Türkmenistan Nakliye

Türkiye ile Türkmenistan arasında nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız, kurumsal yapısı ve müşteri odaklı çalışmaları ile öncü firmalar arasında yer almaktadır. İki ülke arasında birçok nakliye hizmetlerimizi gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti elde ettik. Tecrübeli kadromuz ile sistematik çalışmalar yürüterek yüklerinizi zamanında teslim ediyoruz. İthalat ve ihracat alanın Türkmenistan lojistik ihtiyaçlarını karşılayacak sağlam altyapıya ve donanımlara sahibiz.

Türkiye Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan çalışan nakliye firmaları arasında yer alan firmamız, Türkiye ile Türkmenistan arasındaki nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sağlam kadrosu ile profesyonel taşımacılık hizmetleri gerçekleştirerek başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyor. Çeşitli nakliye hizmetlerimiz ile yüklerinizi güvenle istenilen lokasyonlara ulaştırıyoruz. Türkmenistan Gemi nakliye hizmetlerimiz ise şunlardır:
•    Karayolu nakliye
•    Frigo nakliye
•    Parsiyel nakliye
•    Havayolu parsiyel nakliye
•    Proje nakliye
•    Konteyner nakliye.
Tüm nakliye hizmetlerimizi kaliteyi elden bırakmıyor, müşteri odaklı çalışmalar sergileyerek güvenilir hizmetler gerçekleştiriyoruz. Firmamız birinci sınıf olanaklar dahilinde taşımacılık hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

Nakliye hizmetlerinde fiyatlar farklı sebeplerden dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Bunlar daha çok yükün ağırlığı, boyutu, gidilecek mesafeler gibi kriterler fiyatları değiştirir. Türkmenistan firmaları olarak müşterilerin bütçelerine uygun makul fiyatları sunmaya devam ediyoruz. Rekabetçi fiyatları sunan firmamız, şeffaf bir yaklaşım sergileyerek müşterileri nakliye sürecini ve fiyatlandırmaları detaylı bir şekilde açıklamaktadır. Böylece müşterilerimize nakliye sürecini, en uygun ve makul fiyatları sunarak memnuniyetlerini kazanmayı hedefliyoruz.
Sizlere aşağıda ortalama – yaklaşık ve değişebilirli bir Türkmenistan Nakliye Yapan Firmalar  olarak Navlun ücret tablosı sunuyoruz; ÖRNEK Olarak Gaziantep şehrinden bir aracın 2 kapaklık yerini kaplayan bir yük için müşteriden komple araç fiyatı yerine 3000 -3500 usd bandında bir teklif ile de taşıma yapılabilir.
İSTANBUL ASHGABAT    5700 Usd
ANKARA MARY    5800 Usd
İZMİR TÜRKMENABAD    6000 Usd
ADANA TÜRKMENBAŞI    5200 Usd

Bu tablo haricinde bir de araçlarımıza yüklenen malzemelerin kapladığı alanları da navlun değerlendirmelerinde kullanmaktayız. Örneğin Eskişehir’den Tır da 2 kapak malzeme yüklenmesi ve Müşteri onayı ile araca başka bir müşterinde malzeme atılması durumunda 2 kapak Aşkabat yükü için ilk yapan müşteriden yaklaşık olarak 2000-2300 usd aralığında bir navlun talep edilmektedir.

Türkiye’den Türkmenistan’a En Uygun Nakliye Rotaları

Türkiye-Türkmenistan arasındaki nakliye hizmetlerimizde en uygun rotaları belirleyerek sürdürüyoruz. Yeni nesil teknolojik donanımlarımız ve sağlam altyapımız ile kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz. Mersin Türkmenistan Taşıma talepleri için müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak en uygun nakliye hizmetlerimizi sunuyoruz. Başta Aşkabat olmak üzere tüm Türkmenistan şehirleri için nakliye hizmetlerimiz bulunmaktadır. Türkiye ile Türkmenistan arasında nakliye hizmetlerimizi en uygun rotalar üzerinden sürdürüyoruz. Türkiye-Türkmenistan arasında üç farklı rotalar üzerinde nakliye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bunlardan ilki Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan-Türkmenistan, İkincisi ise Türkiye-İran-Türkmenistan ve son olarak Türkiye-Bulgaristan-Romanya-Ukrayna-Rusya-Kazakistan-Türkmenistan olarak gerçekleşmektedir.

