fiyatlar ile taşımaktadır. Romanya parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Parsiyel nakliye hizmetlerimiz tüm illerimizde yoğun bir şekilde devam etmektedir. En yoğun illerimiz ise şunlardır:
•    Gaziantep Romanya nakliyat
•    Bursa Romanya nakliyat
•    İstanbul Romanya nakliyat
•    İzmir Romanya nakliyat
•    Mersin Romanya nakliyat

Romanya Karayolu Nakliye Fiyatları

Türkiye ile Romanya arasında karayolu nakliye fiyatları bazı unsurlara bağlı olarak belirlenebilmektedir. Bu unsurlar genel olarak yüklerin türüne, boyutuna, ağırlığına, mesafelere bağlı olarak değişebilmektedir. Uygun rotalar üzerinden araçlarımız ile güvenli bir şekilde yüklerini taşıyoruz. Romanya ülkesine çalışan nakliye firmaları arasında en uygun karayolu taşımacılığı fiyatlarımız ile müşterilerimize ekonomik hizmetler gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Romanya Ağır Nakliye

Türkiye-Romanya ağır yük taşımacılığı hizmetlerimiz ile güvenli ve hasarsız teslimatlar yapmaktayız. Taşınması zor olan ağır yüklerini araçlarımız ile istenilen yerlere ulaştırıyoruz. Tecrübelerimiz ile Romanya ağır yük taşımacılığı hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirerek başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. Bu hizmetleri genellikle tır gibi araçlar ile yapıyoruz. Ağır yük taşımacılığında genel olarak taşınılan yükler şunlardan oluşmaktadır:
•    İnşaat malzemeleri
•    Makine ve ekipmanla
•    Otomobil parçaları
•    Endüstriyel malzemeler

Romanya Frigo Nakliye

Romanya nakliyecileri olarak faaliyet gösteren firmamız frigo nakliye hizmetleri ile çabuk bozulabilecek ürünlerinizin taşınmasını sağlamaktadır. Soğuk zincir gereksinimlerine uygun araçlarımız ile güvenle yükler taşınmaktadır. Diğer taşımacılık türlerine göre hassasiyet gerektiren frigo taşımacılık hizmetlerimizi donanımlı araçlarımız ile sağlıyoruz. Frigo nakliye ile gıda, ilaç, kozmetik gibi hassas ürünleri taşıyarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Romanya Taşımacılık Güzergahları

Romanya Lojistik hizmetlerimizi en uygun güzergahlar üzerinden sağlayarak güvenilir teslimatlar yapmaktayız. Türkiye Romanya Taşıma yapan Firmalar arasında çoğunlukla iki farklı güzergah üzerinden taşımacılık yapılmaktadır. Bunlar:
•    Türkiye-Bulgaristan-Romanya
•    Türkiye (Sakarya Karasu Limanı)-Romanya (Köstence Limanı)
Karayolu üzerinden taşımacılık yapıldığında üç farklı sınır kapısı kullanılarak Bulgaristan’a ve oradan da Romanya’ya varılmaktadır. Hamzabeyli, Dereköy ve Kapıkule sınır kapılarından geçerek gemiler ile Köstence Limanına ulaşılır ve dağıtımlar burada gerçekleşebilmektedir. Türkiye Şehirleri arasında en yoğun taşıa yaptığımı iller ; İstanbul, Adana, Sakarya, Adapazarı, Mersin, Samsun, Antalya, Konya, Kayseri, Niğde, Karaman, Aksaray, Gaziantep, Çanakkale, Balıkesir, Yalova, Gebze, İskenderun, Manisa, Muğla, Afyon, Uşak, Eskişehir, Kütahya, Kocaeli, Bolu, Dilovası, Denizli, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çankırı, Şanlıurfa, Elazığ, Hatay, Osmaniye, Diyarbakır, Sakarya, Trabzon, Kastamonu, Burdur, Isparta, Artvin, Bingöl, Erzurum, Giresun, Sinop, Düzce, İzmit, Bilecik, Karabük illerini not edebilirsiniz.

İstanbul Bükreş Nakliye Avantajları

İstanbul Romanya lojistik sektöründe kaliteli nakliye hizmetlerimizi müşterilerimize kazandırmaya devam ediyoruz. İstanbul Bükreş nakliye hizmetlerimizi pek çok avantajları ile başarılı teslimatlar yapmaktayız. İstanbul ile Bükreş arası 713 km mesafede ve bizler bu mesafeyi belirtilen sürede varış noktasına ulaştırmak için gayretle çalışıyoruz. Müşterilerimize profesyonel ekibimiz ile en iti çalışmaları sağlayarak memnuniyetler kazandırıyoruz.

Romanya Hakkında Sık Sorulan Sorular?

Romanya taşımacılıkta en sık sorulan sorulardan birisi taşımacılık süreleridir. Bu süreler planlamalar dahilinde taşınma mesafesi ve yöntemine bağlı olarak belirlenmektedir. Bir diğer soru ise İstanbul Romanya tır nakliye fiyatları hakkında olabilmektedir. Bunun cevabı da yüklerin cinsine, ağırlığına, mesafelere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Romanya Kargo

Romanya’ya kargo göndermek için firmamız özel lojistik çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Tüm kargo gönderimlerinin Türkiye’den Romanya’nın tüm şehirlerine ulaştırarak teslimatları yapılmaktadır. Uzun zamandır sürdürdüğümü hizmetlerimiz ile kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlar ile kargoların gönderilmesini sağlıyoruz. Romanya’ya kargo gönderimleri uçak ile 1-3 günde, karayolu ile 10-15 günde adreslere ulaştırılarak teslim edilmektedir. Romanya kargo firmaları arasında güvenilir çalışmalarımız ile başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyoruz.

Türkiye Romanya Taşımacılık

Türkiye ile Romanya arasında nakliye hizmetlerimizi hız kesmeden sürdürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak donanımlara ve çeşitli hizmet seçeneklerine sahibiz. Uzman kadromuz ile yürütmüş olduğumuz nakliye hizmetlerimizi sizlere en uygun fiyatlar üzerinden sunmaktayız. CMR sigorta kapsamında müşterilerimize güvence altında taşımacılık yapmaktayız.