Rusya Nakliye

Türkiye ile Rusya arasında ticari ilişkiler günden güne gelişmekte. İki ülke arasında hem ithalat hem de ihracat alanlarında istikrarlı büyüme ticari ilişkileri de geliştirmektedir. Bu gelişmeler ışığında İstanbul ağırlıklı nakliye taşımacılığı canlılığını korumaya devam ediyor. Rusya nakliye firmaları olarak ile iki ülke arasındaki taşımacılık ihtiyaçlarını gidererek güvenilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Nakliye hizmetlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sürdürerek hizmetlerimizi sunuyoruz.

Türkiye’den Rusya’ya Nakliye Hizmetleri

Türkiye Rusya nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimize sorunsuz bir deneyim yaşatmak için çalışımlarda bulunuyoruz. Nakliye işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirmek maddi ya da manevi kayıp yaşamamak için birçok firma gibi bizlerde özenle hizmetlerimizi yapıyoruz. Müşterilerimize güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştirmek için uzman kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Türkiye Rusya Nakliye Fiyatları

Rusya Taşımacılık kendi arasında birbirlerinde farklı fiyatlar ile karşılaşılabilmekte. Bunun nedeni bazı unsurların fiyatlar üzerinde etkisinin olmasıdır. Rusya navlun fiyatları belirlenirken etkili olan unsurlar şunlardır:
•    Taşınacak yük miktarı ve ağırlığı
•    Çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
•    Taşımacılık türü
•    Gümrük işlemleri
•    Yükün cinsi
İsterseniz şimdi de sizlere yaklaşık/Ortalama olarak küçük bir tablo halinde birkaç şehir için Nakliye Navlun Ücretleri hakkında bilgi verelim ;

İSTANBUL MOSKOVA    4.500 $
ANKARA SANKT  PETERBURG    4.700 $
İZMİR BELGOROD    4.600 $
ADANA NOVOROSSİSKY    4.100 $

Bu tablonun haricinde bir de ürün özelliği, hacimsel durumu ve ağırlığına bağlı bir navlun bedeli de oluşacaktır. Konya’dan Moskova’ya taşıma yapacak bir araç eğer komple bir aracı doldurmayan malzeme yüklüyor ise, araçtaki kapladığı alan 2 kapak yani tır’ın yarısı ise nakliye bedeli 2100 -2350 usd aralığında olabilecktir
Temel olarak bu unsurlar üzerinden nakliye fiyatları belirlenebilmektedir. Rusya Transport hizmetlerimizde müşterilerimize uygun fiyat politikamız ile çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Rusya Karayolu Nakliye Firmaları

Rusya karayolu taşımacılığı yapan firmamız, taşınan ürünün türüne ve miktarına bağlı olarak taşıma türüne müşteriler ile birlikte karar verir. Nakliye hizmetlerinde sıklıkla tercih edilen karayolu taşımacılığı için geniş araç filosuna sahibiz. Müşterileri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımız ile özenle nakliye işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rusya karayolu nakliye firmaları arasında ekonomik taşımacılık hizmetleri gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti kazanmaya devam ediyoruz.

Rusya Taşımacılık Türleri

Rusya Çalışan Lojistik Firmaları kontrolünde olan bu alanda iki ülke arasında farklı nakliye türleri ile taşımacılık yapılmaktadır. Firmamız Rusya Lojistik türleri olarak müşterilerine şunları sunmaktadır:
•    Karayolu nakliye
•    Parsiyel nakliye
•    Frigo nakliye
•    Denizyolu nakliye


Tüm nakliye hizmetlerimizde öncesinde gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Başarılı bir şekilde nakliye çalışmalarımızı tamamlayarak müşterilerimize en iyi hizmetleri sağlıyoruz.