Türkmenistan Nakliye Firmaları

Türkmenistan Lojistik firmaları arasında yer alan firmamız, önemli işlere imza atarak başarılı sonuçlar almanın gurunu yaşıyor. Kendimiz sektör devamlı geliştiriyor, sektörün tüm yenliklerini bünyemize kazandırarak müşterilerimize kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Önceliğimiz müşterilerimize güvenilir ve memnun kalacakları hizmetler sunmak olduğu için özenle çalışmalarımızı yapıyoruz. Uzman kadromuz ile tüm sorunları önceden tespit ediyor ve araçlarımızı yola çıkartıyoruz. Doğru ve kaliteli nakliye hizmetlerimiz ile yüklerinizi güvenle alıcısına ulaştırmaya devam ediyoruz.

Türkmenistan Karayolu Nakliye ve Süresi

Türkmenistan Transit Geçiş ve nakliye hizmetlerinde farklı taşımacılık yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan biriside karayolu nakliye hizmetleridir. Türkmenistan karayolu nakliye hizmetlerimizle yüklerinizi güvenilir, kaliteli, hızlı ve en uygun fiyatlar ile alıcısına ulaştırmak amaca ile gerçekleştiriyoruz. Türkmenistan karayolu nakliye operasyonlarımız ortalama 8-10 gün sürebilmektedir. Türkmenistan nakliye şirketleri içerisinde yer alan firmamız, geniş araç filosu sayesinde yüklerini güvenli ve hasar görmemesi için güvenlikleri en üst düzeyde sağlanmaktadır.

İstanbul Türkmenistan Aşkabat Nakliye

Türkmenistan’ın en büyük şehir ve başkenti olan Ashgabat ile yapılabilmektedir. Firmamız İstanbul Aşkabat nakliye hizmetlerini sürdürüyor. Ayrıca İzmir Türkmenistan nakliyat faaliyetlerimizde bulunmaktadır. İki ülke arasında nakliye operasyonları çoğunlukla Aşkabat merkezli olabilmektedir. Bütün nakliye hizmet seçeneklerimizde en hızlı ve güvenilir bir taşımacılık süreci geçiriyor, kusursuz çözümlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetleriniz kazanmaya devam ediyoruz.

Türkmenistan Taşımacılık Avantajları

Türkmenistan yük ilanları arasında nakliye ihtiyaçlarınızı en avantajlı hizmetlerimiz ile sizlere sunuyoruz. Türkmenistan taşımacılıkta avantajlar ise şunlardır:
•    Özel tır hizmetleri
•    En güvenilir yol güzergahları
•    Alanlarında uzman kadrosu
•    CMR Sigorta güvencesi
•    24 saat nakliye uzman desteği
•    Düzenli olarak müşterilere araç konumu bildirimi
•    Son teknolojik araç filosu ve ekipmanları.

Türkmenistan Konteyner Taşımacılığın Önemi ve Yararları

Denizyolu ile yükler gönderilemeden önce konteynerlere yüklenerek güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Türkmenistan nakliyeciler içerisinde geniş müşteri ağına sahip olan firmamız konteyner nakliye hizmetleri sağlamaktadır. Konteyner taşımacılığın önemi ve yararları kısaca şunlardır:
•    Uzun ömürlü ve dayanıklı taşıma aracı olması.
•    Yükler güvenli ve sağlıklı bir şekilde her noktaya teslim edilir.
•    Uzak mesafelere kolay ve güvenli bir şekilde ulaştırılır.
•    Ağır yüklerin taşınabilir.
•    Uygun maliyetler ile taşıma avantajı sunar.
•    Tek seferde daha fazla yük taşıma avantaj sağlar.
•    Hava geçirmez yapısı ile gıda gibi çabuk bozulacak ürünleri korur.

