Yurtiçi Taşımacılık

 

Yurtiçi Nakliye ve Dağıtım Hizmetleri İşleyişleri

Avrasya Türk Nakliye Firmaları arasında ve Türkiye Sınırları içerisinde her türlü taşıma veya nakliye taleplerinizi değerlendirebileceğiniz en iyi firmalar arasında yer almaktadır. İstanbul Bölgesi başta olmak üzere, Ana hat işimiz Yurtiçi nakliyat, Ara Nakliye işi olarak da bilinmektedir. Bu taşıma Türünün kapsamlı ve kaliteli olması çok önemlidir. Yurtiçi Taşımacılık Destek Hizmetleri, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve karayolları Taşıma Yasalarına en uygun şekilde yapılmalıdır. Tüm şehirlerimizden ve her adresten(Araç girişine müsait olan) alım yapmaktayız. Talep türüne göre Yurtiçi Eşya-Kargo Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Nakliye, Yurtiçi Parsiyel Nakliye, Evden Eve Taşımacılık, Yurtiçi Tenteli Taşımacılık, Yurtiçi Sal Kasa Taşıma, Yurtiçi Lowbed nakliyesi gibi tüm taleplerinizi karşılayabilirsiniz.

Yurtiçi Nakliye İlanları sosyal platformlarda yayınlanan diğer iç Nakliye ilanları firmamızın da yoğun bir şekilde takip ettiği platformlardır. Taşınacak olan malzeme veya malzemelere uygun olan aracı adresinize sevk etmek sureti ile operasyon sürecini başlatmaktayız. Daha sonra Ambar veya depolama süreci gerekiyor ise Diğer büyük dağıtım araçlarına yüklenerek ilgili şehir ve adreslere sevk edilmektedir. İlgili sevkiyat birimlerimiz gerekli teslimat sürecini teslim olana kadar sizler ile beraber yakinen takip etmektedir.

Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı  Nasıl Yapılmaktadır ?

Avrasya Türk Nakliye Firması bünyesinde bulunan Yurtiçi Konteyner çeker Dorseler ve Yeni Nesil araçlar sayesinde bu talepleriniz ile ilgili tüm hizmeti bizlerden alabilirsiniz. Mersin Konteyner Nakliye firmaları listesinde en sıralarda yer alan şirketimiz, birçok başarılı Mersin Konteyner Lojistik işinde yer almıştır. Bu kapsamdaki tüm taleplerinizi bizlere ulaştırırken öncelikle İlgili Konteynerin alım yeri ve Teslim yerini bildirmeniz gerekmektedir. Örneğin İhracat bir konteyner nakliyesi için Mersin Limanı veya ilgili depodan alınacak olan Boş konteyner Bu bölgeye yakın olan talep durumuna göre de değişebilecek, Adana Konteyner Nakliye, Gaziantep Konteyner Nakliye, Osmaniye konteyner nakliye, Niğde Konteyner Nakliye, Kahramanmaraş Konteyner Nakliye, Karaman Konteyner Nakliye, Konya Konteyner Nakliye, Kayseri Konteyner Nakliye, Alanya Konteyner Nakliye, Antalya Konteyner Nakliye, Hatay Konteyner Nakliye, Ankara Konteyner Nakliye , Sivas Konteyner Nakliye, Malatya Konteyner Nakliye, Nevşehir Konteyner Nakliye, gibi değerli tüm talep ve isteklerinizi bizlere ulaştırmak sureti ile Mersin limanı vasıtası ile çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz.

Konteyner Talepleri olası olarak  20 DC, 40 HC, 45 HC olacaktır. Çeşit olarak Open Top, Flatrack Konteyner, Platform Konteyner, Dry Bulk Konteyner, Ventilated Konteyner, refrigerated Konteyner olarak çeşitlendirilebilmektedir. Bu çeşitlere uygun veya taleplerinize uygun olan konteyner yükleriniz için anlaşmalı olduğunuz Konteyner acentesinden talep açtırarak Yükleme yapabilirsiniz. Dünya Genelinde Konteyner Taşıma işi fazlaca rağbet ve talep görmektedir. Mersin Lojistik Firmaları arasında yıllar geçtikçe yerini sağlamlaştıran Şirketimiz, yapacağı ve yaptığı tüm yatırımları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam edecektir.

Aynı zamanda Liman kenti olan Mersin için de depo veya liman üzerinden Mersin Konteyner İç Nakliye taleplerinizi de bekleriz. Liman olması avantajını iyi kullanıyoruz. Ve bu doğrultuda da Mersin Liman Konteyner Taşımacılığı faaliyetlerimizi daha geniş bir alana yaymak için gerekli proje çalışmalarımızı da hızlandırmış durumdayız.

Yurtiçi Ekspress Taşımacılık İmkanları Nelerdir ?

Avrasya Türk Nakliye Şirketimiz Yurtiçi Nakliye Borsası takibini de detaylı bir şekilde analiz etmektedir. Çok Acil yani Ekspress şekilde taşınması gereken ürünlerin en hızlı şekilde teslimi için hazırda bekleyen panelvan Araç, kapalı kasa Panelvan, Pikap ve Minibüs tarzı araçlarımız ile jet taşıma hizmetini alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Exspress Fiyat uygunluğumuz sayesinde geniş bir müşteri ağına da sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Yurtiçi Lojistik Firmaları listesi çok geniş bir listedir. Müşteri portföy oluşturulduğundan her firma kendi döngüsünde seyreden bir ilerleyiş ve prosedür ile hareket etmektedir. Türkiye İçi Lojistik Hizmetleri ağırlıklı olarak Yurtiçi Parça Taşıma ve Tenteli araçlar ile taşıma olarak yapılmaktadır. Ayrıca bunların dışında Yurtiçi Frigo Nakliye de dondurulmuş gıdalar veya belirli bir ısı derecesinde sevk edilmesi gereken ürünler için değerlendirilmektedir.