Türkiye’den Rusya’ya En Uygun Nakliye Rotaları

Türkiye’den Rusya’ya farklı nakliye rotaları bulunmaktadır. İstanbul Moskova nakliye taşımacılığı en yaygın kullanılan rotalardan birisi. Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’dan Rusya’nın başkenti olan Moskova’ya nakliye işlemleri yapılmaktadır. İstanbul Rusya nakliyat firmaları bu rotalar üzerinden taşıma işlemini gerçekleştirebilmektedir. İstanbul Rusya lojistik faaliyetlerimiz ile beraber Ankara, Mersin ve İzmir, İstanbul, Konya, Kayseri, Karaman, Bursa, Balıkesir, Gaziantep, Sivas, Bolu, Diyarbakır, Antalya, Hatay, Muğla, Denizli, Burdur, Samsun, Trabzon, Kahramanmaraş, Uşak, Eskişehir, Sakarya, Düzce, Adapazarı, Yalova, Edirne, Çorlu, Bingöl, Tekirdağ, Kastamonu, Karabük, Trabzon, Osmaniye, Antakya,Dilovası,  İskenderun, Malatya, Niğde, Aksaray, Nevşehir, Ağrı, Artvin, Erzurum, Çanakkale, Bilecik, Yozgat, Kocaeli, Kırşehir, Tokat, İzmit gibi illerimizden de rotalar oluşturulmaktadır. Ankara-St. Petersburg, İzmir-Kazan ve Mersin Nijniy Novgorod arasında nakliye rotaları kullanılmaktadır.

Mersin Rusya Nakliyat

Rusya Taşıma hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız ülkemizin hemen hemen her ilinden hizmetler verebilmektedir. Ancak bazı illerde daha yoğun bir talep görülmektedir. Bu illerimiz arasında başta Mersin yer almaktadır. Mersin ili ve Rusya şehirleri arasındaki nakliye hizmetlerimizdeki bu yoğunluğun pek çok sebebi vardır. Bunlardan biri Mersin ilimizin tarım alanındaki gelişimleridir. Hemen her mevsimde birçok tarım ürünlerinin yetiştiriciliği yapılmakta. Bu ürünler ise Rusya’ya gönderilmektedir. Diğer bir sebep ise Mersin Limanı Türkiye’nin yurtdışına açılan en yoğun limanı olmasıdır.

Rusya Taşımacılıkta Güvenli ve Verimli Güzergahlar

Rusya lojistik sektöründe taşımacılık için güzergah tercihini müşterilerimiz ile birlikte kararlaştırıyoruz. Yüklerin ulaştırılması istenen şehrin konumuna ve bazı seçeneklere bağlı olarak güzergahlar değişiklik gösterebilmekte. Rusya üzerinde en çok tercih edilen güzergah Gürcistan üzerinden yapılabilmektedir. Bir diğeri ise Ukrayna güzergahıdır. Bu güzergahta gemiler yardımı ile karayolu taşıma yöntemi ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Son olarak da Avrupa ülkeleri üzerinden geçiş yapılarak sağlanmaktadır. Ukrayna ve Gürcistan üzerinde geçiş sorunu bulunmasına bağlı olarak Avrupa üzeri güzergah kullanılmakta. Geçiş problemi bulunması dışında bu güzergah çok fazla tercih edilmemektedir. Bunun nedeni ise maliyeti ve teslimat süresini uzatmasından dolayıdır. Firmamız en güvenli ve verimli güzergahları tercih ederek yüklerinizi alıcısına ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Rusya’ya İhracat Yapılan Nakliye İlleri

Türkiye’den Rusya’ya nakliye hizmetlerimizde Rusya’nın hemen hemen her iline teslimatlar yapıyoruz. İlk olarak gerekli lojistik planları yapıyor, müşterilerimin yüklerini bulunduğu yerden alıyor, yükün türü ve alıcı adreslerine göre en uygun planlamaları yapıyoruz. Rusya ülkesine çalışan nakliye firmaları arasında planlı çalışmalarımız ile başarılı teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Teslimatlarımızı Rusya’nın pek çok şehrine yapmaktayız. Rusya şehirleri arasında;
•    Moskova
•    Kazan
•    Podolsk
•    Soçi
•    Sızran
•    Tümen
•    Perm
•    Samara
•    Petersburg
•    Orenburg
•    Armavir
•    Barnaul yer almaktadır.

Rusya Parsiyel Taşımacılık Maliyet Hesaplaması

Nakliye hizmetleri arasında en ekonomik taşımacılık türü parsiyel nakliye hizmetleridir. Tüm araç yerine yalnızca yükler kadar ödemeler yapılmaktadır. Rusya nakliyat şirketleri arasında yer alan şirketimiz uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri gerçekleştirmektedir. Parsiyel nakliye hizmetlerimizi müşterilerimiz ile görüşüyor ve metreküp hesaplamaları bu görüşmeler neticesinde belirliyoruz. Bu görüşmelerimiz arasında temel olarak gümrük ücretleri, tercih edilen güzergah, yükün cinsi ve taşıma türü yer almaktadır. Bunlar ile beraber fiyatlar belirlenerek kararlaştırılmaktadır. Rusya’ya yaptığımız parsiyel Taşımacılık hizmetlerimiz hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olarak sizlerin memnuniyetlerine sunuyoruz.