Türkmenistan Frigo Nakliye Nasıl Yapılır?

Türkmenistan frigo nakliye hizmetlerimizi kalite standartlarına uygun bir şekilde yürütüyoruz. Son model frigo araçlarımız ile et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, çiçek, meyve ve sebze, dondurulmuş gıda gibi ürünlerin taşımacılığı yapılmaktadır. Soğutuculu kasalarımız sayesinde ilk günkü tazeliğini koruyarak sağlam bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz.
Türkmenistan ile ilgili Nitelikli ve Geniş İçerikli Hizmet Portföyü
Uluslararası taşımacılıkta elde ettiğimiz tecrübelerimiz ve başarılarımız ile ön sıralarda yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Özveri ile çalışmalarımızı sürdürüyor, müşteri ihtiyaçlarını ve taleplerini en iyi şekilde değerlendirip gerçekleştirmek için titizlikle çalışıyoruz. Nakliye alanında geniş hizmet portföyümüz ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Geniş araç filomuz, gerekli tüm izinler ve belgelerde dahil olmak üzere profesyonel kadromuz ile işlerimizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin memnuniyetleriniz kazanmaya devam ediyoruz.

Türkmenistan Frigo Taşımada Sigortalı Hizmet

Ülkemiz ile Türkmenistan arasında düzenli olarak sürdürdüğümüz nakliye hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Son model araçlarımız ile Türkmenistan frigo parsiyel nakliye hizmetlerimizi CMR sigortası kapsamında yapıyoruz. Taşınılan yüklerin en iyi şekilde muhafaza eden firmamız, Türkmenistan frigo taşımada sigorta hizmeti güvencesi altında gerçekleştirmektedir.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye

Türkmenistan parsiyel taşımacılık hizmetleri, aynı güzergaha gidilecek olan yüklerin tek bir araca yüklenerek taşınması gerçekleştirilmektedir. Depolarımızda toplanan ve muhafaza edilen parça yükleri yapılan işlemlerden sonra araçlara yüklenmektedir ve haftanın belli günlerinde depolarımızdan Türkmenistan’a doğru çıkışı yapılmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri uygun maliyetli olması ile ekonomik taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Türkmenistan Tır Varış Güzergahı

Türkmenistan tır taşımacılığı faaliyetlerimiz ile en güvenli ve en kısa rotalar üzerinden yapmaya devam ediyoruz. İki ülke arasında en yaygın olarak kullanılan rota İran üzerinden hareket etmektedir. Bu rota ile hem daha kısa sürede varılmakta hem de daha uygun maliyetli olmaktadır. İkinci rota olarak da Gürcistan, Azerbaycan üzerinden taşıma yapılmaktadır. Bu rota ise biraz daha uzun sürüyor ve diğerine oranla masraflı olmaktadır.

Türkmenistan Havayolu Parsiyel Hizmeti

Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetlerimiz yalnızca karayolu ile sınırlı değildir. Havayolu parsiyel hizmetlerimiz ile iki ülke arasında farklı türdeki ürünlerin aynı havayolu aracı üzerinden taşınması yapılmaktadır. Türkmenistan kargo şirketleri ile yüklerinizi güvenle havayolu üzerinden alıcısına ulaştırıyoruz. Türkmenistan havayolu parsiyel hizmetlerinde gönderilecek olan ürünler yükte hafifi, pahada ağır olma özelliği vardır. Bunun nedeni ise havayolu taşımacılığının diğerlerine oranla maliyetinin yüksek olmasıdır.

Türkmenistan Lojistik Hizmet Müşteri Desteği

Türkiye ile Türkmenistan arasında her geçen gün ticari ilişkiler gelişmekte ve bu iki ülke arasında lojistik hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sektörde öne çıkan firmamız, Türkmenistan lojistik hizmetleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız lojistik hizmetlerinde gerekli tüm bilgilendirmeler ile müşterilerinin memnuniyetlerini kazanıyor ve müşteri desteği ile başarılarını artırmaya devam ediyor.