Rusya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Diğer taşımacılık türlerinde olduğu gibi parsiyel nakliye hizmetlerinde de taşınması yapılacak olan yüklerin türü, hacmi ve ağırlığı fiyatların belirlenmesinde etkili olabilmektedir. Rusya parsiyel yükleme diğer nakliye türlerine göre daha ekonomik taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Yalnızca yükleriniz kadar ödemeler yaparak yüklerinizi alıcısına ulaştırabilirsiniz. Rusya Parsiyel Nakliye firmaları arasında yer alan firmamız parsiyel taşımacılıkta en uygun fiyatlar üzerinden müşterilerine kaliteli hizmetler gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Rusya Frigo Nakliye

Rusya frigo çalışan nakliye firmaları arasında yer alan firmamız son model araçları ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Karayolu üzerinden frigo taşımacılık yapılarak çabuk bozulabilecek ürünleri Rusya’ya taşıma yapan firmalar ile ortak bir öngörü ile taşıyoruz. Özel olarak donatılmış ve soğukluğu muhafaza edebilen araçlarımız ile tüm yüklerinizi istenilen yerlere ulaştırıyoruz. Yükleriniz tüm araçlarımızı dolduracak kadar değilse Rusya frigo parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile uygun fiyatlar üzerinden taşımasını yapmaktayız. Dönem dönem Rusya Lojistik Fuarı etkinliklerinde de boy göstermekteyiz. Bu anlamda sosyal platformlarda da bizleri takip edebilirsiniz. 

Rusya’ya En Uygun Nakliye Firması

Uluslararası nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Bu ise taşımacılıkta yaşanan rekabetlerde beraberinde getirmektedir. Taşınılan yüklerin en kısa sürede güvenli bir şekilde istenilen yere ulaştırmak ve bunu en uygun fiyatlar üzerinden karşılamak firmalar arasındaki rekabette en önemli ölçütlerdendir. Bizler Rusya nakliyeciler olarak rekabetçi fiyat anlayışımız ile ekonomik nakliye hizmetlerinde bulunuyoruz. Tüm taşımacılık türlerinde güvenilir ve en uygun fiyatlar sunarak yüklerinizi alıcısına ulaştırmaktayız.

Rusya Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye-Rusya birçok alternatif taşıma seçeneklerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Bunlardan birisi denizyolu nakliye hizmetlerimizdir. Denizyolu taşımacılığı sayesinde tek seferde çok daha büyük yüklerinde taşınması gerçekleştirilir. Bu ise müşterilere avantajlar kazandırır. Denizyolu taşımacılıkta farklı taşıma seçenekleri bulunur. Bunlardan birisi konteynerlerdir. Yapıları gereği yükleri daha güvenli muhafaza ederek taşınması yapılır. Türkiye Rusya konteyner taşımacılığı ile yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyarak alıcısına teslim ediyoruz.

Rusya’ya Tır Kaç Günde Gider?

Rusya’ya çalışan tır firmaları arasında faaliyet gösteren firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Rusya komple tır hizmeti gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Firmamız tırlar ile karayolundan nakliye hizmetlerini gerçekleştirerek güvenle istenilen yerlere ulaştırmaktadır. Güvenilir güzergahlar üzerinden en kısa sürede taşınmasını sağlamak için titizlikle çalışıyoruz. Firmamız Rusya’da tır fiyatları arasında en uygun maliyetleri belirleyerek hem güvenli hem de en kısa sürede 5-7 gün arasında istenilen yerlere taşınmasını sağlamaktadır.

Türkiye Rusya Taşımacılık Avantajları

Türkiye-Rusya arasında nakliye hizmetlerinde bulunan firmamız birçok avantajları ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu avantajlardan bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz:
•    Özmal araçlarımız ile Rusya’nın birçok bölgelerine nakliye hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
•    CMR sigorta ile taşımacılıkta güvence sağlıyoruz.
•    Taşımacılık hizmetlerimizde gerekli olan belgelere sahibiz.
•    Alanlarında uzman personellerimiz ile hizmetler sağlıyor, günlük güzergah ve konum bilgilerini müşterilerimize iletiyoruz.
•    Araçlarımızı düzenli olarak bakımlarını yapıyor, sevkiyatlardan önce ve sonra bu bakımları yarak sorunsuz taşıma gerçekleştirmek için özen gösteriyoruz.
•    Hızlı ve güvenli bir şekilde yüklerinizi uygun güzergahlar üzerinden alıcısına ulaştırıyoruz.