Türkmenistan Ağır Nakliye

Türkmenistan ağır nakliye hizmetleri, diğer nakliye hizmetlerine oranla daha fazla dikkat gerektiriyor ve normalin üzerinde ebat, ağırlığa sahip olan araçların teslimatları yapıldığı için ekstra ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Firmamız tüm bu ihtiyaçları karşılayacak donanımlara ve altyapıya sahiptir. Ayrıca ağır tonajlı yükler için Türkmenistan tren taşımacılığı nakliye yöntemleri de kullanılmaktadır.

Türkmenistan Proje Nakliye

Türkmenistan proje nakliye hizmetlerimiz ile genel olarak,
•    İş makinelerinin taşınması
•    Vinçler
•    Rüzgar santralleri
•    Üretim tesisi
•    Gemi motorları
•    Trafo
•    Jeneratör
•    Tekne
•    Yat
•    Tank
•    Çelik konstrüksiyon gibi inşaat için ve inşaat dışı malzemeleri iki ülke arasında gabari içi ya da gabari dışı olarak teslimatlarını yapıyoruz.

Türkmenistan Taşımacılık İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Türkmenistan Lojistik ile ilgili en çok soruların “Türkmenistan’a nakliye yapan firmalar hangileridir?” sorulardan yalnızca birisidir. Bu sektör içerisinde elde ettiği başarıları ile birçok müşterinin memnuniyetle tercih ettiği firmamız, Türkmenistan lojistik hizmetlerinde de oldukça fazla başarıya sahiptir.

Karayolu Türkmenistan Nakliye Hizmetleri

Uluslararası nakliye hizmetlerinde en çok tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden birisidir karayolu. Türkiye ile Türkmenistan arasında en iyi karayolu nakliye güzergahları kullanılarak yükleri güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırılması sağlanmaktadır. Geniş araç filomuz ile Türkmenistan karayolu nakliye hizmetlerimizden sizlerde güvenle faydalanabilirsiniz.

Türkmenistan Konteyner Taşımacılık

İthalat ve ihracat ürünlerinin sevkiyatlarında konteyner taşımacılığın rolü oldukça fazladır. Yüksek teknolojik ekipmanları ile müşterilerin memnuniyetlerini göz önünde bulundurarak hizmetlerini sağlayan firmamız, hızla gelişen müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayarak güvenilir sevkiyat işlemlerini yürütür. Türkmenistan konteyner taşımacılık alanında güvenilir, pratik ve ekonomik hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Türkmenistan’a Nakliye Maliyetlerini Etkileyen Faktörler

Türkiye’den Türkmenistan’a nakliye maliyetlerini etkileyen pek çok faktör vardır. Yüklerin hacim ve ağılığı, kullanılan güzergâh, yükün türü ve cinsi, mesafeler maliyetleri etkilemektedir. Türkmenistan lojistik firmaları arasında yer alan firmamız son derece bütçe dostu çözümler sunarak uygun maliyetler üzerinden hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkmenistan Karayolu Taşımacılığı ile ilgili Sınır içerisnde adresten alımve adrese teslim hizmet sunduğumu şehirler ; İstanbul, Dilovası, Sakarya, İzmir, Konya, Mersin, Adana, Gebze, Edirne,Dilovası, Balıkesir, Gaziantep, Sivas, Yozgat, Tokat, Karaman, Niğde, Samsun, Aksaray, Antalya, Şanlıurfa, Eskişehir, Balıkesir, Düzce, İskenderun, Denizli, Nevşehir, Isparta, Afyon, Karabük, Kastamonu, Kütahya, Isparta, Muş, Erzincan, Osmaniye, Kilis, Antakya, Adapazarı, Kocaeli, Hatay, Bolu, Çorlu, Tekirdağ, Manisa, Trabzon, Ordu, Erzurum, Malatya, Bitlis, Yalova, İzmit,  Artvin ve daha bir çok ilimizden Türkmenistan Şehirlerin tamamına İhracat ve İthalat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.